Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory 2023

1313234363745

Komentarz

  • Didymos powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Widzisz tylko to co chcesz widzieć i co ma potwierdzać twoja tezę. Jednocześnie usprawiedliwiasz chamstwo jednej twierdząc,że to nic takiego , że ta inna jest gorsza. 
    Poziom chamstwa i prostactwa oraz agresji wyborców PiSu bywa dość wysoki.
    Wystarczy pooglądać np materiały z wieców poparcia , jak atakują oponentów lub dziennikarzy mediów niezależnych od władzy lub tych,których nie udało się zatrzymać i zadają władzy tzw pytania niewygodne.
    W 2010 r, w wakacje byłam przez kilka dni pod słynnym krzyżem.
    I tyle obelg,ile usłyszałam od tych rzekomo modlących się obrońców krzyża nie usłyszałam q całym swoim życiu.
    A nie wchodziłam w żadne dyskusje

    Więc serio.
    Nie masz żadnych obiektywnych danych nt tego,która grupa jest bardziej zdeterminowana w obelgach na drugą stronę 
    Coś sądzę, że Pisowcy zaczynają czuć, że przegrają wybory... stąd ta histeria
    Trwa gorączkowe sprzątanie biurek. Obajtek, mam nadzieję, dostanie zarzuty działanie na szkodę Orlenu oraz za rozregulowanie rynku paliw. Oraz za niewpuszczenie kontrolerów NIK. 

    Marzenia ściętej głowy.

    Przypomnę ci 15 wieczorem. 
    Masz jakieś przecieki?
    Czy znasz już wynik.
  • Możliwe, ale tylko po to aby opozycja tworzyła koalicyjny rząd złożony z wielu ugrupowań, potem skoczą sobie do gardeł i na wiosnę nowe wybory i wtedy pełnia władzy. 

  • Smieciowki są zlikwidowane
  • Uważasz że jestem dyktatorem?
    Czemu jesteś wulgarny?
    Czy jesteś zboczony?
  • A co z programem? Bo na razie mamy populizm i granie na emocjach.
  • Didymos powiedział(a):
    D. Tusk intonuje hymn Polski. Dołączycie?

  • edytowano października 2023
    Nie nie dołączę bo na transparentach widzę że każą mi iść w Pisdu
  • Jak widać wielu zwolenników opozycji ma skojarzenia seksualne, także ci którzy tu piszą.


  • Tyle dobrego, że Platforma otwarcie przyznaje się do związków z lewicą. Zwycięstwo Tuska to spełnienie jej postulatów - aborcja na żądanie, homomałżenstwa z możliwością adopcji dzieci, zmiana płci, eutanazja, gwałcenie kobiet na ulicach przez imigrantów, płonące samochody na ulicach. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • I prześladowanie katolików. Odbieranie praw rodzicielskich, jeżeli będziemy chcieli się bronić.
  • Prayboy powiedział(a):
    Smieciowki są zlikwidowane
    Jak są zlikwidowane? Mnóstwo osób pracuje na umowach o dzieło albo zlecenie
  • Dla ciebie nie, bo podcinanie gałęzi na której się siedzi to normalne zachowanie lewicy
  • Umowy są ozusowane i obowiązują wysokie stawki minimalne, Śmieciówki to były za Tuska, kiedy zarabiałeś 3 zł za godzinę bez ubezpieczenia.
    Podziękowali 1Prayboy
  • Plus ja widzę inny problem. Student przykładowo pracuje w barze, wynajmuje pokój z kolegami albo mieszka u rodziców, nie ma wielkich potrzeb, więc nie płaci podatków, z napiwkami jakoś daje sobie radę. Potem broni magisterkę i idzie do pierwszej "poważnej" pracy w zawodzie. Np. jako nauczyciel chemii. Płaci podatki, nie ma napiwków i okazuje się że pieniędzy ma sporo mniej niż w czasach studenckich. A dziewczyna mówi mu, że chciałaby zamieszkać razem, ślub, potem dzieci...
  • Didymos powiedział(a):
    Coralgol powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Smieciowki są zlikwidowane
    Jak są zlikwidowane? Mnóstwo osób pracuje na umowach o dzieło albo zlecenie
    W TVPinfo powiedzieli. Uwierzył. 

    Nie, znajomi, rodzina. Ja sam.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Umowy są ozusowane i obowiązują wysokie stawki minimalne, Śmieciówki to były za Tuska, kiedy zarabiałeś 3 zł za godzinę bez ubezpieczenia.
    Umowa o dzieło ozusowana? Obowiązkują jakieś stawki minimalne? 

    Sprawdź o czym piszesz.
  • Uważasz że w Polsce panuje dyktatura?
    Czy wiesz co oznacza to słowo?

  • Owszem, jeżeli umowa o dzieło jest ponawiana, to ZUS, który jest o niej informowany, może domagać się płacenia składek.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Owszem, jeżeli umowa o dzieło jest ponawiana, to ZUS, który jest o niej informowany, może domagać się płacenia składek.
    "może domagać się"

    Jasne. W praktyce ludzie pracują latami na umowę o dzieło i żadnych składek odkładanych nie mają. Znam to z wielu branż, także tych, gdzie zarobki wcale nie są takie małe, ale nie ma żadnej stabilności zatrudnienia.
  • Czysta demagogia i żerowanie na emocjach. Napisz, jak Tusk powie coś o swoim pomyśle na Polskę.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • "idźcie w Pisdu"
  • Tusk: Jest nas ponad milion. Policja: Na trasie marszu ok. 100 tys. osób

  • Nie jest to istotne.. ratusz to Po.  
    Będzie ok. 150 tys do 200 tys. Niech im na zdrowie ten spacer pójdzie.
  • Nie wiem czy był milion czy 700 tysięcy, ale 100 tysięcy na pewno w ten sposób nie wygląda.
  • Didymos powiedział(a):
    A po drugiej stronie mamy hołd Suski. 

    “Jarosław Kaczyński będzie rekomendował, kto ma być premierem po wyborach. Czy sam się zgłosi? To już zależy od prezesa. Jak zdecyduje, tak go poprzemy.” Marek Suski
    Niech ... To wyborcy zadecydują a nie Kaczyński czy Suski
  • Marsz rozciąga sie na długości 4,4 km. Ludzie idą  ściśle obok siebie. Wiec 100 tys to napewno nie jest. 
    Ale pewnie w TVP powiedzą, ze kilka autokarów przyjechało :D 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.