Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory 2023

1131416181945

Komentarz

  • DaddyPig powiedział(a):
    > Sztuczna inteligencja. Inaczej: Artificial Intelligence. 

    Fejkowy mail odczytany fejkowym głosem. To nie jest kampania wyborcza, tylko ordynarne oszukiwanie wyborców.
    No to niech pozwą w trybie wyborczym. Na własnym przykładzie wiedzą, że kłamczuchy się wtedy demaskuje. Tylko pewnie tego nie zrobią, bo by może wyszło, że mail nie jest fejkowy.
  • Doprawdy? Premier wysłał go do sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej? Czy też został sfałszowany lub pozyskany na drodze przestępstwa?
  • DaddyPig powiedział(a):
    Doprawdy? Premier wysłał go do sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej? Czy też został sfałszowany lub pozyskany na drodze przestępstwa?
    Nie wiem. Niech pozywają, to się może dowiemy.
  • Wilfrid powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Jednak pani bez stanika nie będzie kandydować. Ludzie są zazdrośni.
    Plot twist. Jednak będzie,  tylko z listy Lewicy. 
    Lewica w ostatnim badaniu (11-14 sierpnia ma 7,7% poparcia). Pani może im podciągnie ten wynik do 8,2%?
  • edytowano sierpnia 2023
    Bezprawnik to jakas komercha ciekawe czyja ?
  • Pod koniec kampanii sondaże są sposobem manipulowania wyborcami.
    Pamiętacie jak CBOS pomylił się o 10% w wyborach prezydenckich ?
    To był ostatni sondaż przed wyborami. Przypadek - na pewno przypadek
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano sierpnia 2023
    zbyszek powiedział(a):
    Bezprawnik to jakas komercha ciekawe czyja ?
    A ma to jakieś znaczenie w świetle tego, że nie zapłacono ludziom należnych im pieniędzy?
    Serio???
    Nie sądzisz chyba, że o tym napisze niezależna czy redaktor wiszący swoim dziennikarzom kasę, pokaże TVP?
  • O idealna propozycja dla mnie. Wie ktoś coś o tych ludziach? Ma jakieś kompromitujące filmiki? Jak nie, to już wiem na co zagłosuje. Dzięki temu mój głos nie będzie stracony  :p
  • edytowano sierpnia 2023


    A co myślicie o ich haśle? Bóg - no miejmy nadzieję że nie myślą o własnym brzuchu (edit: w sensie żołądku), rodzina - chyba nie tylko własna oraz ojczyzna - wiadomo: nie Rosja, Niemcy, czy co innego. A czy są honorowi? Co z Honorem? Ma ktoś interesujący się tym szambem politycznym jakieś info o nich?
  • Rozważam również tę partię.
    Podziękowali 1Nika76
  • Berenika powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Jednak pani bez stanika nie będzie kandydować. Ludzie są zazdrośni.
    Plot twist. Jednak będzie,  tylko z listy Lewicy. 
    Lewica w ostatnim badaniu (11-14 sierpnia ma 7,7% poparcia). Pani może im podciągnie ten wynik do 8,2%?
    Chyba nie warto patrzeć na ułamki procent. Te sondaże mają dokładność do 3 punktów procentowych.
  • W Szczecinie było prawie 20% bezrobocia, najwięcej w Polsce, wszyscy emigrowali, bo musieli, Tusk doprowadził do upadku stoczni, na zamówienie Niemiec zresztą... Mąż pracował w stoczni, też musiał za granicę wyjechać. Zrujnowali kwitnące przedsiębiorstwo, zmarnowali wszystko. A ja wcześniej na nich głosowałam, o co za głupota była. Wszystko co obiecali , zrobili odwrotnie, PIS jako wyjątek zrealizował prawie wszystko co obiecał, taka prawda.
    Podziękowali 3Pioszo54 Elf77 Joannna
  • Zuzapola powiedział(a):
    W Szczecinie było prawie 20% bezrobocia, najwięcej w Polsce, wszyscy emigrowali, bo musieli, Tusk doprowadził do upadku stoczni, na zamówienie Niemiec zresztą... Mąż pracował w stoczni, też musiał za granicę wyjechać. Zrujnowali kwitnące przedsiębiorstwo, zmarnowali wszystko. A ja wcześniej na nich głosowałam, o co za głupota była. Wszystko co obiecali , zrobili odwrotnie, PIS jako wyjątek zrealizował prawie wszystko co obiecał, taka prawda.
    O. Nawet więcej, niż obiecali
    Willa plus
    Działki premiera
    Respiratory Szumskiego
    Szpital kolesia Dworczyka
    Posłuchiwanie i inwigilacja opozycji 
    Lukratywne Posady dla swoich w spółkach skarbu państwa
    Cudowna władza 
    Podziękowali 3Wilfrid hipolit Ona64
  • "Swoi" PiS-u tym się różnią od "swoich" Tuska, że pod ich rządami spółki kwitną i przynoszą państwu duży dochód. Ale po co nam LOT, skoro Kociara woli latać Lufthansą?
  • No i jeszcze to podsłuchiwanie - co niby takiego by mieli usłyszeć? Parę słów na "k" i "ch", którymi się porozumiewają?
  • kociara powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    W Szczecinie było prawie 20% bezrobocia, najwięcej w Polsce, wszyscy emigrowali, bo musieli, Tusk doprowadził do upadku stoczni, na zamówienie Niemiec zresztą... Mąż pracował w stoczni, też musiał za granicę wyjechać. Zrujnowali kwitnące przedsiębiorstwo, zmarnowali wszystko. A ja wcześniej na nich głosowałam, o co za głupota była. Wszystko co obiecali , zrobili odwrotnie, PIS jako wyjątek zrealizował prawie wszystko co obiecał, taka prawda.
    O. Nawet więcej, niż obiecali
    Willa plus
    Działki premiera
    Respiratory Szumskiego
    Szpital kolesia Dworczyka
    Posłuchiwanie i inwigilacja opozycji 
    Lukratywne Posady dla swoich w spółkach skarbu państwa
    Cudowna władza 
    ale co Ty zestawiasz - programowe bezrobocie i programowe niszczenie przemysłu z drobnymi przekrętami?
    dobrze się czujesz?
  • Drobne przekręty...no świetnie 
  • Nowe newsy z kampanii:

    Natalia Jabłońska miała startować do Sejmu z listy Konfederacji. To się jednak nie stanie. Wszystko przez kontrowersyjną wypowiedź. Jabłońska stwierdziła, że niepotrzebnie wprowadzono zakaz uboju psów, bo "mięso to mięso".

    https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/9284136,skandaliczne-slowa-jablonskiej-o-uboju-psow-stracila-miejsce-na-lisci.html
  • kociara powiedział(a):
    Drobne przekręty...no świetnie 
    potrafisz ocenić w złotówkach i porównać przekręty PiS-u i PO?
  • DaddyPig powiedział(a):
    "Swoi" PiS-u tym się różnią od "swoich" Tuska, że pod ich rządami spółki kwitną i przynoszą państwu duży dochód. Ale po co nam LOT, skoro Kociara woli latać Lufthansą?
    MozeDaddyPig pokaże, czym ostatnio latał zanim zacznie innych rozliczać 
    Kociara lata tym,co jest w danym momencie najkorzystniejsze cenowo.
    Jak i przynajmniej połowa ludzi.

    A tymczasem
    https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/wielka-dziura-w-budzecie-i-ogromne-potrzeby-pozyczkowe-oto-nowy-budzet/r286v75
    Podziękowali 1hipolit
  • Pioszo54 powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Drobne przekręty...no świetnie 
    potrafisz ocenić w złotówkach i porównać przekręty PiS-u i PO?
    Zastanawiam się, czy Ty potrafisz 
  • edytowano sierpnia 2023
    kociara powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Drobne przekręty...no świetnie 
    potrafisz ocenić w złotówkach i porównać przekręty PiS-u i PO?
    Zastanawiam się, czy Ty potrafisz 
    proszę bardzo
    w ujęciu rocznym

    Pis -  mniej niż 10 mld żł (prawdopodobnie mniej niż 1 mld zł)

    PO - sam pobór VAT-u ok 40 mld zł (bezrobocie i niszczenie przemysłu prawdopodobnie o rząd wielkości więcej)
  • Co to RCS ?
  • Jedyny sens takiej niszowej partii to bycie języczkiem u wagi. Wchodzimy z kimś dużym w koalicję i uzyskujemy wpływ znacznie większy, niż nasza siła. Ale ten pan od PJJ deklaruje, że z nikim w koalicję nie wejdzie. Czyli dopóki nie będzie miał większości, ograniczy się do pobierania poselskiej pensji. Sprytne.
    Podziękowali 2Berenika Klarcia
  • A to platformerski Obajtek. Człowiek z klasą, co nie?


  • asiao powiedział(a):
    Co to RCS ?
    Ruch Czystych Serc
  • Ja bym się nie nastawiała do niego tak anty zaraz. Kątem oka śledzę co on wyczynia bo niedaleko mnie jest prezydentem i szczerze to uważam że jest mocno godny zainteresowania. 
    Żeby zdobyć większość to by musiał jeszcze dać się poznać. Tymczasem dziwię się że nikt go jeszcze nie zastrzelił. Niech żyje i działa jak najdłużej 
  • Ten się nada na ministra transportu. W końcu umiał wjechać w kolumnę uprzywilejowaną.


  • @Nika76 Szansa, że w tych wyborach się wybija jest żadna, ale warto promować formacje katolickie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.