Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

1910121415393

Komentarz

  • [cite] Monika73:[/cite]mona - bardzo się cieszę ! Ja tam modlę się o cud , po co Pana Boga ograniczać .
    Właśnie!
    Kiedyś jeden niewidomy prosił o to, aby miał choć jedno oko uzdrowione i został wysłuchany ...miał jedno oko uzdrowione. :bigsmile:

    Raczej trzeba prosić o poszerzenie serca (oj bolesna operacja :wink:) niż ograniczać Pana.

    Update:
    Cart&Pud była pierwsza, no nie... :wink:
  • Ale to Pan Bóg zdecyduje jak najlepiej. Proszę Go o jak największe owoce tego doświadczenia.
  • Ja św. Ojca Pio zawsze proszę o prowadzenie i pomoc w czasie ciąży i porodu.
    Nigdy mi nie odmówił.:bigsmile:

    A historię chętnie bym przeczytała...
    Może osobny wątek...?
  • Ech... Może na razie pozostawię ją w tajemnicy ;) Może kiedyś, jak się spotkamy osobiście.
  • Trzymam za słowo!:thumbup:
  • @ mona , z tego co pamiętam wcześniej wspominałaś tylko o modlitwie do św. Mikołaja ?:bigsmile:
  • Mona nieustannie za Ciebie i wszystkich na forum.
    +++
    P.K.
  • [cite] Monika73:[/cite]@ mona , z tego co pamiętam wcześniej wspominałaś tylko o modlitwie do św. Mikołaja ?:bigsmile:
    Tak, ale o. Pio był jak "strzała" :bigsmile:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Trzymam za słowo!:thumbup:
    Kasia, masz priv
  • "Anioł Pański" w Waszej intencji!
    Pamiętam jak Torquemada nas poznał ze sobą po Mszy u NMP na Piasku, jak cieszyłaś się że jesteś w ciąży, choć te wcześniejsze były niełatwe... ale dopiero przed chwilą przeczytałem ten wątek!
    Dołączam się do modlących w Waszej intencji, choć i tak pamiętam o Was codziennie i proszę Pana Boga o pomyślny przebieg i szczęśliwe zakończenie!
    Niech wszyscy nasi Święci Patronowie wstawiają się za Wami!
    Pozdrowienia dla całej Waszej Rodziny!
  • Mona- odpisałam.
  • Mona : pamiętamy! Cieszy nas bardzo, że sytuacja wydaje się zmieniać na lepsze. Rośnie nasza ufność w Bożą opiekę.

    Adwent to taki piękny czas w Kościele, Wasz adwent ma w tym roku wymiar szczególny i na pewno przyniesie błogosławione owoce.
  • pamiętamy +
    a nocne modlitwy jak najbardziej idą :D
    p.s. nie wiem czy cieszyć się,ze wstaję ponad 10 razy czy martwić i narzekać :wink:
  • modlitwa poranna poświęcona intencji dzidziusia +
  • Dzisiejsza nocka - 6 modlitw. Buziaki!
  • Dziś poszła jutrznia z Godzinek +++
  • A u nas znów nocne czuwanie. Mona +++
  • dzisiejsza poranna modlitwa w Twojej i Dzidziusia intencji, a wczoraj w ciągu dnia wiele razy modlitwa,
    wielu świętych wczoraj na baczność postawiłam tymi modlitwami:swingin:
    i cały czas +++


    Kochani wiem że to nie ten wątek ale proszę westchnijcie na naszą Tereską - w niedziele ma chrzciny.

    Przepraszam za zaśmiecanie wątku:shamed:
  • Mona, melduj, jak tam?
  • Dzięki :)
    Już chodzę, tylko dostaję zadyszki między pokojami ;) No i się bardzo oszczędzam na wszelki wypadek...
    Brzuszek trochę urósł (bo do tej pory wyglądało jakbym była lekko grubawa), tylko dzidziuś rusza się anemicznie. Jego ruchy są takie, jakby miał czkawkę. Ale ruchy są i to jest ważne.
  • Hej Mona, jeszcze mały jest przecież, jak podrośnie to jeszcze Ci da popalić ;)
    U nas to Alę ledwo czułam (właśnie miałam wrażenie że ciągle ma czkawkę), a Antek kopał jak szalony :D trzymaj się, pamiętamy codziennie :)
  • Pamiętamy!
    +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.