Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pedalska TVP

2

Komentarz

  • @Klarcia nie wątpię że za PO TVP też było słabe. To wymaga głębokiej reformy.
  • paulaarose powiedział(a):
    @Klarcia nie wątpię że za PO TVP też było słabe. To wymaga głębokiej reformy.

    Po reformie byłby to odpowiednik TVN czy w ostateczności Polsat-u.
  • edytowano kwiecień 2021
    @Klarcia TVN to nie jest żaden standard. Owszem są dużo bardziej profesjonalni ale przy tym to manipulatorzy. Ja bym po prostu chciała aby telewizja która mianuje się publiczna, faktycznie była publiczna a nie dla fanów PiS.
  • Przyznaję, że nie widziałam występów pań odzianych jedynie w majty i stanik. Rozrywkowych programów nie oglądam, bo szkoda mi na to czasu.

    Co do budowy niewiast.
    Mężczyźni mają zakodowane w genach, że podoba im się niewiasta rozłożysta w biodrach i obfita biustowo. To ma swoje korzenie od wieków. Po prostu taka kobieta sprawia wrażenie zdrowej i rokującej, że będzie dzieci bez trudu rodziła.
    Normalny mężczyzna szuka kobiety dającej nadzieję, że będzie uległą, troskliwą żoną (z tego powodu intelektualistki mają mniejsze wzięcie) i matką.

    Później życie weryfikuje te oczekiwania, ale...
  • edytowano kwiecień 2021
    @Calineczka27 ta sama Konfederacja zamieściła taki post:
    Reklama agencji towarzyskiej (?)

    To tylko przykład, mogłabym znależć więcej tego, np. zdjęcie z życzeniami świątecznymi w baardzo podobnej stylistyce.
  • A niby co złego jest w powyższym?
    Chyba jednak przesadzasz.
  • @joanna_1991 W ubraniu pań powyżej nie ma nic złego, co najwyżej w niektórych pozach ;)
    Ale sposób jest trochę słaby, ot ładne kobiety mają zachęcić facetów do ich postulatów.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    @Calineczka27 Ja jestem zdania że jeśli ktoś jest naprawdę atrakcyjny ;) to założenie krótszej sukienki czy spódnicy jest ok, w sensie, chcę założyć to zakładam bo tak się sobie podobam. Natomiast zakładanie takich rzeczy aby przypodobać się obcym facetom i budować na tym samoocenę nie jest dobre. Jeśli moja intencją jest aby uwodzić to nie jest to dobre i zgodzić się z tobą mogę w 100% =)
  • edytowano kwiecień 2021
    .
  • A reklamy itp to już zupełnie inna kwestia, media bardzo kształtują postawy społeczne, ale warto mieć tego świadomość i czasem olać to co pokazują w TV.
  • Pomieszanie z poplątaniem. 
  • Strasznie przesadzacie. Nie mam telewizji od dawna i nie wiem na jakim jest poziomie. Zawsze była na cienkim. Dlatego wywaliłam z życia tv. Wg mnie tv w ogóle nie powinna być publiczna tylko ewentualnie rządowa. Cały kanał rozrywkowy powinien być stricte prywatny. Nie rozumiem po co rządowej tv programy rozrywkowe i seriale ukraińskie oraz tureckie. 
    Przez niesienie misji tv nie rozumiem braku roznegliżowanych panienek, ale przede wszystkim kanały edukacyjne, historyczne, dokumentalne i polityczne. No chyba że wzorem jest obywatel który od rana do wieczora siedzi przed tv i ogląda jak leci przerzucając kanały. 
    I zaraz mnie Klarcia wyprostuje że rząd musi mieć media. No to niech ma. Tylko właśnie niosące treści ważne dla rządu a nie pierdolety. I nie przekonują mnie argumenty że wtedy to nikt nie będzie oglądał. Tak jakby teraz oglądał. W większości domów z tv które znam, tv leci w tle żeby coś gadało albo żeby dobrze się zasypiało. Jeśli ktoś czegoś szuka w tv to albo kanałów tematycznych typu turbo i Discovery, albo dyskusji politycznych. Więc po co ta reszta? Te serialiki dla kur domowych których pełno na innych kanałach? Rozumiem kanały regionalne i info rządowe ale to powinno być skupione właśnie na informacjach, dokumentach, transmisjach. A nie pseudorozrywce bo tu nigdy rządowa tv nie dogoni prywatnych stacji i moim zdaniem nie ma po co ich gonić.
    Podziękowali 2Pioszo54 Klarcia
  • Strasznie mnie też śmieszy takie negowanie natury. Mężczyźni to w większości wzrokowcy patrzący na biust, biodra i nogi. Nie znam wiele takich związków które zrodziły się z czystego intelektu. Elementem tworzącym związek jest pożądanie i to daje w ogóle mężczyźnie powód do budowania relacji z kobietą. Obudowania tego pożądania przyjaźnią. Kobiecie zresztą też. Gdyby się sobie nie podobali fizycznie i nie czuli do siebie pożądania to byłoby wszystko jedno kto się z kim zwiąże. 
    Mam sporo znajomych mężczyzn na poziomie intelektualnym. Jakoś brakło w tym iskry pożądania właśnie i związek zatrzymał się na etapie intelektu. 

    Podziękowali 2Pioszo54 Klarcia
  • Odrobinka powiedział(a):
    Strasznie przesadzacie. Nie mam telewizji od dawna i nie wiem na jakim jest poziomie. Zawsze była na cienkim. Dlatego wywaliłam z życia tv. Wg mnie tv w ogóle nie powinna być publiczna tylko ewentualnie rządowa. Cały kanał rozrywkowy powinien być stricte prywatny. Nie rozumiem po co rządowej tv programy rozrywkowe i seriale ukraińskie oraz tureckie. 
    Przez niesienie misji tv nie rozumiem braku roznegliżowanych panienek, ale przede wszystkim kanały edukacyjne, historyczne, dokumentalne i polityczne. No chyba że wzorem jest obywatel który od rana do wieczora siedzi przed tv i ogląda jak leci przerzucając kanały. 
    I zaraz mnie Klarcia wyprostuje że rząd musi mieć media. No to niech ma. Tylko właśnie niosące treści ważne dla rządu a nie pierdolety. I nie przekonują mnie argumenty że wtedy to nikt nie będzie oglądał. Tak jakby teraz oglądał. W większości domów z tv które znam, tv leci w tle żeby coś gadało albo żeby dobrze się zasypiało. Jeśli ktoś czegoś szuka w tv to albo kanałów tematycznych typu turbo i Discovery, albo dyskusji politycznych. Więc po co ta reszta? Te serialiki dla kur domowych których pełno na innych kanałach? Rozumiem kanały regionalne i info rządowe ale to powinno być skupione właśnie na informacjach, dokumentach, transmisjach. A nie pseudorozrywce bo tu nigdy rządowa tv nie dogoni prywatnych stacji i moim zdaniem nie ma po co ich gonić.
    mogłaby być i kulturalna, edukacyjna, jak za Gomułki
    ale i tak internety wygrywają
  • Oczywiście że wygrywają. Tym bardziej nie rozumiem kupowania tureckich seriali i programów typu sanatorium miłości. Przecież to są koszty niewspółmierne do zysków
    Podziękowali 1Pioszo54
  • edytowano kwiecień 2021
    @Calineczka27 Teraz modne jest takie odsłanianie się, nie podoba mi się ogólnie to, zwłaszcza u osób w takim wieku.  Krótka bluzkę na ulicy zaakceptuję, nawet spodnie z większymi (ale nie wielkimi) dziurami, ale nie w TV, nie u tak młodych osób. Z drugiej strony, jak napisałam trzeba czasem olać to co leci za ekranem.
  • edytowano kwiecień 2021
    .
  • @Ojejuju Nie zawsze ten sam, myślę że ludzie czasem się odwrażliwiają i nie zawracają uwagi kto przechodzi obok nich. To nie jest tak że ja jestem za jakimś nadmiernym odsłanianiem się, ale nie uważam że kobieta to musi chodzić tylko w długich spódnicach, sukienkach i zasłaniać ramiona bo ktoś spojrzy. Mężczyzna też musi wziąć odpowiedzialność za swoje serce.
  • @Ojejuju, odniosłam się, ale w porządku. Zgodzę się, że ogólnie jest tak, ze mimo  dobrych intencji ktoś i tak pomyśli sobie nie wiadomo co.

    Tylko czy to oznacza że nie mogę założyć to co mi pasuje i nie łamie norm społecznych? Jeśli np podoba mi się krótsza ale nie nadmiernie krótka sukienka i ja włożę a jakiś facet rzuci obleśnym komentarzem albo coś sobie pomyśli to z automatu to moja wina?

     Jeśli wymalowała bym usta na czerwono, sukienka by mnie opinała,to ok, wtedy jest to prowokujące. 
    Jednakże są sytuacje gdzie to mężczyzna powinien się zastanowić nad tym co pomyśli lub powie.

  • edytowano kwiecień 2021
    Wiadomo, sukienka do ud, bluzka do połowy brzucha czy widoczna bielizna to przesada. Lecz krótsza sukienka na wesele, spódniczka która nie jest za krótka taka jak ta, czy bluzka z odsłoniętym brzuchem na trening, plażę, czy spacer z koleżanką w upalny dzień jest ok. Osobiście też staram się nie zawracać uwagi na to jak np ubierają się ludzie w galerii czy na ulicy. Są dorośli, mają wolność, nawet ich nie znam, mimo że czasem wejdzie mi do głowy komentarz na temat czyjegoś wyglądu.
  • @Ojejuju Rozumiem. Dodam tylko że ja jestem zwolenniczką ubrań jak na zdjęciu wyżej, ale nie super krótkich czy głębokich dekoltów. Lecz jak komuś tak się podoba to co mam zrobić. 
  • Lecz z tego co rozumiem, Ty @Ojejuju jesteś całkowitą przeciwniczką krótszych ubrań i ja to szanuję, naprawdę to szanuję. Widzę po twoich wpisach że jesteś osobą naprawdę wierzącą i z dużą moralnością. Minie jeszcze sporo czasu zanim w czymś się zgodzimy, może kiedyś ją dojrzeje do twojego podejścia. Pozdrawiam.
  • @Ojejuju nawiązując do tamtego zdania, nie bez powodu dałam ;)
    To było zdanie na luzie.
  • edytowano kwiecień 2021
    Teraz zrozumialam.
  • edytowano kwiecień 2021
    Druga część tamtego zdania była bardziej na poważnie jak coś.
  • edytowano kwiecień 2021

    Kończąc dyskusję ze swojej strony, życzę miłego dnua
  • edytowano kwiecień 2021
    . Kasuje żeby już się "samonieorać", też popełniam błędy, mogę się w czymś mylić.
  • O ludu... @paulaarose przestań tu próbować się wszystkim przypodobać i z każdym zgodzić. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.