Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

11011131516393

Komentarz

  • Ja też. Dniami i nocami :smile:
  • Mona , ja nie chcę ciągle się powtarzać ale stale pamiętam ! +++
  • +++

    I dzisiaj odwiert w zębie, ale coś mało bolało, więc nie wiem na ile sie liczy. :wink:
  • Helka się obudziła i utulając "poleciała" dziesiątka różańca.
  • Mona z Rodziną: nieustająco +
  • Mona jak dzis się czujecie?Modlimy się za Was.
  • Bóg zapłać!
    To Wasze modlitwy przede wszystkim, a także bezkompromisowa postawa trzymają nas przy życiu.
    Grunt to nie dać się zwariować przez tych, co odmieniają słowo "miłość" przez wszystkie przypadki jednocześnie zarzucając Wam nienawiść , rzucanie kamieniami itd...

    Dziś przekonałam się na własnej skórze, że nie mogę się z nimi spotykać w realu, bo źle na mnie działają. Jak to dobrze, że znam Was...

    A dzidziuś kopie na przekór wszystkim :)
  • Dzięki juka. Myślę, że każdy z Was byłby zachowywał się podobnie mając takie wsparcie!
  • [cite] juka:[/cite]to niesamowite ze tak sobie radzisz, naprawdę
    Właśnie.
  • Pan Bóg daje każdemu krzyż, jaki potrafi unieść na Chwałę Bożą. Dając mi ten krzyż, dał jednoczesnie wielką pociechę. Bez modlitw i nieustannego wstawienictwa za mną byłabym listkiem na wietrze.
    Potwierdzam swoim przykładem, że TE SŁOWA są prawdziwe.
    Choć sama drżę na myśl, czy dałabym radę nieść cokolwiek innego...
  • musisz też wiedzieć jak dużo nam dajesz, siły na każdy dzień, do walki ze zniechęceniami, małymi krzyżykami :flowers:
  • Prayboyu, to nie ja :shamed:

    Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi świętemu
    Jak była na początku
    Teraz i zawsze i na wieki wieków
    Amen
  • tak to prawda, dzięki za przypomnienie
    :whorship:

    ale poprzez ciebie jednakowoż
  • LjhDUZkY7Z4
  • nasze roratnie chodzenie też w intencji Waszej i wszystkich dzidziusiów w brzuszkach:D
  • Trudno mi pisać,ale Monisiu wiedz,że psmietam o modkitwie. Straszny man teraz czas. Nie bardzo mogłam przeczytać,ale mam madzieje,ze jesr kepiej++++++++++++++
  • A dzidziuś kopie na przekór wszystkim :)
    Najpiękniejsze zdanie .:thumbup:
    P.
  • Mona nieustannie+++
  • Pamietam-dzis na jutrzni bardzo i potem na adoracji w kosciele +++
  • Pamiętamy +++
  • My też.
    +++
    Dodatkowo dziś miałam w ośrodku zdrowia dużo możliwości do ofiarowania za Twoje dziecko przyjmowanych upokorzeń.
    A wieczorem, jak co tydzień, Msza szkolna. Wszystkie moje dzieci modlą się w Waszej intencji. Ja oczywiście z nimi.:wink:
  • Dzięki za każdą modlitwę i intencję.

    Kasia, co oni w tym ośrodku zdrowia Ci zrobili?
  • Właśnie nic z tego, co powinni.:wink:
    Ale nie ważne. Ofiarowane i zapomniane.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.