Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

11011131516100

Komentarz

  • a poślesz mi maila z tymi zdjęciami ze schematami?
    proszę:bigsmile:
  • Kochane dziewczyny,mam do Was ogromną prośbę.Po remoncie w domu mam pustą ścianę, tak 2m na 2,80 wysoką.Wiecie co mi się zamarzyło ?Galeria zdjęć mojej rodziny.Mam taką wizję, żeby to zrobić w formie fototapety,tylko zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać.Może macie jakieś pomysły,a może coś w innym stylu.Pomóżcie,umiem trochę szyć, trochę dziergać, ale artystka ze mnie marna.a może jakieś ramki własnoręcznie zrobione? Ogólnie coś niskobudżetowego, bo z kasą krucho, a Wy macie takie pomysły!!!
  • [cite] Agnieszka:[/cite]znalazlam coś takiego,Mikus!

    anello-feltro.jpg

    Czy to pierścionek? Ja bym coś takiego kupiła, w przystępnej cenie, jakby któraś ze zdolnych Pań zrobiła, myślę, że moja Siostra też.
  • file://///KOMPUTER/Users/Dominika/2010-11-15/029.JPG
  • [cite] ania49:[/cite]Galeria zdjęć mojej rodziny.

    U znajomych widziałam wymalowane wielgachne drzewo( geneal.) i na poszczególnych gałęziach- ramki ze zdjęciami. Nie wnikałam, czy zachowali chronologię, ale było to oryginalne. Tym bardziej,że wykonali to sami z dużą pomocą dzieci!:bigsmile:
  • Piercionki zaczne tez produkować,musze sie wykurować.
  • Muszę powiedzieć ,ze niektore moje prace nawet mi sie podobają.:wink:
  • Czekam na serio i pokażę Siostrze i koleżance na której po raz pierwszy zobaczyłam kwiatek filcowy :bigsmile:
  • Znalzłam w sieci pomysł na takie ozdoby choinkowo świąteczne ..i zamówiłam sobie większą ilość drewnianych serduszek do ozdobienia ..też będe tworzyć:)

    http://img227.imageshack.us/img227/4698/serca.jpg
  • [cite] Agnieszka Barbara:[/cite]duuużo jedzenia musze zrobić(pod choinke dla córek)

    A nie zepsuje się do tego czasu...?:wink:
  • ja kroje w plasterki i kładę na gazecie kaloryfer na kilka dni
  • Lila, ja wieszam świeże, pokrojone w cienkie dosyć plasterki. Chodzi o to, żeby nie były za ciężkie, bo wtedy się odkształcają. Ślicznie pachną, a poza tym ja zwsze zapominam je zawczasu podsuszyć:smile:
  • Zróbcie wczesniej, to obskoczycie jeszcze jakies forumowe choinki! :bigsmile:
  • Mnie też zainspirowałyście:bigsmile:

    Dziękuję Wam za to!

    Choć zdolności raczej nie mam, to ich brak uzupełniam ogromną chęcią.
    Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie:wink:

    Zakupiłam już wełnę do filcowania i glinę. Czekam niecierpliwie na dostawę.

    @ Małgorzato, co można zrobić z tych drewnianych ozdób, bo chyba nie filcowanie:wink:
    Ja naprawdę zielona jestem w "te klocki".

    I te półfabrykaty to na Allegro, czy bezpośrednio w jakimś internetowym sklepie?
  • A ja gwiazdeczki na szydełku dziergam, już mam 65.
  • Pokaż!:bigsmile:
  • Tylko wklejać zdjęcia się muszę nauczyć, mam nadzieję,że do świąt zdążę:dc:
  • Może nie jest to cudo, ale co tam, pochwalę się:wink:46e2a7822cccba4dm.jpg[/URL]

    To prezent dla Męzunia, oczywiście po opróżnieniu już cukierkowej zawartości:wink:
  • I pomyślałam, ze może tak na prezenty dla rodzinki cukierkowe choinki zrobić.
    Trzeba sie będzie wziąć do dzieła!
  • @Agnieszko -dziękuję , że napisałaś do mnie
  • U mnie gwiazdeczki na szydełku dzierga właśnie Weronika. Śliczne wychodzą...!:bigsmile:
  • ale tych styropianowych nie da się tak łatwo, pokruszyć, przynajmniej moim dzieciakom się nie udało.
    A filcować na nich można do woli i przypinać wstążeczki i oklejać niciami itp
  • ładniutkie, własnoręczne?
  • to dzieło wspólne mojego męża i córki wówczas pięcioletniej...córcia rysowała (prócz anioła w lewym górnym rogu, tego rysował mąż), a mąż zrobił z tych rysunków obrazki
  • A jak suszycie owoce?Moze ktos mi lopatologicznie wytlumaczyc krok po kroku- jakie owoce,w jaki sposob itd?Tak by zawiesic jako ozdoby choinkowe.
  • dobrze myślisz :bigsmile:
  • a jak te "handmejdowe" notesy notesy się robi?
  • Mydełko? Sama ług z popiołem gotowałaś? :bigsmile:
    A na serio - jak to zrobiłaś?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.