Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bo chodzi o to, żeby pomagać Kościołowi

2

Komentarz

  • Wracając do Drogi:
    wierzę, ze dojrzeją do odkrycia tradycji i piękna tradycyjnej liturgii.
    Wierzę, że zapomną o melodiach komponowanych przez pana K. i wyrzucą gitary z kościoła.
    Wierzę, że zegną na przeistoczeniu kolana, ponieważ na imię Jezus ugnie się każde kolano.
    Ufam, choć to trudne, że ich prowadzi Duch Św i kiedyś wyjdą z katakumb, zamkną salki na 4 spusty i wrócą do świątyń.
    Jak by nie było to nasi bracia.
  • Alergia na kadzidło?
    

    Na duszący dym, który się z kadzielnicy wydobywa - mało istotnym jest, iż pięknie pachnie. Astmatyk po prostu zaczyna się dusić, szczególnie gdy okadzane pomieszczenie jest nieduże.
  • śpioch
    izolowanie się od parafii


    oooo wypraszam sobie - ja tam się nie izoluję od swojej parafii:ek:
  • Skończcie proszę te przepychanki, one nic nie dają (piszę z doświadczenia)
  • Masz rację Greg. Już wiecej nie będę. Ale na przyszłość niech Admnin nie wkleja takich linków - to mnie prowokuje :ey:
  • Errata do moich słów o przykładzie dobrego chrześcijanina z "Drogi"

    Otóż był ów człowiek na kilku spotkaniach DN i pojechał z ciekawości na konwiwencję, ale wrócił zniesmaczony i nie rozeznał DN jako swojej Drogi

    Czyli nie znam nikogo normalnego z "Drogi"
    A swoją drogą czy "Poblogoslaw Jezu drogi" nie jest oficjalnym hymnem d... ee Neo?
  • [cite] DamianGS:[/cite]A swoją drogą czy "Poblogoslaw Jezu drogi" nie jest oficjalnym hymnem d... ee Neo?
    :rolling::rolling::rolling:
    Nie, ale mamy pieśń elektryków:
    "Kto nas odłączy od miłości Boga?"
  • Kolega z kościoła domowego ma lepszą:

    Bądź z nami w kontakcie Panie Jezu
    bo diabel robi nam zwarcie.
    Niech iskra miłości między nami przeskoczy..

    :di::ar::gf:
  • Co za infantylizm
  • To radosny kościół domowy!!
    Nawiasem mówiąc o członkach KD mogę zaświadczyć: są w porządku.
  • [cite] DamianGS:[/cite]Czyli nie znam nikogo normalnego z "Drogi"
    W sumie to dość tendencyjne stwierdzenie, bo aż się prosi, żeby zapytać, czy znasz kogoś nienormalnego?
    :cool:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]
    [cite] DamianGS:[/cite]Czyli nie znam nikogo normalnego z "Drogi"
    W sumie to dość tendencyjne stwierdzenie, bo aż się prosi, żeby zapytać, czy znasz kogoś nienormalnego?
    :cool:
    Co prawda pytanie nie do mnie, ale nie mogę się powstrzymać:
    Znam, widzę go w lustrze codziennie...
  • Niestety - jedną panię co juz 8 lat na drodze z obłędem w oczach.
    Nawiedzonych dwóch ministrantów u siebie w parafii.

    Daje ogłoszenie:

    AAAA Chętnie poznam rzeczowego, mocno stojącego na nogach, szanującego tradycję i Neokatechumena
  • Serwis randkowy polecam:rainbow:
  • [cite] DamianGS:[/cite]Niestety - jedną panię co juz 8 lat na drodze z obłędem w oczach.
    Nawiedzonych dwóch ministrantów u siebie w parafii.

    Daje ogłoszenie:

    AAAA Chętnie poznam rzeczowego, mocno stojącego na nogach, szanującego tradycję i Neokatechumena
    Polecam Kerimę i Kerimęża :wink:
  • Mona, to tradsi przecież :wink:
  • Kto podniesie rękę na drogę niech wie, iż droga mu tę rękę odrąbie ;)
    Rzeczowy argument, co? ;)
    Ja polecam Cart.
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Cart&Pud:[/cite]
    [cite] DamianGS:[/cite]Czyli nie znam nikogo normalnego z "Drogi"
    W sumie to dość tendencyjne stwierdzenie, bo aż się prosi, żeby zapytać, czy znasz kogoś nienormalnego?
    :cool:
    Co prawda pytanie nie do mnie, ale nie mogę się powstrzymać:
    Znam, widzę go w lustrze codziennie...
    Nienormalnego na Drodze.:wink:
    Tylko mi nie pisz, że wszyscy, bo zrobię focha.:wink:
  • [cite] DamianGS:[/cite]Niestety - jedną panię co juz 8 lat na drodze z obłędem w oczach.
    Nawiedzonych dwóch ministrantów u siebie w parafii.

    Daje ogłoszenie:

    AAAA Chętnie poznam rzeczowego, mocno stojącego na nogach, szanującego tradycję i Neokatechumena
    Po pierwsze primo: skąd w parafii masz ministrantów z DN, przecież w/g Cię neony izolują się od parafii?
    Po drugie primo: mógłbym odpowiedzieć na ogłoszenie , lecz mam żonę, nie interesują mnie przygodne romanse, no i mam inne preferencje jeśli chodzi o płeć
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]
    Co prawda pytanie nie do mnie, ale nie mogę się powstrzymać:
    Znam, widzę go w lustrze codziennie...
    Nienormalnego na Drodze.:wink:
    Tylko mi nie pisz, że wszyscy, bo zrobię focha.:wink:
    Ty mnie nie prowokuj do zerwania paktu o nieagresji. :wink:
  • 1.1 Chyba mieszkają na terenie parafii ?
    2.1 Czy odebrałeś to seksualnie?

    fee!!
  • No ale służą w parafii, czy się izolują?
    Ja właśnie nie odebrałem.
  • [cite] mona:[/cite]
    [cite] DamianGS:[/cite]

    AAAA Chętnie poznam rzeczowego, mocno stojącego na nogach, szanującego tradycję i Neokatechumena
    Polecam Kerimę i Kerimęża :wink:

    Ja raczej twardo na głowie stoję :cool:

    kregle.jpg
  • Służą, a podczas uwielbienia zaczynają bełkotać.
    Też byłem ministrantem i pamiętam tabliczkę w zakrystii: ZACHOWAJ CISZĘ. BÓG BLISKO.
    A co dopiero w prezbiterium!!
  • Bełkoczesz, Damianie
  • Tak mnie uczono.. czasy się zmieniły jednak:cry:
  • Od 1975 roku, kiedy zostałem ministrantem(jestem nadal), nie widziałem tabliczek w prezbiterium, a na uwielbienie u nas i wszędzie tam gdzie przychodzi mi służyć do Mszy św. sie śpiewa pieśń na uwielbienie. Owszem ,zdarza się, że ktoś nie ma talentu i jego śpiew przypomina bełkot, ale to już inna rzecz...
  • Tabliczka była w zakrystii.
    To szczęściarz z Ciebie. Same dobre wzorce. U nas niedzielną wieczorną porą, na uwielbienie śpiewa się specjalną pieśń z przerwą na bełkot. Oczywiście dziwne odgłosy wydaje tylko kilka osób - ale robią to na głos!!
  • [cite] DamianGS:[/cite]Tabliczka była w zakrystii.
    To szczęściarz z Ciebie. Same dobre wzorce. U nas niedzielną wieczorną porą, na uwielbienie śpiewa się specjalną pieśń z przerwą na bełkot. Oczywiście dziwne odgłosy wydaje tylko kilka osób - ale robią to na głos!!

    A co to ma wspólnego z DN???
  • Taka tabliczka wisi w zakrystii tzw "polskiego" kościoła we Wiedniu. 2 tygodnie temu przynajmniej jeszcze wisiała.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.