Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kolejna kobieta - premierem. Mizogini szaleją.

13»

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2022
    Dobrze życzę pani Meloni. Będziemy mieć sprzymierzeńca w UE. Może UE rozwalimy od środka, ale na to trzeba czasu. Serce rośnie słuchając tego przemówienia tylko że tym przemówieniem wypowiada wojnę wielkim tego świata.
    Podziękowali 1Klarcia
  • "Najbardziej niebezpieczna kobieta w Europie" - czyli kobieta ich uwiera.


  • I jeszcze wybór zdjęcia - żeby wyglądała jak fanatyczka.
  • Przecież jest kobietą. Czemu wskazanie płci odbierasz jako coś negatywnego?
  • Uważam, że ataki na Meloni wynikają z szowinizmu. 
    Podziękowali 2zbyszek Klarcia
  • Jeszcze nazywają ją "faszystką". Stały zestaw obelg.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Znalazłem taką opinię:

    Nie żebym miał zawsze rację, ale mam obawy, że ta cała Meloni to taka "prawica" jak PiSowcy, czyli koń trojański. Za bardzo ją pompują. Możliwe że liberałowie i komuchy ją legendują jako "faszystkę", a potem na forum UE będzie podpisywała kolejne ograniczenia praw obywateli

  • Tylko gdyby ta Pani była z lewicy to odwrotnie ludzie by ja szanowali, bronili. Ja jej wcale nie oceniam, jest mi neutralna, nie wnikam w politykę włoska, ale wydaje mi się, ze po prostu cześć argumentów za i przeciw wobec niej wynika z uznawanych poglądów przez jedna i druga stronę.
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    I jeszcze wybór zdjęcia - żeby wyglądała jak fanatyczka.
    Skąd my to znamy? Nie inaczej są traktowani polscy wiodący politycy. Kaczyńscy (śp.  L. Kaczyńskiemu, nawet po śmierci spokoju nie dali, PAD, premier Morawiecki, min. Ziobro.
  • zbyszek powiedział(a):
    Znalazłem taką opinię:

    Nie żebym miał zawsze rację, ale mam obawy, że ta cała Meloni to taka "prawica" jak PiSowcy, czyli koń trojański. Za bardzo ją pompują. Możliwe że liberałowie i komuchy ją legendują jako "faszystkę", a potem na forum UE będzie podpisywała kolejne ograniczenia praw obywateli

    Typowe rycie pod rządem, który lewakom się nie podoba. Opozycja ma w tym silne poparcie Brukseli, no i finansowe wsparcie też. 


  • M_Monia powiedział(a):
    Włosi wezmą każdego, kto będzie się wydawał że pomoże na ich bolączki.
    Takie zdania można wyczyta w internecie bo tak po prostu jest. 
    Ale ci ludzie nie są nawet wiarygodni. To i tak nic nie da. 
    Każda średnio rozgarnięta  osoba, spodziewała się takiej właśnie reakcji że strony lewactwa. Zresztą,  przecież było to zapowiedziane jeszcze przed wyborami, przez Ursula von der Leyen.
    We Włoszech jest wybór pomiędzy skrajnym lewactwem (w skład wchodzą komuniści) i prawicą  (bardziej prawej nie ma i nie będzie), która teraz wybory wygrała.
    Ogół Włochów jest jeszcze normalnych. Mieli dosyć panoszenia się tęczowych; zakazu choinki w miejscach publicznych i jasełek w przedszkolach i szkołach.  A przede wszystkim wycofania z przestrzeni publicznej, określeń: mama i tata.
     
  • M_Monia powiedział(a):
    Sama atakuje rodzinę skoro ma tylko partnera, konkubenta i nie zamierza brać ślubu. 
    Ale ma partnera,  a nie partnerkę.  Sprzeciwia się demoralizacji dzieci i młodzieży przez ideologię Gender. Sprzeciwia się organizowaniu zboczonych parad; otwarcia Włoch na Multi Kulti.
    To zdaniem lewactwa FASZYZM jest.
  • edytowano wrzesień 2022
    Ależ Cię zajmują @M_Monia ;partnerzy życiowi innych pań. 


    Twoim zdanie powinna zawrzeć małżeństwo.

    W kościele? Urzędzie? synagodze? Cerkwi?

    Które będzie prawicowe?


    Czy dopuszczasz, że istnieją ludzie o prawicowych poglądach, którzy nie są wierzący?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Na fejsie w pewnej grupie różne panie przyznają się do tego, że zostaną matkami chrzestnymi, mimo że są niewierzące, podobnie jak rodzice. Gdy wyraziłam zdziwienie, wyjaśniły, że w ich rodzinach to norma. Czyli normą jest publiczne uroczyste kłamstwo. I zero wstydu z tego powodu.
  • Popatrz, a Kaczyńskiemu wierzysz, że jest za rodziną i dziećmi... 
  • edytowano wrzesień 2022
    Co Tobie tak przeszkadza to 1 dziecko? Przepraszam za kfftop'+, ale od kiedy miarą chrześcijaństwa jest ilość posiadanych dzieci? Inaczrj- czemu nie można promować rodziny mając jedno dziecko? Z jednym to nie rodzina? @M_Monia
    Podziękowali 2Berenika Coralgol
  • M_Monia powiedział(a):
    No bo jest heteto
    Równie dobrze mogłaby mieć 3 meza

    Jest anty przykładem prawicy i nic z tym nie zamierza zrobić 
    Monia, do jasnej  cholery, babo. Moralistka się znalazła. Tam nikogo w Twoim rozumieniu prawicowości, NIE MA . To co - puszczamy atomek na Włochy,  a następnie walec, który wyrówna?
    Jak czasami coś walniesz, to szczęka podłogę wita.
  • Ok, dobrze, że są tacy, co brali śluby i mają dzieci na tym forum.

    Dla Włochów już nie ma nadziei.

  • Ogólnie zazdroszczę tym, którzy martwią się o ślub pewnej pani we Włoszech, gdy Putin może nas wszystkich wysłać na tamten świat atomówką.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Berenika powiedział(a):
    Ogólnie zazdroszczę tym, którzy martwią się o ślub pewnej pani we Włoszech, gdy Putin może nas wszystkich wysłać na tamten świat atomówką.

    Cóż prasa kobieca daje owoce.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Braun też żył bez ślubu. Wytknięto mu to w Radiu Maryja. Nie wiem jak jest teraz.
    Pani Meloni - z coraz większą pewnością można powiedzieć że zdradzi swoich wyborców.

  • "Włochy muszą powrócić do obrony swoich interesów, by znaleźć wspólne rozwiązania"- oświadczyła w sobotę zwyciężczyni wyborów parlamentarnych, kandydatka na premiera Giorgia Meloni w pierwszym publicznym wystąpieniu po wyborach.
  • Pożyjemy zobaczymy - ja obstawiam że zdradzi swoich wyborców na rzecz globalistów.
  • zbyszek powiedział(a):
    Pożyjemy zobaczymy - ja obstawiam że zdradzi swoich wyborców na rzecz globalistów.
    Ty masz zajoba z tymi "globalistami".
  • M_Monia powiedział(a):
    Czy przejechać walcem Włochy? Nie
    Właśnie brawo dla ludzi. To ludzie tam chcą polityki konserwatywnej. To ludzie walczą o to dla siebie.
    Maja dość lewicy. 
    Raczej nie. Meloni wygrywa w dużej mierze dzięki hasło antyimigranckim i populizmowi, przyciąga głosy antysystemowcow
  • Inną sprawa na ile tan rząd, koalicja trzech ugrupowań może nie przetrwać zbyt długo, podobnie jak wiele poprzednich 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.