Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Do usunięcia

edytowano luty 2009 w Ogólna
error :wink:
«134

Komentarz

  • Mam wrażenie ze wszedzie naokoło Żydzi knują spiski.
  • myślałam, że to będzie wątek, w którym możemy proponować, kogo chcemy usunąć z tego forum:wink:
  • ... i wszedzie maja swoich agentow
  • [cite] monika44:[/cite]myślałam, że to będzie wątek, w którym możemy proponować, kogo chcemy usunąć z tego forum:wink:
    [cite] Werka:[/cite]Typowwo chrześcijańskie podejście... :-)
    uderz w stół, a nożyce się odezwą!:cool:
  • Werka miała na myśli że w chrześcijaństwie o problemach się rozmawia... a może stosuje chrzescijaństwo zamiennie z demokracją...? A kij, cos tam chciała przekazac no i mozemu tu o tym porozmawiac... chyba...
  • adwokatura rozwinięta,
  • Z braku żony palikota dobra i Werka.
  • Hm... myślałem, że Palikot ma raczej męża.
  • Co powtykać :shocked:
    Przecież było "do usunięcia".
  • zaraz znowu będzie o wyższości "o" nad "a".
  • Też nie mogę się zdecydować...
  • [cite] monika44:[/cite]myślałam, że to będzie wątek, w którym możemy proponować, kogo chcemy usunąć z tego forum:wink:
    Może niech się sam zgłosi.
  • To ja poproszę.

    Jakoś niesmak mnie wziął po wątku wydzielinowym.
  • Wiele osób się bulwersuje tym wątkiem. Na przykład na portalu gay.pl:

    kjakowiaczek :: dzisiaj 5:56
    Najfeld już mnie [nie] zdziwi. Myślałem, że ona jest jedną z niewielu tak otumanionych ludzi w Polsce, niestety jak bardzo się myliłem stwierdziłem po poczytaniu niektórych postów tutaj: link wielodzietni.org/ (polecam temat "seks oralny jest moralny") I to wszystko młodzi ludzie...

    Psychiatra :: dzisiaj 17:39
    Za bardzo się przejmujesz. Rodziny wielodzietne w Polsce w zdecydowanej większości są albo bardzo religijne, albo patologiczne, albo jedno i drugie. Biorąc to pod uwagę światopogląd tych osób podobnie jak poziom intelektualny musi być mocno ograniczony - co widać po wypowiedziach.
  • Za bardzo się przejmujesz. Rodziny wielodzietne w Polsce w zdecydowanej większości są albo bardzo religijne, albo patologiczne, albo jedno i drugie. Biorąc to pod uwagę światopogląd tych osób podobnie jak poziom intelektualny musi być mocno ograniczony - co widać po wypowiedziach.

    Huuuumm co by tu odpisać â?? jako patologiczny katol z ograniczonym poziomem intelektualnym muszę powiedzieć że nie potrafię zrozumieć jak pedał razem z drugim pedałem może czerpać przyjemność z seksu .Zbiera mnie na wymioty jak tyko sobie o tym pomyślę .Czy nie lepiej by było gdyby wsadził sobie kawał drąga w TYŁEK?
    Piotr
  • [cite] Socrat:[/cite]To ja poproszę.

    Jakoś niesmak mnie wziął po wątku wydzielinowym.

    Mnie też, ale żeby od razu usuwać :shocked:
  • [cite] Maciek:[/cite] Biorąc to pod uwagę światopogląd tych osób podobnie jak poziom intelektualny musi być mocno ograniczony - co widać po wypowiedziach.
    Chciałam napisać, że się posikałam ze śmiechu, ale to przecież nie jest wątek o wydzielinach...
  • Żałosne, denne i niestety zgodne z autodefinicją.

    ...no cóż, taki jestem:tooth:
    Piotr
  • Werka zapomniała o swojej wcześniejszej deklaracji, że sposób, w jaki opisuje innych jest w rzeczywistości opisem jej samej :tongue:
  • ...no cóż, taki jestem:tooth:
    Piot
    prostak...
    a wiesz ze na swiecie jest takie plemie lepiejów
  • ...które ma takie oto motto:

    Lepiej przystać do Lepiejów
    niźli mieć przyjaciół gejów?
  • oraz:

    Lepiej być prostakiem prostym
    niźli Werki czytać posty?
  • Szkoda, że tak musisz. I wierz mi, to nie jest postawa chrześcijańska, a myślę, że przynajmniej w deklaracjach ją wyznajesz.
    Na 100% nie jest ale on nie deklarowaał sie jako chrzescijanin tylko jako katolik... a może cos pomyliłem...ale deklarował

    ps
    wierzyc to ja wierze w ewolucje, a jak ktos mi mówi ze jest chrześcijanin żądam faktów
  • To forum mi się podoba, ale homoseksualistom bardzo współczuję.:cry:
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]To forum mi się podoba, ale homoseksualistom bardzo współczuję.:cry:
    Eeee no nie jest takie piękne ale faktycznie trzeba się napocic na bana.
  • Rodziny wielodzietne w Polsce w zdecydowanej większości są albo bardzo religijne, albo patologiczne, albo jedno i drugie.

    Jaka ma być moja reakcja na tak tendencyjne stwierdzenie?
    Czy będąc katolikem mam się z tego cieszyć ?czy mam nadstawić drugi policzek?-
    jeśli tak to proszę bardzo.

    Biorąc to pod uwagę światopogląd tych osób podobnie jak poziom intelektualny musi być mocno ograniczony - co widać po wypowiedziach.

    Niestety trzeciego policzka nie mam.


    P.S. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom.:bigsmile:


    Piotr
  • P.S. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom.:bigsmile:

    Jak Fidel Bogu, tak Bóg Kubie.
  • :rolling::thumbup:
  • A Bóg na Sodomę i Gomorę spuścił ogień z nieba... ale to pewnie nie była postawa chrześcijańska.
  • Redaktor prowadzący nie pochwala tej postawy. A w końcu redaktor wie lepiej niż...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.