Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddam ubrania ciazowe

13»

Komentarz

  • Ja też milczeć będę...:bigsmile:
  • super!!! gratulacje!
  • Gratulacje :)))
  • Gratulacje wielkie!!!!:bigsmile:
  • Gratulacje :de:
  • Gratuluje! :clap:
  • Agnieszko dziękuję za wszystkie Twoje słowa, trzymam kciuki i modlę się na ile potrafię i mogę aby wszystko było OK
  • Coś w tym jest, że rodzice reagują najgorzej - moi doznali szoku przy drugim...
  • @AB - to może Ty zechcesz te spodnie, co mam do oddania?:wink:
  • A moja mama była szczęśliwa jak się dowiedziała o obecnej (trzeciej ciąży). Co dwa lata trójka dzieciątek. Bardzo mnie podtrzymała na duchu ( bo z przerażeniem powitałam dwie kreski na teście). Mam w niej mocne wsparcie jeśli chodzi o tą ciążę :bigsmile: Mama też nas urodziła sporo , bo pięcioro. I wie jak jest ciężko z małymi bąblami... ale wie też jak jest wspaniale choćby na Święta Bożego Narodzenia, gdy wszyscy przyjeżdżamy ( zamężni, żonaci i dzieciaci) i jest wspaniała głośna atmosfera rodzinna.
    No, gorzej teściowa... Skwitowała tylko : Trudno, się wychowa. Zabiła mnie tym :tongue: Wspaniale! Gratulujemy! Pomożemy ! ... nie można tak?
  • A ! Aga, z serca gratuluję małej istotki pod sercem! Wszystko będzie dobrze!
  • Znajomy starszy pan z kościoła (Brytyjczyk) zauważył mnie w ciąży i pogratulował. Sam się pochwalił, że ma 5 dzieci i zaczął wymieniać ile wnuków i prawnuków. Dodał, że na większe spotkania rodzinne to muszą salę wynajmować, bo w domu się nie mieszczą. I właśnie powiedział, jak to miło potem na stare lata jak się taka duża rodzina spotyka.
  • ja lekko podbiję, bo wstyd, żeby się taki temat marnował ;) i ciązowe ciuszki ginęły w zakamarkach innych wątków :)



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.