Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na co z dzieciakami do kina?

13»

Komentarz

  • Moja Iza była z klasą na ,,Jak wytresować smoka" i mówi , że super. Dorota była na ,,Planecie 51" na początku trochę się bała ale potem podobno był bardzo fajny.
    Nie wiem czy w kinach leci jeszcze Chihuaha z Beverly Hills, ale ja z dzieciakami byłam kiedyś i prawie się poryczałam jak wyrzucony z policji owczarek wrócił do służby. Dzieci też, nie wiem dlaczego może przez sentyment do tej rasy. Piękny film ale nie dla wrogów psiarstwa ( będą się tylko irytować) i ekologów przeciwnych tresowaniu zwierząt do filmu.
    Byliśmy też z dziećmi na Madagaskar 2 ale nie był już taki śmieszny jak jedynka.
  • "Planeta 51" taka sobie w mojej opinii. Momentami śmieszna, ale za dużo amerykańskiej pseudokultury. Poza tym ukryte przesłanie hippisowsko-rewolucyjne.
  • Widziałam pierwszy film o niani McPhee i byłam nim oczarowana(dzieci też oczywiście).
    Nie wiedziałam, że powstała kontynuacja. Dzięki za informację :wink:[/quote]

    A gdzie zdobyć pierwszą część?
  • A,fu Wyborcza:gx:
  • [cite] elmo:[/cite]A,fu Wyborcza:gx:
    Ale co Wyborcza?
  • RANGO (wersja z dubbingiem) - moja 10-letnia Kinga wyszła z kina zachwycona*.
    Mi też się ten komputerowo animowany prawie western podobał.
    image
    * - młodsze dzieci na sali chodziły do WC, po popcorn, picie etc ;]
  • a na FB piszą, że główny bohater do WC podobny :)))
  • No. I ta koszulka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.