Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto

124

Komentarz

• No dobra a bardziej? Tamta byla 2003 za 6500 wyjsciowa... 
  • Drogo chyba że w super stanie jakaś
  • No niby byla w super stanie ale zaczela sie psuc drgania w kierownicy i jakis tam wyciek wiec se podarujemy chyba... to u Ciebie ile.. moze byc na priw.. bo my dosc powaznie sie przymierzamy..
  • Hmm czyzbym zabila watek?pytanoem?
  • @Prayboy daj znac prosze. Jesli to aktualne
  • Za jakiś czas pewnie będziemy się rozstawać z naszym przyjacielem Hyundai H1. To nasz dugi Van po mniejszym Trajet. 

• @Tomasz i Ewa a jaki to rocznik masz? Pewnie i tak zbyt świeży jak dla mnie ;P
  • Dudus powiedział(a):
    @Tomasz i Ewa a jaki to rocznik masz? Pewnie i tak zbyt świeży jak dla mnie ;P
    2015. Mamy dwa auta. MB i Hyundai. Bezawaryjny jest ten drugi. Oh la la! 

T :)
  • edytowano 19 marzec
    MAFJa powiedział(a):
    @Prayboy daj znac prosze. Jesli to aktualne
    @MAFJa Nie wiem. Jeżdżę tym atutem bo jakoś nie mogę się rozstać. Za 7  tys może bym się z nim rozstał ale z żalem bo same opony nowe kupiłem za 1200 tarcze z przodu i tyłu wszystko nowe... zrobiony rozrząd...waham się czy nie dojeżdżać go do końca.
  • @Tomasz i Ewa to jeśli możesz, napisz mi na priv coś więcej o tym aucie i jakąś przewidywalną cenę. Nasz najmłodszy 15 latek jeszcze jeździ, ale mąż powoli się rozgląda za czymś takim.
    Ale, Ty chyba jesteś poza UE? To akcyza i tak zabije :s
  • Poza EU. Z resztą to pieśni przyszłości. Raczej dojeżdżamy auta do 250kkm. Czyli jeszcze ponad dwa lata. 

T
    Podziękowali 1MagdaD
  • Siostra (też wielodzietna) ma do sprzedania samochód 7 osobowy, szczegóły poniżej:

• Toyotę Highlandera drogie paliwo 3 litry silnik drogie opłaty
    Toyota ProAce strasznie droga za 60tys dopiero dostaniemy blaszaka
    Pozostaje
    Citroen Jumpy Kombi
    Niestety Lancia Zeta zeszła z rynku ze starości

• edytowano 21 wrzesień
    Ktoś się przymierza do Dacii Jogger? Zapisy w salonach od listopada. Wygląda ciekawie, z wad to chyba to co w innych Daciach czyli lewarek który pewnie będzie chodził jak pogrzebacz w piecu, no i trzycylindrowy silnik 999 cm, 100 km, z lpg fabrycznym wprawdzie ale przy 3 cylindrach będzie jednak sporo palił, ok. 8 w trasie więc sporo. Mam wątpliwość co do takiego silnika... Poza tym same zalety, w takiej cenie nowy 7 osobowy van to - po tym jak opel wycofał się z Zafiry na rzecz tego drogiego minibusa, wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Po 17 latach jeżdzenia Zafirą zastanawiam się nad zakupem tego czegoś aby dojeździć spokojnie do emerytury. Używana  Dacia Duster ładnie trzyma cenę, może tu będzie podobnie. Żeby jeszcza dali zniżkę na KDR , ale wątpię, obecnie na nowe samochody trzeba się zapisywać, jak za PRL.
    Poczytajcie sobie o tym samochodzie.
    Jeśli się zdecyduję to moja Zafira będzie na wiosnę do kupienia za niewielką cenę.
  • A cena tej nowej Dacii?
  • Na sprzedaż auto 7 osobowe Citroën xara picasso, 2017 r. , automat , full wypas, granatowy ze srebrnymi relingami , 70 tyś zł
    Garażowany w domu i w pracy
    Podziękowali 1jan_u
  • Fikcja powiedział(a):
    A cena tej nowej Dacii?
    Ok 65 tys
  • babka4 powiedział(a):
    Na sprzedaż auto 7 osobowe Citroën xara picasso, 2017 r. , automat , full wypas, granatowy ze srebrnymi relingami , 70 tyś zł

Silnik? Przebieg?
    Podziękowali 1babka4
  • @Prayboy zapytam męża
  • @Prayboy Przebieg 125.000 km, 2.0 Diesel, serwisowany, 2 komplety opon, pełne wyposażenie bez szyberdachu
  • edytowano 28 wrzesień
    Jakie miasto? Wysłałem wiadomość
    @babka4
  • Uważajcie na bardzo stare samochody. W UK wchodzi mieszanka alkoholu z benzyną, następny krok to pewnie biodiesel albo walka z dieslem. Najstarsze samochody albo nie mogą jeździć na alkoholu, albo potrzebują paliwa "Super". W tym kontekście panika na stacjach benzynowych w UK wygląda na sztucznie wywołaną przez media i rząd, trzeba było pozbyć się starej benzyny (wiem na pewno że paliwa nie brakuje). Z czasem może to być duże uderzenie w elektryki. Tesla przetrwa, Chińczycy i Niemcy też, ale część firm może się wycofać, tzn. ci którzy się elektryfikowali na zasadzie: <i class="Italic">chciałabym, ale się boję</i>.
    Kto chce tłumaczyć translatorem, to tu jest link:
    <b class="Bold">Fuelling a greener future – E10 petrol available at pumps from today</b> https://www.gov.uk/government/news/fuelling-a-greener-future-e10-petrol-available-at-pumps-from-today

• edytowano 6 październik
    https://www.superauto.pl/artykuly/dlaczego-samochody-uzywane-drozeja
    Potwierdzam. Jakis kosmos co się dzieje na rynku. 
  • edytowano 6 październik

Bardzo ciekawa diagnoza. Zauważcie ceny frachtu. 

Szukam od jakiegoś czasu samochodu i zauważyłem że pojawili się już handlarze którzy kupują auta w dobrym stanie i po paru miesiącach dopiero je sprzedają..Zysk na czysto rzędu 10 procent. 

• edytowano 8 październik
    Bardzo ciekawa diagnoza.
    @Prayboy , co to za propaganda? Twój ekspert twierdzi że zimą kierowcy samochodów elektrycznych chodzą piechotą. Dokładnie tak powiedział. W opisie uprzedził, że to satyra i nie zawiera użytecznych informacji. Wierzysz każdemu youtuberowi, nawet jeśli otwarcie uprzedza że filmik był kręcony dla jaj? Kiedyś na płocie było napisane "d***", jeden chłop chciał pogłaskać i mu drzazga weszła.
    71.9% samochodów w Norwegii to elektryki, kto tam mieszka niech się wypowie czy te auta stoją całą zimę. Rozumiem że jest to kraj śródziemnomorski i skandynawskie zimy to fikcja, nie to co w Polsce. 

Słynny miłośnik elektryków, Bjørn Nyland, mieszka właśnie w Norwegii. A nie, zaraz, na poniższym filmie widać jak WV radzi sobie w spalonych słońcem piaskach Sahary:
    #72 VW ID4 82 kWh road trip to Arctic Circle part 2
    chyba że znowu coś mi sie ***o...
    3:51

Autor Twojego durnego filmiku wałkuje słowo klasyczny do porzygania, wmawiając nam, że klasyczne jest to, do czego przyzwyczaiła nas zmowa producentów, którzy wpadli w koleinę, tłuką i od 136 lat opychają nam ten sam złom. Miesza porządki, próbująć stworzyć skojarzenie: silikonowe kobiety = samochody elektryczne. 
  • edytowano 8 październik
    Znowu Bjørn Nyland, tym razem Tesla X w saharyjskich upałach, jak widać bloger nie tylko idzie piechotą, ale jeszcze musi popychać samochód:
    Model X extreme testing in -36°C/-33°F

• a czemu tesle spotykane na drodze jadą max 90 km/h?
  • wozimy ze sobą gaśnice
    a czym gasić palące się baterie?
    Podziękowali 1Prayboy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.