Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PokażĂ? mi jak sięĂ? ubierasz a powiem ci kim jesteś...

13»

Komentarz

  • Stanisław Krajski â?? ur. w 1956 r. w Warszawie (ojciec inżynier, dziadek pracownik naukowy, specjalność leśnictwo, pradziadek lekarz), doktor nauk humanistycznych, filozof i historyk filozofii, wydawca, autor 33 książek i ponad 700 publikacji ( w tym 4 książek z savoir vivre ponad 100 artykułów z tej dziedziny: książki: "Savoir vivre. Podręcznik w pilnych potrzebach", "Savoie vivre jako sztuka życia. Filozofia savoir vivre", "Savoir vivre â?? 250 problemów", "Savoir vivre w Kościele. Podręcznik dla świeckich"). Od 4 lat prowadzi Akademię Dobrych Manier i Etykiety Biznesu â?? kursy, korepetycje, konsultacje.

    Źródło
  • To jużÂ lepiej "Savoir vivre jakiego nie znacie"
  • a może uniwersalizm ze wschodu

    CHI_39633.jpg
  • To Chińczycy wynaleźli dżinsy.
  • ale gdyby tak marynareczkę skrócić? ... a w ogóle , jak się czujesz Małgorzato??
  • doprecyzuję - czy czujesz, że dziecko chce opuścić zacisze , czy jeszcze nie??
  • [cite] Taw:[/cite]Nie mam ani jednej pary dzinsów :) muszki też nie. Gregorius pokaz zegarek to powiem czy jest jeszcze ratunek dla Ciebie...

    Ożesz! Oprawię sobie ten wątek. Taw dał emoticona...
  • Lila - trochę uczę w szkole i chodzę w dżinsach :confused: - wiesz , jak to u mnie wygląda?
    rano wszystkich ubieram , daję dzieciom jeść , sprzątam ,gotuję i mam pięć minut dla siebie przed wyjściem do pracy a ponieważ jeżdżę rowerem

    zakładam dżinsy ,coś do nich i do szkoły

    jak zobaczysz nauczyciela w dżinsach - pomyśl , że to potencjalna matka większej ilości dzieci :swingin:

    chociaż najbardziej lubię kobiety w sukienkach - może kiedyś.........
  • nasi chłopcy mają wkodowane kanony ubioru
    (tak jak tato) elegancja jest na topie,
    kiedyś zobaczyli w kościele kogoś w spodniach do kolan, nie mogli takiego bezguścia zrozumieć
    oby im to wyczucie stylu zostało:smile::smile::smile:
  • Kogoś w spodniach do kolan...
    w zeszłe wakacje w pewnej wiejskiej parafii widziałam ministranta w krótkich spodenkach, czarnych skarpetach i sandałach, komeżce i z kucykiem do połowy pleców.
  • Macie ten skalp jeszcze? :wink:
  • Jak nie kowboje, to indianie :pirate:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.