Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Integracja Sensoryczna

2»

Komentarz

  • Na zaburzenia SI się nie umiera, ale czemu nie pomoc dziecku jeśli są takie mozliwosci?
  • nasz J (2,5) chodzi na zajęcia SI od września 2015 - skierowany na nie z poradni psychologiczno-pedagogicznej, bo jako półtoraroczniak wył w żłobku i mało mówił jako dwulatek (pojedyncze słowa).
    zajęcia bardzo lubi i chyba mu służą.
  • Silesia ale oni sa w Irlandii czy PL?Jesli tu to wiem co zrobic.
  • @Elunia - może to podwrażliwość sensoryczna? Pytanie czy w jakiś inny sposób się dostymulowuje? Ugniata, ściska dłonie, lubi chodzić boso po domu, jak z wrażliwością na ból?
  • To do GP i niech kieruje do Early Intervention Team on musi napisac list(GP) i kolejka przynajmniej pol roku - zrobią pełna diagnozę .
  • Acha i w żadnym wypadku do polskiego GP bo oni z reguły nie wiedza nic w tym temacie niestety.
  • Odległość? Wpada na innych? Zderza się z framugami drzwi? W Gdańsku bym Ci powiedziała do kogo pójść. . .
  • Dziewczyny, a jak moja M. jest taka, hmmm"lepka"-wiesz się na mnie, mocno głaszcze, mizia buzią,dzisiaj mnie polizała po ręce(!!!!) to też jest to?
    Ja to chyba mam w ogole w drugą stronę, bo tak nienawidzę takiego zachowanie,że aż się gotuję. Mój K. to zlewa, w sensie:no co,dzieci tak mają, a ja sie od niej jak od muchy odganiam i mnie to męczy, bo ona się czuje odrzucona a ja napastowana.
    Chyba soie też diagnozę zrobię :|
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.