Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Głosujmy na Warszawiankę roku - panią Wandę Traczyk-Stawską! Sanitariuszkę w Powstaniu Warszawskim

124»

Komentarz

  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Chcenie albo niechcenie ciąży nie jest kluczowe. Ja też.moge mieć dość dzieci już urodzonych. I na przykład oddać je albo sobie odejść.
    Możesz. Na tym polega Twoja wolność. 

    Wolność kończy się w miejscu gdzie szkodzisz innemu człowiekowi.
    Jesteś aż tak głupia czy aż tak cyniczna że tego nie rozumiesz?

    Podziękowali 3Pioszo54 Klarcia zbyszek
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Jedynym logicznym argumentem jest suwerenność kobiety i jej prawo do decydowania o swoim ciele. Można odwoływać się do sumienia, do odpowiedzialności, do ponoszenia konsekwencji, ale ostatecznie to będzie jej decyzja, tak samo jak może decydować o własnym życiu. Nikt nie ma prawa zmuszać drugiego człowieka do poświęcenia swojego ciała, w żadnych okolicznościach. 
    A jednak wymagasz by mały człowiek - dziecko w łonie matki - poświęciło swoje ciało, a nawet swoje życie, dla "komfortu" swojej mamy?

    to nielogiczne
  • Widzisz @dziewczynarabina, a wszystko zaczyna się od braku konkretnej odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, do zadania których sama zachęcałaś. Od kiedy człowiek i dlaczego wtedy? Z Twoich wpisów rozumiem, że do 10 tc to albo wg Ciebie nie człowiek albo może i człowiek, ale i tak można go zabić bez podania przyczyn, bo znajduje się w moim ciele (i z mojej, a nie swojej woli tam się znalazł). A dlaczego akurat taki termin? I jak go precyzyjnie ustalić? 
    Fascynująca jest dla mnie ta intelektualna nieuczciwość aborcjonistów, wydawałoby się, że niepowiązana bezpośrednio z ich stanem emocjonalnym (bo w ciązy niechcianej jak rozumiem nie jesteś?)
    Podziękowali 2Klarcia Odrobinka
  • @dziewczynarabina to kolejna osoba, która musi przedyskutować wszystkie usłyszane w mediach argumenty. Jak się je wszystkie zbije i ukaże ich bezsens to wtedy tacy ludzie przeważnie rzucają jakimś epitetem i odchodzą.
    Rzadko bywa inaczej.
    Podziękowali 1Klarcia
  • zbyszek powiedział(a):
    @dziewczynarabina to kolejna osoba, która musi przedyskutować wszystkie usłyszane w mediach argumenty. Jak się je wszystkie zbije i ukaże ich bezsens to wtedy tacy ludzie przeważnie rzucają jakimś epitetem i odchodzą.
    Rzadko bywa inaczej.
    No tak @dziewczynarabina zachęcała do pytań, ze dałam się skusić :) 
    A co ciekawe nawet dla mnie, ja osobiście jestem typem, któremu emocjonalnie ciąża nie kojarzy się zupełnie z dzieckiem, które obok mnie potem leży... Niby wiem, że ta ta sama istota, która 2 godz. wcześniej mnie kopała w brzuch od środka, ale to do mnie nigdy nie dociera tak naprawdę. Bardzo szczerze mówiąc, zazdroszczę mamom, które natychmiast są pełne miłości po 2 kreskach na teście i np. przeżywają żałobę po poronieniu. Ja czułam raczej ulgę, że mogę dalej studiować bez trosk o dziecko. I nawet tego nie komentujcie, próbując mnie "nawrócić" - mam pod 50, 8 dzieci i dalej tak myślę. I jestem absolutnie przeciwko aborcji - wyłącznie na logikę, nie na emocje, które wg mnie zakłócają logiczne myślenie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Pani Wanda Traczyk-Stawska, jednak ma daleko posuniętą demencję.
    Tutaj wywiad z nią przeprowadzony w roku 2004 i 2009, czyli ponad dekadę wstecz:
  • Ta pani jest wzorem godnym propagowania, nie zeszmaciła się na starość, pozostała wierna swoim ideałom. 


  • W odniesieniu do p. Wandy Traczyk-Stawskiej, a jaw wychodzi coraz więcej ciekawych informacji.
    Polecam ciekawy wątek, ważne są wszystkie wpisy, nie tylko pierwszy.

  • Wanda Traczyk-Stawska została Warszawianką Roku. 
    Podziękowali 1Coralgol
  • Zgroza - Warszawa jest już dla uczciwych Polaków stracona.  :'(
  • SUPER!!!! <3 <3 <3
    Podziękowali 1Stokrotka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.