Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tytułem przypomnienia

1235»

Komentarz

  • Właściwie można by powiedzieć że według @Klarci wszystko zależy kto nie przestrzega reżimu sanitarnego. Jeśli ci co wierzą w pandemię i wierzą w sensowność rządowych zaleceń to wszystko ok. Mogą raz czy drugi czy kolejny nie przestrzegać i nie ma to wpływu na wzrost zachorowań. Jeśli ci co uznają obostrzenia za głupotę to są potencjalnymi mordercami.
    Tak że @Klarcia może sobie nieprzestrzec, Prayboy może natomiast Małgorzata czy OlaN już nie.
  • Nie martw się,  też jesteś potencjalnym zabójcą 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • U kobiet nie wygląda to lepiej.
    Kiedyś czytałem jakieś statystyki.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano listopad 2020
    ganna4 powiedział(a):
    Pokaż mi przykład, że Klarcia weszła na forum, żeby np Ciebie osobiście czy kogoś innego zwymyślać. Nie chcę być źle zrozumiana, wiem, że Klarcia jest porywcza, często powinna wziąć na wstrzymanie, mi chodziło w moim poście o to, by nie traktować niektórych jak worki treningowe. Niektórych. I jak się tu niektórzy odwołują do katolicyzmu, to niech to będzie po katolicku. 
    @ganna4, a ja uważam, że jak kto obraża moją Ojczyznę i rodaków, to brak reakcji świadczy o tchórzostwie, braku elementarnej wiedzy albo o obojętności.  Szczególnie gdy atak niby rodaka, ale z pozycji i w tonacji kraju, który w historii dawniejszej i niedawnej takie piekło Polsce zgotował, że nadal borykamy się ze skutkami strat, a ów kraj kwitnie przy aplauzie Europy. Skutkami strat nie tylko materialnych, ale przede wszystkim ludzkich: inteligencji, duchownych, patriotów i wielu innych ważnych dla rozwoju państwa i społeczeństwa osób, więc poniekąd ponosi odpowiedzialność za czasami nadmierne prostactwo.

    Jak kto w niewybrednych słowach odnosi się  do konkretnej osoby to też uważam, że raczej innym przystoi zaprotestować,  niż jej samej, vide grubiański i personalny atak Klarci na Pawła.

  • Ja się z Tobą zgadzam w 200 procentach, chodzi mi o sposób zwracania uwagi. Ale patrząc na wątek założony dziś przez Tomasza to chyba trzeba kropidła i wody święconej. 
  • A co jest w wątku założonego przez Tomasza takiego, co wymaga kropidła i święconej wody?
  • Naparzanka
  • Sposób naparzania raczej.
  • Wszyscy tam mają rację w części ale nie wszyscy się wzajemnie rozumieją. W sensie w tym wątku. I niektórzy się unoszą czepiając się szczegółów. Może to taki urok że ludzie dyskutują z ogniem. Ale znowu w wątku o wyborach w USA pada refleksja o przepaści między oświeconymi a ludźmi zachodu dążącymi do upadku. Jakoś ta skłonność do gromadzenia się w plemiona i toczenia walk na śmierć i życie jest widoczna... 
    Podziękowali 1ganna4
  • Wszyscy ostatnio żyją w stresie i wielkim napięciu, wychodzi nawet w zwykłych rozmowach w rodzinie. Najgorzej z tymi, którzy udają, że nie ma się czym przejmować i udają twardzieli.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.