Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Do usunięcia

24

Komentarz

  • No Werka,

    ale przyznaj się tak po "chrześcijańsku" - jak się czujesz jako rodzina
    "bardzo religijna, albo patologiczna, albo jedno i drugie"
    tylko z tego powodu że masz tyle dzieci, ile chciałaś???
  • ale Ty nie jesteś anonimowa, Ty jesteś [...] a wiadomo co [...] jest lepsze.

  • Wiesz, co? mnie to w ogóle nie dotyka, po prostu jest tak, że pewne sformułowania, zwłaszczcza spo klawiaur anonimowych ludzi, nie są w stanie mnie obrazić.


    To chyba nie brzmi zbyt sympatycznie?
  • Ja tylko w kwestii formalnej: By nadstawic policzek trzeba miec twarz.
  • Ja myślałem, że to media są największą (czy tam czwartą, albo piątą...) władzą...
  • [cite] Werka:[/cite]Netykietę, Małgorato, netykieta. I przy okazji, ta nadmierna emocjonalność nie pozwala Ci nawet budować zdań, zgodnie z zasadami polskiej składni. Panuj nad emocjami. "Panowanie nad sobą jest największą władzą".
    Za to Ty jesteś poprawna na wszystkich płaszczyznach. Aż się niedobrze robi.
  • [cite] Taw:[/cite]Ja tylko w kwestii formalnej: By nadstawic policzek trzeba miec twarz.

    To córka moja podziękowała, chyba się nie liczy, bo ona nie umie czytać.
  • [cite] Magda:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]Ja tylko w kwestii formalnej: By nadstawic policzek trzeba miec twarz.

    To córka moja podziękowała, chyba się nie liczy, bo ona nie umie czytać.
    Ach ta dziecięca intuicja...
  • :tooth::rolling::rolling::rolling:
  • Moi drodzy :)
    Biorąc pod uwagę moje wypowiedzi na tym wątku, chcialbym wszystkich bardzo przeprosić. Nie chcę aby z mojego powodu na forum dochodziło do kłótni. Nie było moją intencją skłócanie forumowiczów.
    Dla usprawiedliwienia moge tylko wspomnieć, że poniosły mnie emocje, wynikające ze złych doświadczeń z przeszłości (byłem kilka razy nagabywany przez pedałów).
    Także przepraszam:whorship:

    P.S.
    Może faktycznie panie adminie usunąć ten wątek:tooth:

    Piotr
  • Bez przesady Piotrze z tymi kłótniami... gorsze na forum bywały :wink::wink::wink:
  • Gej? :crazy:
  • Nie, Werka.

    Generalnie to źle, że coś takiego sugerujemy.
  • :rolling::rolling::rolling:
    Jesteście wspaniali:whorship::whorship::whorship:

    Satysfakcji gejom nie dam - wolę umrzeć :tooth:

    Piotr
  • Byłoby to dla mnie wielką obelgą, gdyby ktoś coś takiego zasugerował, mówiąc o mojej osobie.
  • a jakby ktoś o Tobie powiedział "lesbijka" ?:shocked:
  • Werko: nie popadam z jednej skrajności w drugą. (-:
    Nie sądzę, by było to wynikiem miłosierdzia czy gorliwej religijności.

    Ale - ponoć nigdy nie zrozumiemy kobiet... (-;

    ***

    Ja tam jestem umiarkowany. Jak Taw.
  • [cite] Werka:[/cite]Socrat, sam widzisz. Koleżanki M. w ramach miłosierdzia i gorliwej religijności posuwają się do wszystkiego.

    W ramach gorliwej religijności, polskiego katolicyzmu, chrześcijaństwa i jak sobie tam nazwiesz mogę pokropić Ci łózko wodą święconą.
  • Myślę, że taka woda może na Ciebie zadziałać podobnie :devil:
  • na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy
  • Dzięki Werka za dobre i zyczliwe rady :whorship:
  • Jak to co dalej? Pobłogosławił całą moja rodzinę i poszedł się modlić...
    Ten wątek :cool:
  • Powiem szczerze, że mnie geje ni grzeją ni ziębią, a o tej stronie dowiedziałem się od Ciebie...
    A o innastrona.pl wiedziałeś?
  • Marko, mam nadzieję, że nie jesteś homofobem. Bo te uwagi, że "geje ni grzeją ni ziębią" brzmią jednak jak rodzaj dyskryminacji.
  • Chłopie większość z nas ma już w małżeństwie nie godziny, ale lata całe, a nawet i dziesięciolecia :bigsmile:
  • Maciek, na Twoim miejscu bym się obraziła. Cóż za oszczerstwo!!!!
  • [cite] Werka:[/cite]Takie fascynacje występują często właśnie u... homofobów. :bigsmile:
    I to w połączeniu z wyparciem. Homofob będzie się obnosił z tym, że geje go nie interesują i nigdy nie wchodzi na ichnie strony.

    Mona - nie obrażam się, bo jestem tolerancyjny :tooth:
  • Ale szczerze, to wasze hobby?
    Jakie tam hobby... ciężka i męcząca praca czasami... nogi to aż w d... włażą
  • [cite] marko:[/cite]nigdy nie szukałem niczego związanego z gejami, nigdy nie wchodziłem na ich strony, bo jakoś ten temat w kręgu moich zainteresowań nie jest...
    Wydaje Ci się, że nie jest? Ale jak trafisz na kogoś, kto tam zagląda, to się wypytujesz z wypiekami na twarzy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.