Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szczepienia - dzieci

124»

Komentarz

  • samo oczyszczanie mam  :)
  • Lome powiedział(a):
    In Spe powiedział(a):
    Ja się przestraszyłam nie na żarty tej domniemanej alergii wziewnej ( dopiero robimy testy) i kupiłam oczyszczacz powietrza. Po 3 dniach używania zastanawiam się jak dotychczas żyłam bez niego? :D
    Jak dla mnie coś wspaniałego, świeżo jak w lesie, szczególnie podczas nocy.
    Oczyszczacz to wspaniała rzecz dla alergików. Ja uwielbiam. Mój syn mocno uczulony na trawy śpi spokojnie przez całą noc.

    Trawy szaleją w tym roku, plus upał i suche powietrze ledwo moze wyjść z domu.
    A ja myślałam że to mi się po 40 odpaliło, a to może ta szczególna intensywność, w poprzednich latach tak nie odczuwałam
  • No nie wiem czy trawy szaleją czy po prostu brak koszenia. U nas są trawy większe niż człowiek i podobno nie koszą z powodu zwierząt, żeby miały gdzie mieszkać.
  • Dodatkowo jakieś drzewo puszcza takie jakby małe kawałki waty i lata to w powietrzu. Na szczęście po deszczu jest dużo lepiej.
  • Topole 
    Podziękowali 1mamaw
  • edytowano czerwiec 2021
    Ja na razie nie wiem co uczula. Zrobiłam jakiś panel i wynik enigmatyczny 1,5UI. 
    Alergolog pewnie będzie wiedział ;) ,ale terminy, nawet prywatnie są okropnie odległe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.