Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Do usunięcia

13

Komentarz

  • [cite] marko:[/cite]
    [cite] Werka:[/cite]Takie fascynacje występują często właśnie u... homofobów. :bigsmile:

    Ale właśnie wśród homofobów często występują skłonności takowe... I posiadanie rodzin i dzieci nawet od dziesięcioleci niczego tu nie dowodzi
    Coś w tym jest.. książek o homo mam prawie tyle samo co o OD, a może więcej...
  • No i się nalazło lewactwa do tych wydzielin o których było ostatnio.
  • [cite] Lukasz:[/cite]No i się nalazło lewactwa do tych wydzielin o których było ostatnio.
    Łukasz... Ty chyba mnie podrywasz...?
  • Teraz to ciastkowa jest Małgorzata :cool:
    Ale okulary założyła, bo Taw ją olśnił :wink::wink::wink:
  • Małgorzata się ujawniła. :smile: Normalnie Armageddon jakiś się zbliża.
  • Małgosia. Robisz tak piorunujące wrażenie, że faceci Armageddon mają w oczach :wink::wink::wink::bigsmile:
  • To zdjęcie Małgorzaty to 3 miesiące po jedenastym. Przepraszam, że ujawniam, ale nie mogę wyjść z podziwu :whorship::whorship::whorship:
  • [cite] Anita:[/cite]Małgorzata, pożycz kawałek swojego genotypu i troszkę Łaski :)

    Poproś Szefa o swoją własną.
  • [cite] mona:[/cite]Teraz to ciastkowa jest Małgorzata :cool:
    Ale okulary założyła, bo Taw ją olśnił :wink::wink::wink:
    Coś w tym jest... wyobrazam sobie ze jade autem a Ona mi macha.
  • Coś Ci się pomyliło. Na wolne auta to ja lecę.
  • Blachara.
  • Ale mam swoje. Lepsze.
  • Taw rozpocząłeś wielkie coming out na forum:wink:
  • Ilość twarzy przy wpisach była jedną z głównych rzeczy, które wzbudziły moje zaufanie do forum. Lubię kojarzyć Wasze wpisy z twarzami... Jest tak jakoś po ludzku:wink:
  • I nie przeraża Cię mona szczerząca zęby?:wink:
    :tooth::tooth::tooth:
  • :cry::cry::cry:
    Przecież to mój Jasio :tooth:
  • dobra dobra
  • No... Trochę podobny do mnie :shamed:
  • Ja też zawsze myślałem, że na zdjęciu są zęby Mony :cool:
  • [cite] Maciek:[/cite]Ja też zawsze myślałem, że na zdjęciu są zęby Mony :cool:
    Moja żona myśli że na Twoim jest Kaczmarski... w sumie mi się też tak wydaje.
  • [cite] Maciek:[/cite]Ja też zawsze myślałem, że na zdjęciu są zęby Mony :cool:
    Część straciłam na podgryzaniu neonów :cool:
  • Punkt dla nas, bo to oznacza, że łatwo Ci nie było.
    :crazy:
  • I punkt dla mnie, bo Cię przerażam :tooth::tooth::tooth:
  • Ależ nie mnie!
    To z troski o Kingę było. Mnie tam byle potwór nie wystraszy:crazy:
  • kto się lubi ten się czubi
  • [cite] Taw:[/cite]Moja żona myśli że na Twoim jest Kaczmarski... w sumie mi się też tak wydaje.
    Kaczmarski spoczywa w grobie, więc tutaj nie ma dwuznaczności. Ale czasem bywam mylony z rektorem naszego kościółka św. Benona, który jest podobnej postury i owłosienia. I kiedy wyprowadzam dzieci przed kościół, to jacyś pobożni przechodnie pozdrawiają mnie słowami "Niech będzie pochwalony".

    A jeżeli komuś coś w tej historii nie pasuje, to niech się pomodli za kogo trzeba.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Ależ nie mnie!
    To z troski o Kingę było. Mnie tam byle potwór nie wystraszy:crazy:
    Nie wiesz co mówisz

    potwrch0.jpg
  • Słodziak:thumbup:
  • To tylko ślady ospy, podpuchnięte od kataru oczy i blada, od siedzenia w domu, twarz .
    Marca by wystraszył na dobre :tooth:
  • Nie wiesz co mówisz
    niebieskie oczy... \o
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.