Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje w 2021

135

Komentarz

  • Bagata powiedział(a):
    Chyba sobie, @asiao, upatrzyłaś jakieś lanserskie domki ze slowhop czy innego portalu dla wymagających, z gustownym wnętrzem, widokiem na jezioro, sauną i basenem, że taka cena  :)
    Za lanserski to rozumiem że mozna tyle płacić ale nie ..oglądałam te z powyżej podanego linki..nic nadzwyczajnego te domki ..z zewnątrz wyglądają że pachną grzybem
  • Ja nie wiem jak Wy te tanie zagranice znajdujecie  .. z reszta na nasza rodzine pewno nie znalazloby sie
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Wczasy w Kołobrzegu kosztowały nas 2x więcej niż w Toskanii czy na Sardynii. Nie polecam. 

    T
    To prawda.ceny u nas są egzotyczne tylko egzotyki brak  :|
  • Jak z dziećmi to może jakieś domki nad morzem? Moja rodzina była w czasach przed covidowych chyba gdzieś w Mielnie? Nie pamiętam dokładnie ale były wtedy atrakcje dla dzieciaków, chociaż w czasach covida to raczej nie.
  • Jak dla mnie najlepsze wakacje to te z zeszłego roku jak wynajęliśmy jacht motorowy i pływaliśmy po Mazurach ..nocleg codziennie w innym porcie na jachcie..ale akurat trafiliśmy na upały, więc pewnie dlatego mam mile wrażenie. 
    Podziękowali 2Pioszo54 Gloria
  • edytowano marzec 2021
    Lodka taka z wypasionych na 7 dni w lecie dla 8 osób na Mazurach to koszt rzędu 4000tys. 
    Więc na osobę wychodzi przyzwoicie, jak widzę koszty tych domków..

    I co wieczór inny port.
    I wiatr we włosach, i kąpiel na środku jeziora..


    Hmmm... już się cieszę 
    Podziękowali 1asiao
  • Czy z rezerwacją łódek trzeba się spieszyć jak w zeszłym roku
  • Rejczel powiedział(a):
    Przychodzi sezon i łupią z ludzi ile wlezie.

    my na kaszubach też nic sensownego, na bon i w dobrej cenie nie znaleźliśmy. Wuięc będa Bory tucholskie. Ceny fajne, bon akceptują, domki na zdjęciach wyglądają b fajnie.
    Podziękowali 2ewaklara Karolinka
  • Izka powiedział(a):
    Czy z rezerwacją łódek trzeba się spieszyć jak w zeszłym roku
    My łódki rezerwujemy w grudniu (ale jeździmy sporą ekipą) stąd też taki termin 
    Podziękowali 1Izka
  • edytowano marzec 2021
    Moj Stryjek ma domek na Kaszubach na wynajem.
    W czasach dinozaurów robiłam mu stronę. Nie wiem jakie ma obłożenie, ale okolica piękna. Polecam
    Http://www.lizaki.nets.pl

    Bonu chyba nie... nie wiem.
  • My chcieliśmy bardzo w to samo miejsce co w zeszłym roku ale nie można wykorzystać tam bonu więc przepadło by nam a szkoda, bo bon do wykorzystania tylko do marca 2022.
  • Rejczel powiedział(a):
    My chcieliśmy bardzo w to samo miejsce co w zeszłym roku ale nie można wykorzystać tam bonu więc przepadło by nam a szkoda, bo bon do wykorzystania tylko do marca 2022.
    Gdzie byliście?
  • Na Kaszubach.
    Podziękowali 1Hope
  • My mamy miejscówkę w pięknym miejscu na Kaszubach  <3
    Planuje wakacje w górach, tylko zastanawiam się, czy jest sens z 7 miesięcznikiem. Musimy tłuc się przez całą Polskę, wiec nie wiem czy warto. Ktos praktykował?

  • Dacie linki na te Kaszuby? 


    Też się zastanawiam czy w ogóle gdzieś damy radę dojechać z naszym 7 miesięczniakiem. 
  • A może ktoś tu jeszcze ma kilkoro małych dzieci i pomysł jak sobie z niby wakacje urządzić? 

    Czy to w ogóle ma sens?  :D
  • edytowano marzec 2021
    Hope powiedział(a):
    A może ktoś tu jeszcze ma kilkoro małych dzieci i pomysł jak sobie z niby wakacje urządzić? 

    Czy to w ogóle ma sens?  :D
    z najstarszym byłem pod namiotem, na dziko, jak miał miesiąc;

    skoro domki są takie drogie, może właśnie jacht motorowy,
    mariny można omijać, cumować w ładnych miejscach, kąpać się, palić ogniska...
  • Jacht z kilkorgiem maluchow :o :#
  • Przywiązać do masztu.
    Podziękowali 2Pioszo54 Aga85
  • Najmłodszy syn pierwszy raz był na jachtach gdy miał 4 lata. Córeczka w te wakacje popłynie z nami pierwszy raz - będzie miała 4,4 lata. 
  • Jedyny okres, w którym nie pojechałabym z małym dzieckiem pod namiot to okres raczkowania. Raz przerobiłam i nigdy więcej. Poza tym żadnych innych przeciwwskazań wiekowych nigdy nie widziałam. Pod namioty rodzinnie jeździmy od zawsze 
  • Dzieciom potrzeba trochę wody, piasku i plac zabaw. I wcale nie trzeba daleko jechać. Wymyślaliśmy różne fajne wakacje dzieciom, a potem one wspominały np lody gdzieś tam. Hitem było stwierdzenie kilkulatki że najpiękniejszym dniem wakacji( Kraków, Zakopane, tydzień w domku nad górską rzeczką) był dzień powrotu do domeczku.
    Podziękowali 1Aga85
  • Yucami powiedział(a):
    Najmłodszy syn pierwszy raz był na jachtach gdy miał 4 lata. Córeczka w te wakacje popłynie z nami pierwszy raz - będzie miała 4,4 lata. 
    Gorzej jak ma to być 4,5 latek, 2 latek i niemowlę ;)

    Podziękowali 2Yucami Hope
  • Chyba nic na siłę, w końcu to mają być wakacje
    Podziękowali 1Hope
  • ganna4 powiedział(a):
    Dzieciom potrzeba trochę wody, piasku i plac zabaw. I wcale nie trzeba daleko jechać. Wymyślaliśmy różne fajne wakacje dzieciom, a potem one wspominały np lody gdzieś tam. Hitem było stwierdzenie kilkulatki że najpiękniejszym dniem wakacji( Kraków, Zakopane, tydzień w domku nad górską rzeczką) był dzień powrotu do domeczku.
    Tak mi się skojarzyło, jak dziadkowie zabrali moja 3 letnia wtedy siostrę do zoo. Cały dzień spacerowali, ogladali zwierzaki ,poszli na lody itd.
    Potem pytamy Ole, jak było, co widziałaś? 
    A Ola: duzioł kałuzie!
    Podziękowali 2ganna4 Elf77
  • edytowano marzec 2021
    Aga85 powiedział(a):
    Jacht z kilkorgiem maluchow :o :#
    jak miałem dzieci 8, 5, 2, to skleciłem taką płaskodenną łajbę z wysoką burtą, tak ze 70 cm, i spłynęliśmy z Laski do jez. Płęsno w okolicach Swornychgaci


    Podziękowali 1Aga85
  • W Bieszczadach polecam Wataha Zawóz domki na zalewem.
  • Aga85 powiedział(a):
    Yucami powiedział(a):
    Najmłodszy syn pierwszy raz był na jachtach gdy miał 4 lata. Córeczka w te wakacje popłynie z nami pierwszy raz - będzie miała 4,4 lata. 
    Gorzej jak ma to być 4,5 latek, 2 latek i niemowlę ;)

    Kamizelki ratunkowe są od jakiej wagi?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.