Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słucham sobie Kaczyńskiego

124»

Komentarz

  • dodam że pielęgniarka czy lekarz nie są zapraszani by przemawiać w kościołach czy Radiu Maryja. 
  • edytowano styczeń 2023
    piszesz głupoty

    ważniejsze jest, by w kraju wszystkim, statystycznie, działo się lepiej
    a nie zarobki polityków

    zarobki polityków, to nawet nie jest kurz z pieniędzy, jakie wytwarzamy wszyscy,
    a są warte zapłacenia, jeśli np. produkcja rośnie i nie ma bezrobocia
    Podziękowali 2Berenika Klarcia
  • pretensje do PiS-u można mieć, ale za rzeczy poważne

    np, sprowadzanie na nas niebezpieczeństwa wojny
    czy oddawanie niezależności za parę groszy 
    Podziękowali 2Avq Elf77
  • sam piszesz głupoty. zarobki polityków i ich żon wołają o pomstę do nieba z powodu niesprawiedliwości gdy np. porównać to z pensją emeryta.

    ludzie mają jeszcze trochę poczucia sprawiedliwości i krzywdy jaka im się dzieje. przynajmniej niektórzy, którzy nie są zaczadzeni propagandą wiadomości w TVP1.

    z drugiej strony niektórzy są tak skundleni że podziękują za kążdą kość którą rzuci pan.

    tak jak mówię nie można porównać PISu do gangsterów z Platformy Obłudy, jednak to wcale nie znaczy że PIS dobrze wykonuje swoją pracę bo tak po prostu nie jest.
  • edytowano styczeń 2023
    dobrze, to będzie w niebie,
    a tu może być tylko albo lepiej albo gorzej
    Podziękowali 1Klarcia

  • jeszcze jedno

    pazerność polityków może działać na korzyść nas wszystkich
    pod warunkiem, że "okradają" tylko nas, a nie biorą pieniędzy od obcych
  • cudzołożnik Obajtek w kościele w Gdańsku czy Radiu Maryja przemawiający to woła o pomstę do nieba. może Tobie takie rzeczy nie przeszkadzają a mi akurat tak i to bardzo.

    i brak pielęgniarek w zawodzie też mi przeszkadza.

    i niskie pensje pielęgniarek i lekarzy czy nauczycieli. bo to są ważne zawody.

    tłuste świnie nie byłyby tak wypasione gdyby społeczeństwo zamiast zachwytu nad PISem zaczęłoby od nich więcej wymagać przez konstruktywną krytykę.

    ale wielu wyborców Pis jest nimi zaczadzonych i robi z nich idoli. taka pisia religia, której wyznawcą jest np. Klarcia i inni.
  • w Polsce są setki tysięcy urzędników na PISich posadkach. O wiele za dużo.
  • Nie wiem, kim jest Sobolewski i jego żona. Wiem, że aby dawać podwyżki budżetówce, trzeba mieć rozwój gospodarczy i skutecznie ściągać podatki. PiS to potrafi i daje podwyżki.

    Co do lekarzy, to moi znajomi żyją dużo bardziej zamożnie, niż ja. Ciężko pracują, ale i dobrze zarabiają. Ja z kolei jako pacjent wydaję na konsultacje grubą kasę.
    Podziękowali 1Klarcia
  • to sprawdź ile zarabia lekarz ze specjalizacja a czasem nawet dwiema na etacie w szpitalu. 

    to poczytaj o Sobolewskim i zarobkach jego żony w spółkach skarbu państwa. to też jest "budżetówka" tyle że ta pisia.

    PIS rządzi lepiej niż PO to w ogóle nie ma co do tego wątpliwości. tylko że porównanie do gangsterów z platformy w ogóle nie powinno mieć miejsca.

    od Pisu trzeba więcej wymagać a nie ich chwalić. rozliczać z obietnic i złych posunięć, ganić a nie ekscytować się jak rzucą ochłap. takie jest moje zdanie.


  • zbyszek powiedział(a):
    Od 5:00 
    Czy, aby taka była historia Orląt Lwowskich ?
    Przyjechał tam po 8 latach.
    ks. Isakowicz Zalewski jest wściekły.

    Wspaniałe przemówienie, PAD wyraźnie się wyrobił - dojrzał, zmężniał. Wygląda i zachowuje się jak prawdziwy mąż stanu.

    Ks. Zalewski powinien zająć się posługą kapłańską, a nie polityką, bo na politycznej niwie jest bardzo szkodliwy.
  • PKB2022jpg 2428KiB

    Dziś GUS opublikował wstępny odczyt PKB dla Polski za 2022. [Wzrost] PKB za cały rok 2022 wyniósł 4,9%, wobec oczekiwanych 4,8% oraz zeszłorocznego odczytu wynoszącego 6,8%.

    ps. Dzisiaj opublikowany też odczyt [wzrostu] PKB Niemiec za 2022 r. wyniósł 0,5% (oczekiwany 0,8%). Oznacza to, że w wartościach bezwzględnych PKB Polski wzrósł mniej więcej w 2002 r. o ok. 350 mld USD, a Niemiec o ok. 250 mld USD.
  • Dla mnie Polskę niszczy każdy kto nie potrafi sobie poradzić z inżynierią społeczną. Niektórzy pielęgnują w sobie poczucie krzywdy. I ten błąd naprawdę niszczy Polskę. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.