Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W obronie "Wyborczej"

1235»

Komentarz

  • to metafora czytanych gazet?
  • acha


    nie rozumiem (:wink:)
  • tu kiedyś było o tytułach, w nasajmszych początkach forum;)
    link
    (choc u mnie się zmieniło, już nie "Wprost", wkurzyło mojego męza, bo przeszło na pozycje lizusostwa;), a pojawiła się "Rz", bo maja fajny dodatek o bitwach, akurat w weekend, zbiera jaś, a ja mogę Plus Minus poczytac:)
    ciekawa więc jestem nowych osób
  • Czytam wydania internetowe wiekszosci gazet codziennych: najcześciej Gazetę Wyborczą (codziennie) oraz Rzeczpospolitą, Dziennik, Nasz Dziennik.
    Kupuję regularnie wyłącznie Najwyższy Czas. Nieregularnie różne tytuły (najpierw sprawdzam co jest w srodku :bigsmile:). Są to czasopisma z róznych dziedzin od polityki, przez historię, turystykę po architekturę no i oczywiscie prasę dzieciecą :smile:
    Z prasy katolickiej kupuję sporadycznie Idziemy w kiosku parafialnym. Inne tytuły czytam w necie.
  • [cite] Rafał:[/cite]Jednak Michnik przegrał z Wierzejskim w sądzie- news dzisejszy

    Rafale, dlaczego nie dodałeś, że Wierzejski wygrał mimo że skłamał? Sąd przyznał, że Michnik nigdy nie był w PZPR, ale sędzia nie uznał że przynależność do PZPR nie była niczym negatywnym, więc Wierzejski go nie zniesławił.
  • J/W u Maćka nic dodać nic ująć
  • Dodam że przynależność do PZPR tylko w ujęciu tego sędziego nie była ujmą. W moim towarzystwie taki życiorys dyskredytuje, no prawie, każde indywiduum.
  • [cite] Maciek:[/cite]nawet błędne przypisanie mu członkostwa w partii komunistycznej nie jest dla niego ujmą, a raczej komplementem.

    Gdyby Michnik uważał to za komplement, to nie pozwałby go do sądu.

    Maćku i Rafale, to bardzo smutne, że jako chrześcijanie popieracie kłamcę, który bezkarnie rzuca kalumnie na drugiego człowieka i jeszcze się tym szczyci.
  • >Za wielce wiarygodną uważam teorię, że Radio Maryja jest manipulowane przez KGB. Ostra antyunijna i antyamerykańska retoryka tego radia, a także wewnętrzne skłócanie Kościoła, są bardzo na rękę Rosji.

    Nie jestem miłośniczką lustracji, ale bardzo żałuję, że o. Rydzyk nie został zlustrowany.<

    Sykreczko głoszenie kłamstw uważasz za niegodne zachowanie więc udowodnij powyższe twierdzenie. Jeżeli nie masz dowodów to to jest kalumnia i można pozwać Cię do sądu. Chyba że masz mocne przekonanie że Twoje przekonania i odczucia są na tyle mocnym argumentem ze uwiarygadniają każdą teorię i wydarzenie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.