Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddam ubrania ciazowe

edytowano lipiec 2010 w Pomagajmy sobie
Czesc i czolem.
Oddam ubrania ciazowe [bluzki, tuniki] w rozm 44,46
«13

Komentarz

  • ProMamo a masz jaką kieckę letnią? normalnie mi z nieba spadasz!!!
    pożyczam już trzecią ciążę ciuchy w których już duuużo mam chodziło i pech chciał, że akurat na mnie musiały się wszystkie rozlecieć - mam ostatnią spódnicę, z małą dziurką z tyłu, za chwilę będę świecić tyłem:shamed:
    jakbyś coś miała to super:bigsmile:
  • Mam i to prawie nowe, spodnica sztruksowa i sukienka czerwona z bawelny. Tylko mowie ze duze rozmiary - bo takie dostalam.

    Prosze wyslij mi adres na maila to zapakuje i wysle Ci jak tylko bede mogla. I napisz czy tuniki tez czy tylko te sukienkowe?
  • ja bym bardzo prosiła o tuniki i bluzki jeśli jeszcze można , rozm jest ok.tak na wszelki wypadek podam adres na maila :bigsmile: pozdrawiam Ola
  • Dziewczyny Agnieszka i Olcia prosze o adresy!

    Agunia05 przykro mi... wszystko male rozdalam po 1 ciazy
  • ProMamo - wysłałam maila z adresem, ja bardzo poproszę o kiecuszki:)
    Agunia05 - ja niestety nie mogę Cię jakoś poratować:sad:
  • Agunia05 przejrzałam szafę i w tym rozmiarze mam rybaczki , długie spodnie, bezrękawnik i dwie bluzki jeśli chcesz
  • ProMamo - nie mogę do Cię maila wysłać, jakiś błąd mi wyskakuje.
  • Aga, nadal nic???????????
  • Olcia na kiedy masz termin ?
  • ProMamo - wysłałam jeszcze raz, mam nadzieję, że dojdzie.
    Jak się czujesz?
  • Juz ledwo. ledwo. a Wy? :smile:
  • toczę się i turlam:rolling::rolling::rolling:
    odliczam dni do porodu.. jak dzidziuś? u nas panienka tłuściutka, oj tłuściutka....i jeszcze może przytyć..na 36 tc ważyła już 3kg
  • nasza drobizna, na 37 tc wazy 2500/2600 :) ufff wczesniej same kolosy ;)
  • dzwonie i nikt nie odbiera...?
  • Wszystko poszlo, na dzien dzisiejszy juz nic nie mam. W razie gdyby znow cos sie uzbieralo dam znac!
  • Agunia05 odpisałam na priv :)
  • Kochana ProMamo bardzo Ci dziękuję ubrania są super.
    Gorąco pozdrawiam i życzę szczęsliwego rozwiązania.
  • Olcia juz ???????????? Powaznie, ale blysk :bigsmile:

    Cala przyjemnosc po mojej... :smile:
  • Agunia05- dziś wyślę - miałam dwa przepełnione dni i nie dałam rady:sad:
  • ProMamo, do mnei też już dotarły ciuszki, dziękuję:kissing:
    wczoraj!!! super hiper szybko:rainbow:
    i ciuszki super:whorship::whorship::whorship:
    dziękuję!!!!
  • Wow! Jeszcze nigdy nie mialam tak, zeby tak szybko paczki doszly! Serio, serio :bigsmile: Zeby mi tak blyskawicznie porod poszedl :wink:
  • ProMamo, a ja dziękuję za nr tele :bigsmile:
  • Alez prosze :wink:
  • Agunia05 - w takim razie jestem pełna podziwu dla Twojej figury w ciąży - ja jestem w 24 tygodniu z szóstym dzieciątkiem a ubrania, które Ci wysłałam nosiłam w pierwszym miesiącu:confused:
  • trzeba było to zdjęcie wstawić wcześniej - to coś jeszcze bym dorzuciła :wink:

    ja jestem większych rozmiarów i już się przyzwyczaiłam do rozmów typu- kiedy poród
    - w listopadzie
    - a to duży brzuszek już pani ma :bigsmile:
  • Agunia05 ale fajne zdjęcie :bigsmile:
  • mój Szymek ma 6 lat i też nadal przeważnie boi się nowości. mam nadzieję, że z czasem jakoś z tego wyrośnie :wink:
  • a ja mam tak "Taka ładna dziewczyna, a gruba - szkoda " :tooth::tooth::tooth:
  • kazda z nas zapewne ma cos do poprawy ;) ale ale... lepiej miec miej zapewne, niz zmagac sie z nadmiarem ;)
    mnie jedynie irytuje, ze ktos daje zlote rady czy komentarze, a nikt go o to nie prosi - Uwielbiam to!:tooth:
  • No to się przyznam.:wink:
    Też kiedyś nosiłam rozmiar 36 i pamiętam, jak siedząc w kawiarni nad lodami z bitą śmietaną patrzyłam z dezaprobatą na grubą babę jedzącą z apetytem taką samą porcję lodów.
    Dziś mam taki rozmiar, jak owa baba.:crazy:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.