Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mam problem z JPII

135

Komentarz

  • noi? jest gdzieś napisane że ukradł czy co? Jest zakaz bycia bogatym?
    Podziękowali 1Klarcia
  • domniemanie niewinności, jak sam piszesz hipokryto, zdecyduj się i nie oczerniaj ludzi.
    ( tyle że nawet nikt go nie oskarżył, a mógłby bo przecież opozycją ma swoje wolne sondy)
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2023
    cieszę się z tego rządu bo nie ma w nim już tych mord zdradzieckich co w poprzednim, te słowa JK powinny być wyryte w marmurze przed Sejmem :-)
    są ludzie uczciwi, sympatyczni i oddani Polsce.
  • edytowano marzec 2023
    Komentowanie majątku  człowieka który uniezależnił nas od dostaw surowców z Rosji, poprawiając bezpieczeństwo kraju to działanie na szkodę Polski, działasz jak zwykłe pudło rezonansowe.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kaczyński za to nie ma żadnego majątku  i też źle, hipokryci do kwadratu. 

  • edytowano marzec 2023
    owszem, mam nadzieję że czytałaś Montaż i wiesz to co jest pudło rezonansowe, tuba propagandowa, agent wpływu i pożyteczny idiota?
    ale skoro "więcej śmiechu" to chyba nie czytałaś...
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Komentowanie majątku  człowieka który uniezależnił nas od dostaw surowców z Rosji, poprawiając bezpieczeństwo kraju to działanie na szkodę Polski, działasz jak zwykłe pudło rezonansowe.
    Prayboy powiedział(a):
    Kaczyński za to nie ma żadnego majątku  i też źle, hipokryci do kwadratu. 

    No, w tym PIS to sami święci Franciszkowie, dobrodzieje i filantropi. 
  • Prayboy powiedział(a):
    cieszę się z tego rządu bo nie ma w nim już tych mord zdradzieckich co w poprzednim, te słowa JK powinny być wyryte w marmurze przed Sejmem :-)
    są ludzie uczciwi, sympatyczni i oddani Polsce.
    Ty tak serio? Uczciwi, sympatyczni i oddani Polsce? Faktycznie, hasło ,,Nie potrzebuję dopalaczy, oglądam TVPIS'' jest adekwatne.
    Podziękowali 1Wilfrid
  • beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Komentowanie majątku  człowieka który uniezależnił nas od dostaw surowców z Rosji, poprawiając bezpieczeństwo kraju to działanie na szkodę Polski, działasz jak zwykłe pudło rezonansowe.
    Prayboy powiedział(a):
    Kaczyński za to nie ma żadnego majątku  i też źle, hipokryci do kwadratu. 

    No, w tym PIS to sami święci Franciszkowie, dobrodzieje i filantropi. 
    Nie. 
  • beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    cieszę się z tego rządu bo nie ma w nim już tych mord zdradzieckich co w poprzednim, te słowa JK powinny być wyryte w marmurze przed Sejmem :-)
    są ludzie uczciwi, sympatyczni i oddani Polsce.
    Ty tak serio? Uczciwi, sympatyczni i oddani Polsce? Faktycznie, hasło ,,Nie potrzebuję dopalaczy, oglądam TVPIS'' jest adekwatne.
    Oczywiście. Nie mam czasu na telewizję, oglądam tylko jeden z dziesięciu. 
  • edytowano marzec 2023
    Podobnie? Działam na szkodę Polski powtarzając kłamstwa które są inspirowane i wytwarzane poza granicami kraju? Udowodnij.
    Czytałaś Montaż? Nie. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • ominika powiedział(a):
    Nie odnoszę się do rezonowanych treści, ale do samego mechanizmu. Bezkrytycznego.
    To nie tak działa. Jestem krytyczny wobec sytuacji które tego wymagają ale unikam powtarzania kłamstw jak o karabinku Grot. To dyskwalifikuje rozmówcę.
  • Tomasz powiedział(a):
    A tutaj dziennikarz Prayboy może znaleźć listę oligarchów PiS, którzy dzięki bezinteresownej służbie ojczyźnie i prezesowi Polski dorobili się ciężkich milionów. 

    „122 osoby powiązane z PiS w 19 spółkach giełdowych z udziałem Skarbu Państwa zarobiły w latach 2016-2021 łącznie 267 mln zł - wynika z danych, które przeanalizowała Bianka Mikołajewska w Wirtualnej Polsce. Najwięcej zarobił Michał Krupiński - 13,314 mln zł.”

    Noi? Nic nowego, wiadomo że takie posadki to lukratywne stanowiska. 
  • ominika powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    ominika powiedział(a):
    Nie odnoszę się do rezonowanych treści, ale do samego mechanizmu. Bezkrytycznego.
    To nie tak działa. Jestem krytyczny wobec sytuacji które tego wymagają ale unikam powtarzania kłamstw jak o karabinku Grot. To dyskwalifikuje rozmówcę.
    Tylko jak weryfikować co jest kłamstwem, a co nim nie jest? Masz takie narzędzia?
    Oczywiście. Kazdy ma. Wystarczy sprawdzić w kilku źródłach zamiast wklejać brednie z Onetu który należy w 100 proc do obcego kapitału i realizuje politykę dobrą dla rządu niemieckiego. Dlatego wykazałem w wielu źródłach że publikacja ta jest kłamstwem.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2023
    Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    ominika powiedział(a):
    Nie odnoszę się do rezonowanych treści, ale do samego mechanizmu. Bezkrytycznego.
    To nie tak działa. Jestem krytyczny wobec sytuacji które tego wymagają ale unikam powtarzania kłamstw jak o karabinku Grot. To dyskwalifikuje rozmówcę.
    No ale była sprawa z „trytytkami”? Nie było?

    Z resztą nie zmieniaj tematu. Chwilowo wałkujemy lukratywną służbę Najjaśniejszą pod sztandarem PiS. :)
    W serii próbnej, i to w pojedynczych egzemplarzach, przy zastosowaniu celowo wadliwej metody badań, natomiast ty przedstawiłes sytuację tak jakby problem istniał nadal i to w skali masowej. To nadużycie i manipulacja.
    Nie zmieniam tylko wykazuję że działasz nie fair, bo powtarzasz kłamstwa. Robisz to nieświadomie więc z definicji jesteś tubą rezonansową.
  • Tomasz powiedział(a):
    Czyli Grot najlepszym karabinkiem na świecie jest? ;)
    Ależ nie. Najlepszy jest Kałasznikow ( bez ironii)..
  • ominika powiedział(a):
    No, nie przekonałeś mnie.  W świetle wcześniejszych postów - również Twoich,  mogę zaryzykować stwierdzenie, że wszystko może być jedną, wielką manipulacją. Skąd pewność, że Twoje źródła są wiarygodne i wolne od obcych wpływów?

    Mam taką pewność popartą doświadczeniem zawodowym i kontaktami osobistymi.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    ominika powiedział(a):
    No, nie przekonałeś mnie.  W świetle wcześniejszych postów - również Twoich,  mogę zaryzykować stwierdzenie, że wszystko może być jedną, wielką manipulacją. Skąd pewność, że Twoje źródła są wiarygodne i wolne od obcych wpływów?

    Mam taką pewność popartą doświadczeniem zawodowym i kontaktami osobistymi.
    Hahaha. Jesteś dla siebie punktem odniesienia. Gratuluję! :)

    Kontakty osobiste z innymi ludźmi to własny punkt odniesienia?
    Hmm.
  • To ty ślepo wpadasz w sieć którą ci internet zarzuca. 
  • edytowano marzec 2023
    Tyle wiesz co przeczytasz w sieci i co ci algorytm zarzuci.
  • edytowano marzec 2023
    Ależ skąd. Nie chodzi o otaczanie się podobnymi ludźmi. Np. ja tak nie robię bo ze względów zawodowych nawet nie mam takiej możliwości. Jest prosta zasada, sprawdzaj wielu odrębnych źródłach. Jeśli ktoś pisze na podstawie jednego artykułu w Onet który został potem powielony w kilkudziesięciu innych ( pudłach rezonansowych właśnie) nie może twierdzić że podaje sprawdzone informacje. To naprawdę nie jest trudne ale oczywiście wymaga trochę wysiłku i czasu.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kłamstwo bazuje na ludzkim lenistwie i skłonności do unikania wysiłku
  • Typowe są figury retoryczne typu : karabin jest najlepszy na świecie? W PiS są sami kryształowi? Mimo że nigdzie tak nie powiedziałem. Nie jestem też fanem PiS ani nie oglądam ślepo telewizji bo mierzi mnie propaganda. 
    To tak jak wąż który celowo zadał Ewie pytanie czy to prawda że Bóg zakazał wam jeść że wszystkich drzew tego ogrodu? Mimo że doskonale wiedział że zakazał tyłko z jednego. Chodziło mu o nawiązanie dialogu...
    Diabeł jest ojcem kłamstwa i trzeba je piętnować.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Prayboy powiedział(a):
    Typowe są figury retoryczne typu : karabin jest najlepszy na świecie? W PiS są sami kryształowi? Mimo że nigdzie tak nie powiedziałem. Nie jestem też fanem PiS ani nie oglądam ślepo telewizji bo mierzi mnie propaganda. 
    To tak jak wąż który celowo zadał Ewie pytanie czy to prawda że Bóg zakazał wam jeść że wszystkich drzew tego ogrodu? Mimo że doskonale wiedział że zakazał tyłko z jednego. Chodziło mu o nawiązanie dialogu...
    Diabeł jest ojcem kłamstwa i trzeba je piętnować.
    Uwierz, że gdy się Ciebie czyta, sprawiasz wrażenie osoby fanatycznie kochającej i broniącej PIS w każdej sprawie. 
  • @Prayboy Nie wierz im, z mojego punktu widzenia wygląda jakby Ci kit wciskali  B)
  • edytowano marzec 2023
    Jan Paweł  jeszcze za życia prosił aby nie stawiać mu pomników. Te koszmarki to wielka krzywda dla niego. Miał wielkie wyczucie artystyczne, znamy jego list do twórców.
    A Niesiołowski ? Z członka ZChN został mu tylko członek którym ochoczo wywijał w stołecznych burdelach aż łóżko rozwalił.
    Ale po tym co przeszedł w więzieniu nie dziwię się. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Żartujesz nie wiesz?? Znana sprawa. Przyłapany był na gorącym uczynku. Dlatego zniknął z polityki.
  • edytowano marzec 2023
    Może jeszcze powiesz że nie wiesz w jakich okolicznościach zginął Geremek? A były bardzo podobne tyle że skończyły się śmiercią w wypadku 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Wiele  informacji cię omija gdy tu nie mieszkasz :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.