Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory 2023

1181921232445

Komentarz

  • > Mi nie przeszkadza jakiś związek dwóch facetów, bo co mi do tego

    To Ci do tego, że przez to nie zwiążą się z kobietami i nie założą rodzin. Zamiast żyć normalnie będą pogrążać się w dewiacjach.
  • DaddyPig powiedział(a):
    > od kiedy miarą przyzwoitości człowieka jest to, czy zapadł wyrok?

    Zgodnie z Konstytucją, kto nie został prawomocnie skazany, ten jest niewinny.
    No pacz. A marszałek Senatu wg wielu ,nawet tutaj winny.
    Giertych też 
    Podziękowali 1beatak
  • beatak powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    @ominika Geje jak geje. Mi nie przeszkadza jakiś związek dwóch facetów, bo co mi do tego. Natomiast gej czy nie gej w przedszkolu tak przebrany powinien zostać grzecznie wyrzucony. 
    Paula, uwierz mi, że przede wszystkim w Polsce nie zostałby nawet wpuszczony.
    I bardzo dobrze. 
  • edytowano września 2023

    DaddyPig powiedział(a):
    > Mi nie przeszkadza jakiś związek dwóch facetów, bo co mi do tego

    To Ci do tego, że przez to nie zwiążą się z kobietami i nie założą rodzin. Zamiast żyć normalnie będą pogrążać się w dewiacjach.
    Ale tych gejów nie ma tyle co osób hetero, przynajmniej póki co, nie wiem, nie jestem specjalistą od tego tematu. 

    Inni nie angażują się w moje życie, więc czemu ja miałabym wchodzić w ich? Rodzina jest wazna i chcę ją założyć, ale nie mam wpływu na decyzje innych. 
  • Czyli admin uważa, że Mejza jest ok.
  • kociara powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    > od kiedy miarą przyzwoitości człowieka jest to, czy zapadł wyrok?

    Zgodnie z Konstytucją, kto nie został prawomocnie skazany, ten jest niewinny.
    No pacz. A marszałek Senatu wg wielu ,nawet tutaj winny.
    Giertych też 
    Z opozycji do PIS każdy winny, wyroku nie trzeba.
  • DaddyPig powiedział(a):
    > Serio? W sensie, serio nie wiesz?

    Czy możesz nam przypomnieć, jaki zapadł wyrok sądowy przeciwko Mejzie?
    Czyli uważasz,że oszukiwanie, podle  okłamywanie zrozpaczonych rodziców ciężko chorych dzieci, wyłudzanie od nich ogromnych pieniędzy na rzekome terapię, które nią mają żadnego medycznego uzasadnienia i potwierdzenia skuteczności jest ok.
    Rozumiem,że popierasz takie działania
    Podziękowali 2beatak Ona64
  • beatak powiedział(a):
    Paula, uwierz mi, że przede wszystkim w Polsce nie zostałby nawet wpuszczony.
    Ta chwila jest bliższa niż myślisz...



    ominika powiedział(a):
    Dramat. Wybór między gejami w sutannie JUŻ wychowującymi Wasze dzieci a gejami przebranymi za kobiety, którzy NIBY BĘDĄ wychowywać Wasze dzieci - to jest faktycznie wybór między dżumą a cholerą.
    Dramat to ta Twoja wypowiedź.
    Obrażasz wielu wspaniałych księży, którzy z pasją wypełniają swoją posługę, porównują ich z ideologicznymi deprawatorami.

    Dodatkowo bardziej istotne od tego kto naucza, jest bowiem czego naucza. Jezus wyraźnie krytykował faryzeuszy, ale jednak kazał się ludziom stosować do tego co mówią, nie pozwalał tylko wzorować się na ich uczynkach. Znam wiele przyzwoitych osób o odmiennych preferencjach i żadne z nich nie jest zainteresowane wpajaniem dzieciom tęczowej ideologii. Ci którzy to chcą robić to zwyrodnialcy.


    Podziękowali 1Klarcia
  • > Czyli admin uważa, że Mejza jest ok.

    Admin uważa, że Konstytucja jest OK. Dobrze ją znać.
    Podziękowali 1Klarcia
  • > wyłudzanie od nich ogromnych pieniędzy na rzekome terapię

    Ten sam zarzut można postawić każdej "terapii niekonwencjonalnej". Nie jestem ich zwolennikiem, ale szanuję prawo ludzi do leczenia się w taki sposób, jaki uważają za właściwy.
    Podziękowali 1Klarcia
  • > Ale tych gejów nie ma tyle co osób hetero

    W USA co czwarta młoda kobieta identyfikuje się jako LGBT, więc to tylko kwestia czasu. To jest produkt, więc chodzi tylko o wypracowanie odpowiednio skutecznej strategii promocyjnej.
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    > Czyli admin uważa, że Mejza jest ok.

    Admin uważa, że Konstytucja jest OK. Dobrze ją znać.
    OOOO, to nowość. 
  • Ale dalej nie odpowiedziałeś na pytanie, czy Mejza jest ok jako kandydat.
  • Sprawa jest prosta.

    Art. 99. Konstytucji

    1. Wybrany do Sejmu może być obywatel polski mający prawo wybierania, który najpóźniej w dniu wyborów kończy 21 lat.
    2. Wybrany do Senatu może być obywatel polski mający prawo wybierania, który najpóźniej w dniu wyborów kończy 30 lat.
    3. Wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.

    Jeżeli Mejza jest w odpowiednim wieku i nie został skazany, to ma prawo kandydować jak każdy inny obywatel.
  • No to że ma prawo konstytucyjne, to wiemy. Ja tu nie mówię o tym i dobrze o tym wiesz. Czy ma prawo moralne? Czy to dobry i uczciwy kandydat?
  • edytowano września 2023
    To jak to teraz jest z tą winą Tuska? 
    Winny czy niewinny  skoro nie skazany :D 
    Podziękowali 1Pioszo54
  • ominika powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):


    A wychowaniem naszych dzieci zajmą się geje przebrani za kobiety.
    Dramat. Wybór między gejami w sutannie JUŻ wychowującymi Wasze dzieci a gejami przebranymi za kobiety, którzy NIBY BĘDĄ wychowywać Wasze dzieci - to jest faktycznie wybór między dżumą a cholerą.
    I tak się  zastanawiam, czy chodzi Wam o orientację czy stylizację...
    mspanc
    @DaddyPig Proponuję zawiesić autorkę tego wpisu na czas jakiś. Celem napomnienia.
    Podziękowali 3Pioszo54 Aga85 Joannna
  • @Berenika Pani trochę się uniosła i zgeneralizowała. Nie każdy ksiądz jest homo tak nie każdy homoseksualista jest zły. 
  • edytowano września 2023
    wydawało mi się, że już dawno zostało ustalone, że polityka, to "rzeźbienie w gównie",

    tak było, jest i będzie

    a mnie jako wyborcę, obchodzą rezultaty, rachunek zysków i strat

    i w tej konkurencji
    PiS nie ma konkurencji,
    (czy raczej Kaczyński)
    jest bezkonkurencyjnie najlepszy w rządzeniu
    Podziękowali 1Berenika
  • > Czy to dobry i uczciwy kandydat?

    Nie mam pojęcia.
    Podziękowali 1asiao
  • @ominika Ależ nie chciałam nim być :)
  • DaddyPig powiedział(a):

    Ten artykuł https://oko.press/spadek-pkb-sobon-tusk z grubsza przynosi odpowiedź.
  • edytowano września 2023
    Biznes Info powiedział(a):
    jak napisała Berenika,
    polityka, z definicji,
    to dbanie o dobro wspólne;

    można więc sobie wyobrazić dobrą politykę,
    która nie ma z moralnością nic wspólnego,
    ważne, że prowadzi do dobra wspólnoty,

    więc rozmowy o moralności w polityce
    to chyba błąd logiczny
  • Dbałość o dobro wspólne to jeden z możliwych aksjomatów moralności 
  • @Pioszo54
    Nie widzę błędu logicznego w łączeniu moralności z polityką. Widzę jednak daleko idącą naiwność w założeniu, że te kilkaset osób, które są u władzy /licząc jedynie Sejm, rząd, kancelarię prezydenta/ to będą osoby bez skazy. I daleko idącą naiwność w oczekiwaniu, że w tej grze wszyscy będą zawsze fair i nie pójdą na żadne śliskie układy. Inaczej będą kompletnie nieskuteczni.
  • Berenika powiedział(a):
    @Pioszo54
    Nie widzę błędu logicznego w łączeniu moralności z polityką. Widzę jednak daleko idącą naiwność w założeniu, że te kilkaset osób, które są u władzy /licząc jedynie Sejm, rząd, kancelarię prezydenta/ to będą osoby bez skazy. I daleko idącą naiwność w oczekiwaniu, że w tej grze wszyscy będą zawsze fair i nie pójdą na żadne śliskie układy. Inaczej będą kompletnie nieskuteczni.
    może nie ma, ale,
    jeżeli możliwa jest dobra polityka, prowadzona przy pomocy niemoralnych działań (np. morderstwa pozasądowe służb specjalnych),
    to rozmowa o moralności w polityce może prowadzić na manowce,
    czego przykładem są bezproduktywne nawalanki prowadzone na forum
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.