Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

15681011393

Komentarz

  • mona, podzielę się dzisiejszą modlitwą moich dziewczyn "żeby dziecko tej pani urodziło się zdrowe" i "żeby ta pani cieszyła sę z tego dzidziusia" (modlitwa 2-letniego dziecka, która nas zaskoczyła)
    +++
  • My też dalej się modlimy.
  • Ja też chcę być tą "ciocią"za tydzień termin

    MONA my tez cały czas pamiętamy+++
  • Mona - +++
    Pamiętamy.

    Jak się czujesz i jak dzidziuś??:hugging:
  • [cite] Lila:[/cite]
    "i za wszystkie ciocie i panie, które będą rodzić dzieci i za te, które mają dzieci"
    +++
  • @ Ania, będę pamiętać o Tobie. Trzymaj się :heart:
    @ Sara Teresa: Raz na wozie, raz pod wozem, ale się nie daję ;)
    Tylko muszę unikać wszelkich stresów i nie denerwować się.
    Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM
    +++
  • Cały czas pamiętam o Tobie, wczoraj całą rodziną przyjęliśmy Komunię Św. w intencji Twojej, dzidziusia i Twojej rodziny. :heart:
  • Mona, my też pamiętamy, modli się też sporo osób ze wspólnoty, znajome siostry Pasjonistki i Urszulanki.
  • [cite] mona:[/cite]
    Tylko muszę unikać wszelkich stresów i nie denerwować się.
    +++

    To nie wiem, czy powinnaś czytać to forum.
    I tu można się zdenerwować.:wink:
  • Mona , pamiętam + i trzymaj się
  • [cite] Joa:[/cite]
    [cite] mona:[/cite]
    Tylko muszę unikać wszelkich stresów i nie denerwować się.
    +++

    To nie wiem, czy powinnaś czytać to forum.
    I tu można się zdenerwować.:wink:
    Ale Tadeusz czy Paweł mnie rozśmieszają :wink:
  • To dobrze, idę dziś do szkoły muzycznej, to się pomodlę.
  • Jakie zaśmiecanie? Pisaniem o modlitwie?
    Dzięki Lilu za to, że się modlicie i masz bardzo mądre dzieci :)
  • Kochana. Wczoraj z moimi Aniołami(troche rogatymi) byłam na Marszu Życia. Było przepieknie. Jest tylu obrońców!!!!!!!!!!!!!!Modliliśmy sie w intencji Matek i Dzieci. nasza rodzina modliła sie za Was. Ostatnio gorzej sie czuje. Słyszałam,że można swoje cierpienie ofiarowac w czyjejs intencji. Ja swoje oddałam za Ciebie i Maleństwo. Wiem,że bedzie dobrze. Acha,WSZYSCY macie pozdrowienia od Janka Pospieszalskiego. Zdobyłam się na odwagę i podeszłam do Niego,co by powiedziec o NASZYM forum. Ucieszył sie. Jesli robie błędu to przepraszam. Cmoki wielkie!!!!!
  • Jak się czujesz po fenoterolu??? Ja brałam w ciąży z blizniakami 8 połówek i roznosiło mnie jak cholera.
  • Trochę łapy mi się trzęsą i straszą mnie, że szkodzę swojemu zdrowiu :wink:
  • Ale staram się brać tylko kiedy jest potrzebny. Jadę na lżejszych i magnezie B6
  • Dzisiaj o 7:00 na Piasku ks. Grzegorz odprawił na Piasku Mszę św. w intencji Dziecka i Waszej.
  • Dzięki ogromne. Niestety nie mogliśmy być na Piasku, ale staraliśmy łączyć się duchowo słuchając NOMu z RM (też o 7.00).
    To najlepszy dar dla naszego dzieciątka i dla nas. Bóg zapłać!!!
  • Mona cały czas po głowie mi chodzisz.To dobrze, bo wiem, że modlitwy nigdy za mało
    +++
  • za mamy z maleństwami -też się modlimy
  • [cite] Arletta:[/cite]Mona cały czas po głowie mi chodzisz.To dobrze, bo wiem, że modlitwy nigdy za mało
    +++

    własnie! mnie też
    +++
    tyle że myslę, ze modlitwy nigdy za dużo :D
  • Pewnego wieczoru(w czerwcu2008r) przyszła do mnie moja przyjaciółka Aga. Umówiłysmy sie na wieczór pieknosci(maseczki,kremiki,malowanie paznokci). Agnieszka czuła sie swietnie,wyglądała kwitnaco,była w 26 tyg. ciazy.Zrobiłam jej zdjecia ciazowe...jedyne ,jakie miała . nastepnego dnia Aga szla na wizyte do dr. D(ginekologa). Usłuszała,że natychmiast m ajechać do szpitala,bo wypada Jej macica. Aga pojechała a po trzech dniach zabrano ja na CC,żeby ratować ją i dziecko. Urodziła sie Tereska Rita. Wazyła 690 gramów. Przez skórę widoczne były naczynia krwionosne,cała leżała w pieluszce. Modlilismy się za Nia całymi wspólnotami. Została namaszczona Olejami,ochrzczona,lekarze nie dawali jej szans. Przeszła kilka trudnych operacji,wielokrotnie była w szpitalu z powodu zap. płuc. Dzis ma prawie półtora roku. Śmieje sie,rozwija prawidłowo,neurologicznie też. Jest śliczna. Modlitwy zostaly wysłuchane. Moi chlopcy cały czas za Nia sie modlą. Nie ma co,Rodzice tez wiedzieli,jakie imiona mają Jej dac. Niektórzy sie dziwili,że nie modne... Zawsze,gdy na Nia patrze,myslę o cudzie,który sie wydarzył na moich oczach. trzeba sie modlić!!!!!!!!!!!!
  • Ja też regularnie jestem budzona na koronkę i modlitwy w nocy :)
    Cały czas dotykam brzucha i proszę dzieciątko, żeby się ruszało i dawało znaki, że żyje.
  • Monisiu,szkoda,że nie mieszkasz w Poznaniu. Mamy tu naprawde cudownego lekarza. Dziewczyny poznańskie pewnie wiedzą o kim mówie...A może mogłabys się położyc w poznańskim szpitalu?
  • +++
    Dołączam do Koronki do MB o 15.00 razem z Radiem Maryja

    @Anna oraz Mikus - też będę pamiętać
  • Mona , pamiętam o Tobie w modlitwie , proszę Boga o CUD.
  • pamiętam +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.