Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

1385386388390391393

Komentarz

  • Proszę Was o modlitwę za duszę mojej koleżanki z liceum oraz jej synka (znałam ją co prawda z widzenia tylko), ale w niedzielę zmarła w wieku 36 lat w piątym miesiącu ciąży, miała nowotwór. Synek też zmarł. Jej mąż został z pięciorgiem małych dzieci, najstarsze ma 8 lat. Dziś pogrzeb. Modlitwa na pewno jest potrzebna też o siłę dla jej rodziny.
  • Poproszono mnie o przekazanie i rozpowszechnienie prośby o modlitwę za ciężko poparzonego Andrzeja (30% ciała) - nie znam wielu pewnych szczegółów, spadł na niego gar warzelny z wrzącą zawartością, stan bardzo ciężki, człowiek już niemłody, rodzina załamana
  • Proszę za mnie-o cierpliwość, mądrość w codziennym wychowaniu, trudny czas ostatnio mamy z córcią
    ;)
  • edytowano grudzień 2014
    +

  • Za cala rodzine o uzdrowienie duchowe i naprawe błędów
  • za moje weekendowe egzaminy i obym zdążyła z napisaniem prac

    czas tak szybko leci
    wydolność mi spadła

    dziękuję za dotychczasowe wsparcie
    pewne sprawy obrały zupełnie inny wymiar
    niestety nie jest dobrze
    daleko do stabilizacji
  • Poproszą za Adasia , który dziesięć lat był radością dla rodziców i powrócił do domu Pana dźwigając krzyż choroby
    +++
  • Proszę o modlitwę co by auto dało się szybko i tanio naprawić, bo nie mamy jak się poruszać .
  • Nauczycielka z mojego liceum zmarła wczoraj potrącona na przejściu... Proszę o modlitwę
  • za mojego Tatę poproszę, o siły i zdrowie dla niego, bo jest coraz trudniej
    i za Mamę, by to przetrwała

    +++
  • ZAPRASZAM CHĘTNYCH DO RÓŻAŃCA, MAMY WOLNE MIEJSCE...
    http://wielodzietni.org/discussion/24053/roza-za-dowolne-malzenstwa-w-kryzysie-p-w-rodzicow-sw-teresy-od-dzieciatka-jezus/p1

    Osoba chętna natychmiast przystępuje do modlitwy
  • @Nika76, napisałam tam coś.
  • Zaczęłam odmawiać regularne modlitwy za męża i za małżeństwa w kryzysie i się tak strasznie u nas sypie, że nie wiem, już co robić.
    Proszę, pomódlcie sie za moje małżeństwo.
  • edytowano styczeń 2015
    Kiwi, wiesz, to pewnie kapitalny remont związku się u Was zaczął.

    "21 Nikt nie przyszywa łaty ze świeżego sukna do starego płaszcza. W przeciwnym wypadku to nowe uzupełnienie odrywa to, co stare, i rozdarcie robi się jeszcze gorsze. 22 Nikt nie wlewa młodego wina do starych bukłaków. W przeciwnym wypadku wino rozerwie bukłaki: wino się marnuje i bukłaki. Lecz młode wino - do nowych bukłaków".
    Mk 2,21-22
  • @Nika, bardzo chcialabym w to wierzyć. Tylko tak po ludzku nie wiem, ile jeszcze wytrzymam.
  • edytowano styczeń 2015
    Nie wytrzymuj po ludzku, bo pękniesz, o siły proś i o ufnośc
    +++
  • Ja bardzo proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny o większe mieszkanie lub dom dla nas.
  • Moja siostra upadła na kikut( była sama w domu,dopiero po godzinie doczolgala się do telefonu i zadzwoniła po pogotowie!),na szczęście rana się nie otworzyła,ale jest silna opuchlizna i zawieszono rehabilitację.I jeszcze we wtorek będą wyniki biopsji,od których zależy dalsze leczenie,Aga się obawia,że dostanie silniejszą chemię,po której nie będzie miała energii do rehabilitacji...
    A tak ogólnie,to jest niesamowicie dzielna,naprawdę niesamowicie.
  • Za zmarłego dziś tragicznie w wypadku Andrzeja, miał 24 lata, wczoraj został chrzestnym naszej Haneczki...

    +++
  • za znajomą ciężko chorą - potrzebującą modlitwy
  • edytowano styczeń 2015
    @Basja :( +++
  • Wczoraj go poznalismy, taki fajny chłopak, z egzaminu wracał, za pół roku miał studia skończyć...
    Tym bardziej dziś do nas przemówiło dzisiejsze Słowo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.