Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dlaczego macie dzieci?

Konto skasowane na prośbę użytkownika.
«134

Komentarz

  • I ile ich masz?
  • edytowano wrzesień 2021
    tak, zawsze wiedziałem,
    4
    Podziękowali 1M_Monia
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    wpodskokach powiedział(a):
    I ile ich masz?
    To jakaś licytacja? ;)
    Zwykła ciekawość. Jeśli pytanie cię przerasta to ok
  • edytowano wrzesień 2021

    Ty nie powiesz o szczegółach, ale inni mają mówić????
  • @M_Monia Dziewczyna ma konto od niedawna, może nie chce aby ktoś wiedział, że to ona pisze, może nie ufa? Nikt przecież nie nawołuje tu do personalnego poznania się, tylko do dyskusji. Ja w nią nie wejdę, ale generalnie widzę to samo co autorka 
  • Pytanie o ilość dzieci jest mniej osobiste niż to, które zadała wszystkim w wątku @dziewczynarabina. W ogóle nie rozumiem, by to był szczegół życia osobistego. Nikt nie pyta o wiek, płeć, imiona i PESELe.  
  • dla mnie pytanie o dzieci jest baaaardzo osobiste 
    Podziękowali 1Karolinka
  • @In Spe, ale pewnie nie pytasz też innych o motywacje. 
    Ja napisałam od siebie. Dla mnie pytanie o ILOŚĆ nie jest osobiste, ale każdy czuje inaczej. 
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Chyba jeszcze nie znamy się tak dobrze, żebym czuła się komfortowo mówiąc o szczegółach mojego życia osobistego. Ale może za jakiś czas ;)
    Ja do tego wpisu się odniosłam 
  • edytowano wrzesień 2021
    dziewczynarabina powiedział(a):
    Chyba jeszcze nie znamy się tak dobrze, żebym czuła się komfortowo mówiąc o szczegółach mojego życia osobistego. Ale może za jakiś czas ;)
    Zero. Nie masz dzieci. 
    Podziękowali 1Aniela
  • Gosia5 powiedział(a):
    @In Spe, ale pewnie nie pytasz też innych o motywacje. 
    Ja napisałam od siebie. Dla mnie pytanie o ILOŚĆ nie jest osobiste, ale każdy czuje inaczej. 
    @Gosia5 nie odnosiłam się do Twojej wypowiedzi  :)

    Pytanie zadane przez @dziewczynarabina wydaje mi się ( po tym co się tu przez ostatnie dni wyrabia) jakieś takie nie na miejscu, nawet bezczelne.
    Podziękowali 2Leli Gosia5
  • Ale chodzi o dzieci czy "dzieci"?
  • edytowano wrzesień 2021
    Dobra przepraszam. Głupio i przykro mi się zrobiło. Wybacz.
  • Bo wszyscy mają dzievi

     :D 

    A tak na poważnie, bo smutno być samemu w szczególności na starość. Wiem egoistka że mnie. 
    No pytanie lepsze byłoby dlaczego więcej niż inni. 
  • edytowano wrzesień 2021
    dziewczynarabina powiedział(a):
    Jak pisze na tematy kontrowersyjne, to jest pytanie, czemu tylko na takie, jak chce zwyczajnie porozmawiać, to jest „bezczelne”. Jak chcesz uderzyć psa, to kij się znajdzie. 
    Masz jakieś rozdwojenie jaźni . Nie da się w ten sposób rozmawiać.
  • Trzeba było tak zacząć. 
  • A na poważnie dlatego że seks jest fajny
    Podziękowali 1madzikg
  • edytowano wrzesień 2021
    Bea powiedział(a):
    Nie mam dzieci "na starość"
    Czekam, aż wszystkie dorosną  


    Dorosłe to nadal Twoje dzieci 
  • Pewnie ze tak, ale więź zostaje 
  • O, tak  :) seks jest fajny i z seksu wychodzą dzieci. Też fajne  :)
  • No i oczywiście z powodu pińcet plus  :D B) 
    Jak nie przede wszystkim ... ;)
    Podziękowali 2Gosia5 Małgorzata32
  • edytowano wrzesień 2021
    @Bea Ale nie u wszystkich tak jest. Nie znam zbyt wielu takich rodzin jak twoja. W mojej bliższej lub dalszej inaczej wyglądają relacje. Może i dobrze, że u Ciebie tak wyszło, ale co człowiek to historia
  • @In spe Według mnie pytanie, jak pytanie dyskusja jak dyskusja, chociaż faktycznie posty mocno prowokacyjne/kontrowersyjne. 
  • @Bea Przecież ja tylko odnoszę się do tego co piszesz... 
  • @Bea ; Jak wy sami chcecie aby was tak postrzegano, to ludzie będą tak postrzegać. 
  • @Bea Odniosłam się do twojej wypowiedzi, że twoje dzieci "robią co chcą". Napisałam tylko, że u mnie w rodzinie, generalnie nie wszyscy, ale jesteśmy bliżej siebie. Nie jako zarzut, ale jako obserwacje. Nie znam ciebie i pewnie się njdgy, może szczęśliwie nie poznamy.
  • @Bea To był cudzysłów. Ja tylko odniosłam się do wypowiedzi, może też źle rozumiejąc.


  • I dla siedzenia w domu, bo się kariery nie chce  robić  ;)
  • @Bea Nie wiesz, czy nie wychowuje się ;) tak samo jak ja nie wiem jak jest u Ciebie ;)


    Powiedziałabym że są to samodzielne osoby, ale mają bliskie relacje z rodzicami, nie wszyscy, ale mają. Ale nie znasz nas ani ja was, więc nie ma co oceniac

  • @Bea A to co do tego postrzegania, to... Mysle Że wiesz doskonale o co chodzi. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.