Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Katoliccy ginekolodzy w Warszawie

2

Komentarz

  • narazie nie, ale dzięki....
    ale dobrze że Madzia ma rodzeństwo, bo to one dzisiaj są dla niej miłe...
    no i jestem sama bo mąż wyjechał do pracy....
    o świcie marzyłam jakby to było fajnie mieć jedno dziecko i iść do pracy....
    tylko nie umiałam sie zdecydować, którego z moich dzieci małoby nie być....
    Podziękowali 1Katia
  • Prayboy, czy żona rodziła na Wołowskiej?
  • cztery razy (Wołoskiej) ja trochę też...:cool:
  • zadowolony? mnie się zawsze wydawało, że to szpital mudurowy, nie stworzony do rodzenia, a mogę nr tel. do lekarza? połoznej?
  • bardzo. nie mam wprawdzie porównania z innymi ale bardzo. Kiedyś mundurowy.
    tel na priva
  • Ja bardzo polecam dr Mariolę Małecką, pracowała na Madalińskiego, teraz jest niestety w Centrum Onkologii. Przyjmuje na pewno w Vimedzie, ja chodziłam do niej do bonifratrów. prowadziła moje trzy ciąże i jestem bardzo zadowolona.
    Teraz czwartą prowadzę na Madalińskiego u dr Klimasa. Jak najbardziej katolicki.
  • Dr Rodzeń jest na Madaliskiego - bardzo sympatyczny i kompetentny. No i sam ma 4 dzieci :)
  • Nie znam dr Małeckiej. Ale dr Rodzenia i Klimasa polecam jak najbardziej. Dr Rodzeń przyjmuje też na Łuckiej i w przychodni Babka Medika na Słomińskiego.
    Słyszałam, że dr Klimas specjalizuje się w naprotechnologii.
  • A ja pilnie potrzebuję jakieś namiary na dobrego specjalistę od USG w Warszawie.
    Wszyscy, których znam nie dysponują wolnymi terminami. A ja jestem ograniczona krórkim pobytem w stolicy. Chodzi o dokładną ocenę płodu (tzw cechy morfologiczne) w konkretnym stadium ciąży.
  • Dr Robert Makowski, przyjmuje na Łuckiej, ale tam są zwykle odległe terminy.
    Łatwiej umówić się bezpośrednio, nr komórki wysyłam na priv.
  • Małgorzata, spróbuj na Narbutta u dra Osóbki-Morawskiego (diagmed), 22 849 88 37. Moim zdaniem (i koleżanek, które mi go poradziły), jest świetnym specjalista od usg i jest bardzo sympatyczny. Pracuje sporo, więc może Cię wcisną, mi się udało całkiem szybko, tylko musiałam być punktualnie o 8 rano (co chyba nie jest wielkim wyzwaniem).
  • Dzięki dziewczyny!
    Makowski- znam. Niestety nie ma terminu. Ale spróbuję jeszcze na komórkę dzwonić.

    Póki co znalazłam ternin u dr Turowskiego (Finlandzka)- opinie z netu takie sobie. Jest też dr Ryszard Jęczeń na Łuckiej. Niestety te nazwiska niewiele mi mówią. A chciałabym, aby był to ktoś sprawdzony i polecony, a nie przypadkowy...
  • Spróbuj:wink:.
    W tamtym tygodniu udało mi się umówić do niego z dnia na dzień dosłownie, na Żytnią.
  • @Małgorzato - ja od dawna w kwestii USG korzystam z pomocy dr Michała Brzewskiego. On nie jest ginekologiem tylko radiologiem pediatrycznym, czyli specjalizuje się w USG dzieci. Także tych nienarodzonych jeszcze. Był w Polsce prekursorem badań techniką USG, więc ma ogromne doświadczenie a przy tym jest bardzo ludzki (i sam ma troje dzieci, więc nie patrzy jak na kuriozum na kogoś kto ma ich więcej niż 2). Pracuje w szpitalu na Litewskiej ale tam przyjmuje tylko dzieciaki już urodzone. Prywatnie można się do niego umówić w Spółdzielni Pracy Rentgenologów Diagnostyków przy ul. Waryńskiego (nieopodal stacji metra Politechnika). Terminy oczekiwania na wizytę to kilka dni.
  • [cite] Aga:[/cite]Małgorzata, spróbuj na Narbutta u dra Osóbki-Morawskiego (diagmed), 22 849 88 37. Moim zdaniem (i koleżanek, które mi go poradziły), jest świetnym specjalista od usg i jest bardzo sympatyczny. Pracuje sporo, więc może Cię wcisną, mi się udało całkiem szybko, tylko musiałam być punktualnie o 8 rano (co chyba nie jest wielkim wyzwaniem).

    Na połówkowym USG za każdym razem byłam u dr. Osóbki-Morawskiego. Bardzo kompetentny, spokojnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy.
  • Umówiłam się do dr Osóbki-Morawskiego.
    Termin najbardziej mi odpowiadał:bigsmile:

    Jeszcze raz dziękuję za pomoc!
  • Myślę, że będziesz zadowolona. Powodzenia!
  • Moja położna bardzo dobrze się o nim wyraża. Mam nadzieję, że spełni Twoje oczekiwania.
  • Małgosiu, bardzo polecam mojego lekarza, który pracuje w szpitalu MSWiA, a od czerwca przyjmuje też na swoim -"BoraMed"- Prayboy zaprojektował logo przychodni.
    Nie jest typowy "katolicki", ale to bardzo dobry fachowiec, życzliwy, cierpliwy i doskonale zna się na USG (uczył się od najlepszych). Ma trójkę dzieci.
    Gdybyś się zdecydowała to daj znać, jeśli będzie problem z terminem badania :bigsmile:
  • Katarzyno - wlasnie chcialam zapisac sie do dr. Brzewskiego, byly nawet wolne terminy na piatek, ale po rozmowie tel. z rejestracja okazalo sie, ze nie robi badan w ciazy. Czy trzeba sie do niego na takie badanie jakos specjalnie umówic?

    Pozdraiwma - Ula
  • A mozecie mi jeszcze zdradzic, jaki jest koszt badania na Narbutta/ I czy na Warynskiego sa inni polecani lekarze od USG? Na liscie jest dr.Wydrzynski, Richter i jeszcze kilkoro, ale nic o zadnym nie wiem :(

    Pozdrawiam - Ula
  • @Ula - bo dr Brzewski nie jest ginekologiem a lobby ginekologów działa silnie na Waryńskiego :wink: Ja, jak dzwonię się umówić, to też zazwyczaj mi pani w rejestracji mówi, że doktor nie robi USG ciąży (tak, jakby w tej ciąży nie oglądało się dziecka, tylko... sama nie wiem co?), wtedy ja się upieram, że to już nie pierwsze ciążowe USG, na które chcę się do doktora umówić, pani konsultuje się z inną panią a potem z niechęcią mnie umawia. Nikogo innego z Waryńskiego nie znam.
    Z Ginekologów w Warszawie najczęściej dziewczyny polecają Osóbkę-Morawskiego, Rodzenia, Makowskiego. Ponoć rewelacyjnym specjalistą jest też Roszkowski, ale jego poziom kultury osobistej, jak dla mnie, jest nie do zaakceptowania :sad:
  • @ Katarzyna - nie wybrałaś się dziś Kasiu ze względu na pogodę ?
  • No to nie wiem, ja sie zapisalam przez internet, ale poniewaz spotkanie ma byc na 11-sta, a ja zapisalam sie na 11.30 chcialam sie przepisac na wczesniejsza godzine i dowiedzialam sie jak wyzej... Pani tez sie skonsultowala, no i podobno to musiala byc wyjatkowa sytuacja ;) No i nie wiem co robic - czy sie jednak zapisac i isc, czy moze mozna jakos zadzwonic do samego p. doktora? Przejrzalam kilka opcji i np. na Narbutta tel. czynnny tylko do 15-stej, (a pewnei i znacznie drozsze i i tak nei zapisza tak z dnia na dzien) gdzies indziej na piatek nie zapisuja itp. Ja mam umówiona juz "panstwowo" wizyte na 19-stego pazdziernika, to bedzie 22-23 tydzien (zalezy czy z miesiaczki, czy z poprzedniego USG), teraz jest kolo 20-stego, a w sumie tak naprawde chcielibysmy wiedziec coz to bedzie konkretnie, bo latwiej bedzie poinformowac tesciowa o upragnionej wnuczce niz o kolejnym wnuku ;) Ja nie mam w sumie oporów, ale moj maz ma jakies obiekcje co do informowania swoich rodziców ;)
  • Roszkowski rzeczywiście niezbyt przyjemny bywa. Terminy ma odległe, a i cena badanie powalająca- zdaje się 350 zł

    Z tego co, co się dowiedziałam Rodzeń nie robi USG genetycznego- tak przynajmniej twierdziła pani w recepcji w Babka Medica. Choć zwykłe USG oczywiście tak. Jak dla mnie dość kompetentny, przemiły człowiek. No i oczywiście katolicki i prorodzinny. Na pewno godny polecenia...

    Makowskiego znam jedymie jako specjalistę od USG. Mogę polecić. Z tym, że np na Łuckiej dość długie terniny

    Co do Osóbki -Morawskiego, na razie się nie wypowiem. Z opini dziewczym -dość chwalony. A cena za USG na Narbutta- 250zł
  • na Finlandzkiej przyjmuje też dr Garwoliński - b. dobry specjalista i do tego uprzejmy w przeciwieństwie do Roszkowskiego

    oprócz tego moją gin. dr Annę Radzikowską (z Zośki) - nie wiem na ile jest katolicka (nie deklarowała mi się) - ale absolutnie nigdy nie sugerowała mi żadnej antykoncepcji, ani nie komentowała w żaden sposób ani ile mam dzieci i ile chcę ich mieć :) robi też usg
  • @ Ula, wysłałam Ci prv.
  • Ja byłam u Rodzenia na połówkowym i polecam :)

    Poza tym, polecam też Dr n. med. ANITA HAMELA - OLKOWSKA - robiłam u niej echo serca płodu - wspaniała! wszystko co trzeba wypatrzyła i inne rzeczy też zbadała, poświęciła nam b dużo czasu i zainteresowała się nawet nadciśnieniem mojego męża

    na tych aparatach do echo serca wszystko doskonale widać i się zastanawiam czy jak będę w ciąży kolejnej to nie iść tylko na to badanie (tanie ono nie jest, ale my i tak mamy wskazanie by je robić) a tych pozostałych usg nie robić...
  • Dziewczyny!
    Czy nazwisko Anita Hamela-Olkowska coś wam mówi?
    Macie jakieś doświadczenia z tą lekarką? Możecie polecić?
    Opinie ma bardzo dobre...
  • Małgorzato 32 - patrz mój poprzedni wpis:wink:

    mogę jeszcze dodać, że mam koleżankę lekarza (radiologa) i ona pracowała czy miała praktyki tam, gdzie dr Hamela (chyba w Centrum Zdrowia Dziecka) i mówiła mi, że tam też super opinie o niej ze strony lekarzy nie tylko pacjentów.

    przyjmuje prywatnie na Agatowej
    ja bardzo polecam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.