Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kit 2%

13»

Komentarz

  • Beta powiedział(a):
    Kiedy? Patrzyłam na wykres historyczny na bankierze.
    Edit. Faktycznie, mój błąd, było sporo niżej, 0.21%
    jeszcze w październiku 2021 było 0,25 % a 6 miesięcy później 5,25 % , dlatego mówię że trzeba tego pilnować bo spaść może równie szybko.
  • edytowano lipiec 2023
    malagala powiedział(a):
    Może BGK się kopnęło w komunikacie. Ale nie czytałam całej ustawy.
    Napisałem dziś maila do BGK i dostałem odpowiedź i już zmienili wskaźnik na procentowy. ale dla potomnych zapisałem sobie wcześniej pdf-a z opublikowanym wskaźnikiem w postaci liczbowej.

    Chociaż dziwię się że przez tydzień nikt nie zwrócił na to uwagi i dopiero interwencja byle plebsu w mojej osobie spowodowała poprawę.
    Ale to tylko potwierdza jak słabo matematycznie stoi społeczeństwo.
    Podziękowali 2malagala Elf77
  • Wystarczy spojrzeć na trudność i wyniki egzaminu ósmoklasisty czy matur, by wiedzieć jak matematycznie stoi społeczeństwo. Do tego dochodzi brak powszchnej edukacji ekonomicznej. I finalnie mamy społeczeństwo, które nie ogarnia zagadnień finansowych.
  • Pisząc trudność chyba miałaś na myśli łatwość. Osiągnięcie 100% na egzaminie ósmoklasisty nie jest szczególnym problemem.
  • No właśnie. Poziom trudności jest niski, a w wynikach średnia od lat ok. 50%. 
  • Kredyt jest ok. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.