Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddam ubrania ciazowe

2

Komentarz

  • a ja dziś zaczęłam ćwiczyć aerobiczną 6 weidera - postanowiłam powalczyć z "brzuszkiem" - zobaczymy kiedy wymięknę
  • [cite] Agunia05:[/cite]ProMama jak ja słyszę "mogłabyś przytyć" to mnie trafia :( To tak jak komuś kto całe życie się uczciwie odchudza i ogranicza mówić "schudnij" Nie da sie :( Wiele bym dała by ważyć te 53kg na co dzień ale niestety nie da sie :(
    Problem mam z ciuchami - bo szerokość mam rozm 34/36 a długość 38 i jeśli spodnie wyglądają fajnie na pupie to są kuse. Garsonki czy komplety to już w ogóle porażka. Rozm 34-36 ok w klacie (biust wklęsły) ale dół w biodrach ciasny i krótki na długości :(
    A spodenki od Matka5 są idealne! i na długość i w szerokości pupa/biodra więc ona obiektywnie może powiedzieć że jestem szkielet hehe

    Agunia, ja mam podobnie, tylko w innych osiach. Każde ubranie muszę mierzyć, bo na górze 34/36 a dół 38, a dodatkowo mam jakoś mało od siebie oddalone żebra, więc żeby dobrze leżała bluzka lub marynarka powinnam mieć na ramionach kilka pięter poduszek, blee...No i jestem niższa niż Ty o kilka cm.
    Dobrze czułam się ze swoim wyglądem tylko w pierwszej ciąży, tak ok. 4-5 miesiąca. I zimno mi nie było...
  • Eh, chyba się spoznilam... Tez szukam spodni na 38. Był ambitny plan kupienia w super sklepie dla przyszłych mam, ale przyszła rzeczywistość- trzeba kupić podręczniki... A jak się zrobi troszkę chlodniej to nie mam spodni...
    Jakby ktoś miał to jestem b chetna:bigsmile:
  • Maja skad jesteś?
  • Mam parę sztuk spodni,pewnie troszkę większe, koleżanka ma mi oddać.Zobaczę i dam Ci znać.
  • Maja mam brazowe ale rozm 40 z UK, obawiam ze bedziesz plywac...
  • Arletko, opolskie.... Dzięki za propozycje. Pro mamo, teraz jestem na początku 4 miesiąca, a pierwsze 3 były koszmarne... Żyganka itd... Wiec jeszcze schudlam, wiec na razie 38 będzie długo dobre. Ale dziękuje za propozycje:)
    Arlettka odezwe się na priv:bigsmile:
  • Majka zazdroszcze, ja to rzygam jak kot i tyje :neutral::wink:
  • Maja czekam zatem.
  • Mam 3 pary czarnych spodni NEXT 12R - takie rozciagliwe, z "brzuchem". Pasuja i jako wizytowe (bo to takie troche swiecace) i na codzien.
    I mam dzinsy NEXT 12S, ale w sumie dlugosc na 165. Ja mam 170 i moglyby byc dluzsze ale ja lubie spodnie jak sie szargaja po ziemi. Ale te dzisny sa bez rgulacji - taka rozciagliwa wstawka w pasie i tyle. Za duze na mnie. A zwykle nosze 10.
    Ale jakby tak ktos kto je zechce, zechcial zaplacic za przesylke... Boje sie ze to moze kosztowac...
  • szczurzysko kusi mnie mnie ta propozycja czarnych spodni od Ciebie - bo chciałabym się optycznie wyszczuplić , ale 12 to chyba już na mnie za małe :(
  • One są elastyczne, rozciągliwe.
  • [cite] ProMama:[/cite]Majka zazdroszcze, ja to rzygam jak kot i tyje :neutral::wink:
    Taw'owa drinkuje melise i kończy się na mdłościach i odbijaniu.
  • Melisa to i bez ciąży może mdłości wywołać...
    Mi pomagała cola.
  • No to ciekawą zależnosc odkryliśmy. Na Taw'ową działa tak cola i pepsi.
  • równowaga musi zostać zachowana :tongue:
  • to ja sobie zrobie melise z colą..musze sie uspokoić bo mnie dzieci z nerw wyprowadzają a przez ciąże jestem okrutnie śpiąca więc się jednoczesnie obudze...
  • Cola to moja największa ciążowa słabość. Powinnam mieć ją na receptę z refundacją :cool:
  • Widze że nie tylko ja w ciąży chłepcę colę.... Pocieszające.

    Na mdłości polecam ssanie mrożonych truskawek lub krople miętowe w ostateczności
  • Nic nie pomaga... Nic... A to już 16 tydzień...
  • Kiedyś chyba Cart pisala na forum, ze imbir świeży pomaga - wąchanie imbiru dokładnie. Mozesz spróbować.
  • [cite] Agunia05:[/cite]ProMama jak ja słyszę "mogłabyś przytyć" to mnie trafia :( To tak jak komuś kto całe życie się uczciwie odchudza i ogranicza mówić "schudnij" Nie da sie :( Wiele bym dała by ważyć te 53kg na co dzień ale niestety nie da sie :(
    Problem mam z ciuchami - bo szerokość mam rozm 34/36 a długość 38 i jeśli spodnie wyglądają fajnie na pupie to są kuse. Garsonki czy komplety to już w ogóle porażka. Rozm 34-36 ok w klacie (biust wklęsły) ale dół w biodrach ciasny i krótki na długości :(
    A spodenki od Matka5 są idealne! i na długość i w szerokości pupa/biodra więc ona obiektywnie może powiedzieć że jestem szkielet hehe

    A najważniejsze że się swoim mężom podobacie:rainbow:
  • @AB zaczynasz pić melisę bo?...
  • już jest jutro :bigsmile:
  • dobranoc:bigsmile:
  • No mi tez nic nie pomaga,imbir tylko wzmaga mdlosci,Melisa smierdzi...a Cole czasem popijam I wtedy dzien bez mdlosci,jakiez to dziwne...
  • [cite] Majazibi6:[/cite]Nic nie pomaga... Nic... A to już 16 tydzień...

    Kto szuka ten znajdzie, Maja.... :hugging:
    Znajdziesz...

    Ja tak szukałam non stop 4 miesiace... znajdywałam coś, pomagało przez trzy-cztery dni i potem musiałam szukać od nowa.... Najdłużej pomagały truskawki, ogórki małosolne i krople i ten sok wieloowocowy z Biedronki w kartonie (bo on na soku z truskawek)....

    Ale każdy ma inny organizm...
    Szukaj, trzymaj sie!
  • Mam imbir świeży i rożne herbatki imbirowe i pomagają o tyle, ze po nich nie wymiotyje:) tylko mnie mdli... Trochę pomaga, ale od kilku dni jestem na zwolnieniu i dbam o to, żeby regularnie jeść... Ale nadal dzień bez żyganka- dzień stracony:))))

    Ale generalnie jest lepiej, jeszcze wszystko śmierdzi, ale mogę już otwierać lodówkę na przykład, albo wchodzić do pokoju gdzie nie było otwarte okno, generalnie jest lepiej:boogie:
  • Trzymaj się dzielnie Majozibi6!
  • Aga to dobra nowina gratuluje, i nikomu nic nie powiem:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.