Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Świnka???????????????

13»

Komentarz

  • @Katarzyna tak mi się kojarzy, że Ty jesteś chyba kilka lat jedynie starsza ode mnie ;;)

    A o tym panu W., to ja przejrzałam straszczenie po prostu i dlatego niewiele pamiętam.

    No, nie czytałam lektur. To źle. Wiem. W sumie nie wiem czemu. Chyba mnie nauczycielka nie przekonała, że warto :-?
  • Oj, nie ważne ile jestem starsza. Grunt, że czuję się, jak stara ciotka, dla której to nie do pomyślenia, że można nie czytać lektur obowiązkowych. Czyli, starość mnie dopada pomału ;-)
  • @Wanda to ciekawe, że antybolem to wytłukliście.
    No bo, hmmm, świnka to zapalenie ślinianek i leczy się... czasem.
    To jeśli przewlekłe, to wtedy antybiotyk? Jak mi się uda, to wstawię sprawcę zamieszania.
  • malutki prosiaczek!
  • Nie wiem, czy widać.
    Tak z profilu dałam, ale nie jestem pewna czy coś widać z tego.
    Mówisz @Skatarzyna że jednak prosiaczek?
  • ja się nie znam!
  • Coś na szyi ma powiększone. Widać. Ale co to, i czy to od świnki - któż to zgadnie?
  • Calkiem uroczy ten Prosiaczek.
  • No nic, zobaczymy jak będzie rano: czy większe czy mniejsze i będziemu dumać dalej. P
  • Przy śwince, to nie węzły chłonne są powiększone, tylko ślinianki. Masz świadomość? Ta opuchlizna na zdjęciu trochę nisko, jak na świnkową.
  • AAAaaa no to miło, chyba nie :) ? Tzn. dobrze.
  • Mi jak dzieckiem bylam dwukrotnie swinke zdiagnozowano. Wizualnie, nie sadze zeby badania robili. Ale drugi raz siostra nie chorowala. Moze mialam cos podobnego? A lekarz na odczepne stwierdzil swinke.
  • Mi dwa razy diagnozowali odrę. Pierwsza najprawdopodobniej była trzydniówką. Dzięki niej uniknęliśmy szczepienia p/odrze i mogłam później przechorować ;-)
  • No i co ja mam z tym moim dzieckiem zrobić? Mieliśmy jechać na rekolekcje.
    A on tu takie numery wywija.
    Jak długo takie powiększone węzły chłonne mogą się utrzymywać w stanie powiększenia?
    Same węzły chyba groźne dla innych nie są?

    Teraz palcami dotknęłam- twarde to dość. Ślinianki są twarde czy miękkie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.