Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tytułem przypomnienia

245

Komentarz

  • O tak, @Savia nadal mi żal i nie pojmuję za co wyleciała.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Z dachu, to może nie. Ale jakby jakaś izolatka?
    No wlasnie! Pamietam jak kiedys szperalam w archiwum, natrafilam na watek o dziwnym tytule; cos w stylu "laka (pastwisko?) dla NN......." Zapomnialam ktory nick. I widocznie bylo to skuteczne bo ta osoba przestala pisac.
    Ktos pamieta?
  • Ale ktoś leży?
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Niektórych można obrażać, a z niektórymi wystarczy się nie zgadzać w określonym temacie i włala jesteś poza forum. 
    Podziękowali 2Barbasia Isako
  • Elunia powiedział(a):
    makodorzyk powiedział(a):
    Elunia przesledz te wątek chociażby i zobacz kto pierwszy prowokuje. 
    Od Aneczki kultury mógłby się niejeden nauczyć, a od kretynek wyzywa tylko Klarcia.
    Och @Elunia.... <3

    Podziękowali 1Barbasia
  • Największy agresor na forum znalazł obrońcę.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • PawelK powiedział(a):
    Największy agresor na forum znalazł obrońcę.

    że ja???
  • Aneczka08 powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Największy agresor na forum znalazł obrońcę.

    że ja???
    No co Ty.
    Makodorzyk sugeruje, że ten kto wszystkich obraża w około, leży i kwiczy,a wszyscy bez powodu go tłuką.
    Podziękowali 2Aneczka08 Rogalikowa
  • faktem jest, że zwykle występujecie w grupie :)
  • Faktem jest, że jesteśmy Polakami, czyli grupą, po której Klarcia jeździ jak po szmacie
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • PawelK powiedział(a):
    Aneczka08 powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Największy agresor na forum znalazł obrońcę.

    że ja???
    No co Ty.
    Makodorzyk sugeruje, że ten kto wszystkich obraża w około, leży i kwiczy,a wszyscy bez powodu go tłuką.

    bo weszłam tu z doskoku i na szybko przeczytałam i myślałam, że o czymś nie wiem B)
  • Klarcia, z cala sympatia do Ciebie: potrzebujesz ochłonąć i troche zwolnic, bo lecisz ostatnio jak lawina.

    Podziękowali 1Agmar
  • Jest jedna grupa, która może wyzywać, a druga ma stulić uszy po sobie, założyć maskę i siedzieć cicho.
    Podziękowali 1Barbasia
  • IdaIda
    edytowano listopad 2020

    Ja tylko chciałam napisać, że uważajcie co robicie, bo z tego co wynika z wpisów Klarci, to Klarcia ma depresję. Do tego jest w żałobie. Być może to forum zastępuje jej bliskich, być może pomaga zapomnieć, nie wiem.

    Jest ogromna różnica zbanować silną psychicznie, szczęśliwą i stabilną Savię, otoczoną rodziną, dziećmi i przyjaciółmi (nie wnikam w powody zbanowania, ale wiem od Savii, że ze spokojem i pogodą ducha pogodziła się z tym banem, bo ma sensowne życie poza forum i nawet ten ban wyszedł jej na dobre), a zbanowaniem niestabilnej osoby z trudnym życiorysem i depresją, pogrążonej w żałobie i dość samotnej.

    Wpisów Klarci można nie czytać ( ja nieraz tak robię), nie ma co tak na serio brać tego forum i przeżywać wpisy bądź co bądź obcych ludzi.

    Proszę o trochę więcej wyrozumiałości dla Klarci, można przecież "patrzeć przez palce" na jej teorie, czy niemiłe słowa, może ma jakiś kryzys i nie radzi sobie?


    Podziękowali 2Zuzapola Ona64
  • Też jestem porzucony.
    Też mam ataki depresji.
    Mogę już wyzywać ludzi?
    Podziękowali 2Rogalikowa mamababcia
  • No dobra, powiem tylko że jak przeczytałam że należy karać kobiety które dokonały aborcji od Klarci która podobno to zrobiła to jakoś się mi na wymiot zebrało (no te kobiety które się tą aborcja chwalą). No ale nie wiem czy jest lekarstwo na niepohamowane mielenie ozorem. 
  • Wystarczyłoby nie odpowiadać i nie ciągnąć tematu, a tak to woda na młyn, niby oburzenie, a zawsze trzeba oddać. 
    Podziękowali 1Ida
  • edytowano listopad 2020
    No dobrze ale myslicie, ze to jest w porzadku wobec czlowieka nie traktowac jego wpisow powaznie, przewijac je, omijac wzrokiem, nie odpowiadac na nie, nie nawiazywac z tym kims rozmowy? Czy to naprawde jest lepsze? Dla kogo? Ja uwazam, ze dla nikogo. Nikomu to nie pomaga w niczym.
    Jeszcze dopisze: to pytanie do obroncow zachowan Klarci.
    Podziękowali 2Rogalikowa wielorybek
  • Rejczel powiedział(a):
    No dobrze ale myslicie, ze to jest w porzadku wobec czlowieka nie traktowac jego wpisow powaznie, przewijac je, omijac wzrokiem, nie odpowiadac na nie, nie nawiazywac z tym kims rozmowy? Czy to naprawde jest lepsze? Dla kogo? Ja uwazam, ze dla nikogo. Nikomu to nie pomaga w niczym.
    Jeszcze dopisze: to pytanie do obroncow zachowan Klarci.


    @Rejczel , nie, ja na przykład omijam wzrokiem przydługawe pyskówki Klarci a czytam z zainteresowaniem jej "prasówkę", można to skomentować a tamto odpuścić.

  • Ja Klarcie traktuje powaznie. Jak w pilce noznej - faulowales - dostajesz zolte kartki. Schodzisz na lawke rezerwowych.
  • Klarcię poważnie? Sama Renata nie traktuje Klarci poważnie. 
    Podziękowali 1andora
  • Okey @Ida, tez tak przewijam czesto ale tu nie idzie o dlugie posty - bo kazdy ma prawo pisac "Mode na sukces" w odcinkach :) Nie godze sie natomiast na pomiatanie drugim czlowiekiem, to mnie razi.
    Podziękowali 1mamababcia
  • Ja w ogóle nie czytam wątków politycznych. Tu weszłam tylko z powodu tytułu (wydawał się ciekawy i neutralny) i po oczach mnie uderzyła wpis o świadomym obrażaniu. Na to nie można się zgodzić. Ani w życiu, ani na forum. Tak myślę.
  • Rejczel powiedział(a):
    No dobrze ale myslicie, ze to jest w porzadku wobec czlowieka nie traktowac jego wpisow powaznie, przewijac je, omijac wzrokiem, nie odpowiadac na nie, nie nawiazywac z tym kims rozmowy? Czy to naprawde jest lepsze? Dla kogo? Ja uwazam, ze dla nikogo. Nikomu to nie pomaga w niczym.
    Jeszcze dopisze: to pytanie do obroncow zachowan Klarci.
    Akurat ja przewijam wiele wpisów,nie tylko Klarci.
    Nie mam tyle czasu żeby czytać wszystko.
    W niektóre wątki nie wchodzę na bieżąco,bo wpadam na chwilę na forum,a potem jest tyle wpisów,że nie da się wszystkiego przeczytać,nie mam tyle czasu.

    Ale tak,osobiście myślę,że jak ktoś nie może czegoś czytać,bo wie,że się nakręci i dowali w odpowiedzi to powinien unikać czytania.
    Podobno najlepszą obroną przed pokusą jest ucieczka przed pokusą ;)
    Podziękowali 1Ida
  • @Klarcia, potrzebny jest Ci /nam odwyk.
    Wroc do realu!
    Otworz Pismo Swiete. Bo tylko w Slowie Bozym znajdziesz Prawde. Nie na pogladowych stronach internetowych. 
    Bo w koncu czuc w twoich lawinowych wpisach wielki niepokoj. A sam Sw Augustyn pisal: "Niespokojna moja dusza dopoki nie spocznie w Bogu."

    Zycze Ci wszystkiego Dobrego!
    Podziękowali 2Ida mamababcia
  • Ja do internetu staram się od pewnego czasu mieć dystans, ot anonimowa osoba coś napisała, może boli ale wraz to ktoś kogo nie znam, nie poznam, pod jakimś nickiem. To pozowala jakoś tu funkcjonować w tym internetowym świecie. 
  • @makodorzyk gdyby się ograniczała to wrzucanie artykułów z gazety, nikogo by to nie ruszało, ot, każdy ma swoje zdanie.
    Ale potem następuje, że jesteśmy baranki (to łagodne określenie) i trzeba nas za ryj i ona mówi to od początku.

    Oczywiście nie jest to prowokacyjne zachowanie.
    Podziękowali 2OlaN. Rogalikowa
  • A jakby ktos Ci napisal np: glupszej od ciebie nie znam, kretynko albo spadaj na bambus banany prostowac albo gdybys byla mezczyzna: ty ciulu - tez bys byla taka sklonna pobłażać, bo "ot anonimowa osoba cos napisala"? Milo by Ci bylo? 
    Podziękowali 1Aneczka08

  • @makodorzyk napisała:

    "Gdziekolwiek cos nie napisze nawet neutralnie zawsze znajdzie się ktoś mądry z niewybrednymi sugestiami co do jej osoby, prywatnego zycia i jej pisania na forum."


    I to jest prawda, niestety, jej zwierzenia są wykorzystywane bezlitośnie i w toksyczny sposób próbuje się tu nieraz zamknąć jej usta, wykorzystując wiedzę o jej życiu.
    To cholernie nie fair.

    Podziękowali 2Zuzapola Polly
  • @rejczel wiadomo że są sytuacje gdzie ktoś przesadza, wtedy można się zirytowac. Ja pisałam raczej o ogólnej postawie w internecie jaką mam. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.