Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dlaczego macie dzieci?

124»

Komentarz

  • paulaarose powiedział(a):
    @wpodskokach Bo w jego oczach wszyscy jesteśmy równi, bo tak samo w niego wierzę. Jeśli obie umarłybyśmy dzisiaj (czego oczywiście nie życzę), jestem wręcz pewna, że osądziłby nas tak samo sprawiedliwie. 


    No i co z tego?
  • @Bea Jest, obowiązuje, ale sama wiesz jak życie wygląda ;) 
  • edytowano październik 2021
    Narazie nadstawiam drugi policzek, chociaż boli. Naprawdę nie rozumiesz, że nie można jednego użytkownika równać z drugim skoro sama tego nie chciałaś, sama to podkreślałaś. 

    Czy ja zresztą stworzyłam ten wątek? Nie. Czy mam coś wspólne z @dziewczynarabina? Też raczej nie. 

    @Bea @wpodskokach
  • @wpodskokach A no to, że obie jesteśmy w pewnym sensie równe. Jesteśmy na forum, nie w kawiarni, nie przypominam sobie, żebym wchodziła wcześniej w jakieś dyskusje z Tobą a już byłaś naprawdę sympatyczna. 

    Lecz takie tłumaczenie nie ma sensu, bo najwyraźniej macie dużo zabawy w "dowalaniu trollowi". 
  • edytowano październik 2021
    Nie tylko ty, ale parę innych osób i nie tylko wobec mnie, różnym się ludziom się dostało, z tego co pamiętam i to nawet nie pokroju mnie, ale osób które były tutaj naprawdę długo, z różnych, różnorakich powodów.
  • "Dlaczego macie dzieci?"

    ------------------
    To nie wie Pani, skąd się biorą dzieci?
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano październik 2021
    a nie będziesz już ?
    uffff

    znaczy jak chcesz to rozmawiajmy normalnie
    ale czu umiesz?

    w każdym razie
    nigdy nie jest za późno na naukę moja droga
    Podziękowali 1Pioszo54
  • edytowano październik 2021
    O ile te wątki faktycznie są prowokujące z to z niektórymi naprawdę nie da się rozmawiać.

    Niby forum dojrzałych ludzi a sposoby rozmowy niektórych są jak u dzieci w podstawówce, wyciągnąć jedno zdanie z kontekstu, rzucić rzekomo zabawnym komentarzem, uciąć rozmowę i być z siebie zadowolonym, że się komuś dokopało.
  • A to skutek posiadania nastolatków  :D z kim przestajesz takim się stajesz ..
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano październik 2021
    jak już tu sobie tak ciekawie gawędzimy to może podzielisz się @dziewczynarabina skąd pomysł na taki fajny nick? :) jak go wymyśliłaś?
    Podziękowali 1Aniela
  • In Spe powiedział(a):
    jak już tu sobie tak ciekawie gawędzimy to może podzielisz się @dziewczynarabina skąd pomysł na taki fajny nick? :) jak go wymyśliłaś?
    Mnie też to ciekawi. Mam swoją koncepcję i jestem ciekawa, czy ta moja koncepcja jest trafna. :)
    Podziękowali 1In Spe
  • Ja na początku czytałam jako "dziewczynadrabina"   <span>:blush:</span>
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Według mnie to kilka osób świetnie się "bawi".
    Wymyślają, odpisują, a potem się z nas nabijają.
    Niby nowa praca w korpo, a tyle czasu na forum i jeszcze linki wyszukuje :D
    Podziękowali 2Pioszo54 Aniela
  • edytowano październik 2021
    Troll czy nie i tak imion ani nazwisk nie zna, przynajmniej jeśli ktoś ich nie ujawnił. Też mnie czasem ktoś strollował, kiedyś może bolało, ale staram się kasować takie rzeczy z pamięci. A jej wątki w sumie nie są takie nieciekawe. Ale rozumiem, że dla części z was to forum jest czymś innym. 
  • edytowano październik 2021
    @Bea Może i tak, ale nie każdy kto tu wchodzi może to wiedzieć. Jakiejś osobie tutaj dostało, się że nie istnieje, bo nikt jej nie widział,a deklarowała się jako wielodzietna.
  • Nawiazujac do tematu w tytule:
    Mam dzieci, bo kto mi bedzie sprzatac, gotowac ? He, ze tak pytam. 
  • edytowano październik 2021
    a po psie czy kocie nie trzeba sprzątać? :)
  • i bez porównania mniej radości i satysfakcji :)
  • Bo są wspaniałymi moimi nauczycielami. Od nich nauczyłem się jak wygrywać w każdej dyskusji. Nawet w tej w której racje ma strona przeciwna.

    Od nich też nauczyłem się, że takie dyskutowanie jest tylko pozornym zwycięstwem. I że szkoda czasu na coś co doprowadzi cię do samotności i smutku.
  • Bo zawsze chciałam mieć dużą rodzinę. Bardzo lubię rodziny wielodzietne, są super.
  • W sumie to nie wiem czemu mam dużo dzieci. Jakoś nigdy nie umiałam odpowiedzieć na takie pytanie. Po prostu mam bo tyle dostaliśmy.
    Podziękowali 3gahana Pipijo Quintana
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.