Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

1384385387389390393

Komentarz

  • Za nas - problemy, problemy ... bardzo cierpi na tym nasz dom, jest mi coraz ciężej....
  • +++ w Bożym Miłosierdziu nasze ukojenie
  • zdała żona na czwórkę !!! dzięki za modlitwy. Jeszcze jutro potrzebne o 9.00 ale już z górki.
  • Prosimy o westchnienie, wylatujemy do Włoch na obłuczyny naszej wspólnotowej siostry , zostawiamy dzieci, o szczesliwa podróż samolotem i powrót w niedziele
  • O dobrą pracę dla męża, bardzo jej potrzebujemy.
  • Dołączam Wasze potrzeby do modlitwy +
  • Kochani, proszę za przyjaciółkę Przyjaciółki- Marta napisała:
    " chciałam was poprosić o modlitwę za moją przyjaciółkę i jej synka.Wczoraj po 23 miała cesarkę w 31tygodniu ciąży.Miała zatrucie ciążowe,do tego ma chore nerki ,bardzo a Jonaszek waży 1400kg i miał dziś dwie zapaści"
     Westchnijcie, jeżeli możecie.

    O Waszych intencjach też pamiętam.
  • za wszystkich i za Maluszka +++
  • edytowano listopad 2014
    Po masakrycznym dniu (od ósmej do czternastej oczekiwania w izolowanym pokoju na egzamin, potem pytania od czterech komisji w czterech różnych pokojach - następnie dwie godziny oczekiwania na wyniki) mogę z ulgą napisać że małżonka zdała egzamin specjalizacyjny z laryngologii. Dziękujęmy wszystkim za pamięć modlitewną.

    Prayboy & Magg
  • Dziękuję wszystkim za modlitwę, proszę o jeszcze jeśli można. Jest trochę lepiej ale do spokoju daleko...
  • Magg congratulations
  • pognębiona jestem na wielu frontach
    nie mam siły
    i choroba mnie łapie
    już pół rodziny kaszle i smarka
  • codziennie +
  • W Waszych intencjach +
  • Ja poproszę nadal...
  • tp,nadal z dziecmi +
  • Przekażę wieści od Jonaszka:

    Gosia moja ma się już dobrze,chociaż było ciężko,zbijają jej to białko w moczu skutecznie bo z 1000 (nie pomyliłam zer) ma już 1,85 :) Jonek świetnie sobie radzi,oddycha sam,żółtakę już przeszedł i spoko,je i kupczy jak trzeba.Gosia może być u niego ,ściąga mleko,dają jej go na gołą klatę,wczoraj z pół godziny tak siedzieli i przewijała go z kupska :) Także na prawdę jest dobrze!!
    Byłam u niej w niedziele,pokazywała mi zdjęcia Małego, owłosiony taki ,wygląda jak mały niedźwiadek,Gośka mówi ,że jest wielkości kurczaka :) nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić zupełnie.

    Tyle wiem. I serdecznie dziękuję za modlitwę.
    W Waszych intencjach +.
  • edytowano listopad 2014
    To dziś trzeba podziękować @E.mila Tobie z dziećmi i wszystkim, a przytem i przede wszystkim św. Józefowi, bł. Álvaro i innym.
    Przynajmniej biznesowo się na razie stabilizuje. Obaczym, co dalej. Chmur nadal wiele, czarnych. Niech się dzieje wola Nieba.
  • Proszę o modlitwę w intencji ojca Karola z klasztoru w Radecznicy

    ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.