Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tridentina

14567810»

Komentarz

  • A ja mam sentyment do "Mszy beatowej" z 1968 roku. Może dlatego, że ma tradycyjny układ Kyrie?

    http://www.youtube.com/watch?v=IUoEFuY89V4
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]...powinni we włosienicach i na kolanach z tego Świnoujścia do Częstochowy iść.:confused:...

    Nie chcemy ich! Sio! :wink:
  • @Cart: już spotkałem się wcześniej ze śpiewem "zmartwychwstał Pan" i "święty" na melodię Kiko, ale modlitwa Eucharystyczna to doprawdy nowym. Szczególnie ostre riffy na "głosimy Twoja śmierć...". Może to po prostu jedyna na rynku dostępna wersja śpiewana 2ME alternatywna dla Mszału?

    Całość jest zatrważająca naprawdę. Ten ksiądz w czerwonym dymie wygląda iście diabelsko...
  • To nagranie z wybrzeża straszne.
  • "Wspólnota Neokatechumenala - Prowadzący Ks. Proboszcz Dariusz Kiljan. Eucharystia sprawowana jest w każdą sobotę o godz.19:00. Istnieją w naszej parafii dwie wspólnoty. Pierwsza spotkanie Liturgii Słowa środa godz.19:00. Druga wtorek godz.19:00. Celem wspólnot jest życie w duchu dojrzałego chrześcijaństwa. Do wspólnoty można wstąpić po wysłuchaniu katechez wstępnych." parafia

    To ksiądz Darek - proboszcz parafii w Świnoujściu i zarazem człowiek udzielający "czadowego głosu" kapeli z teledysku. Chyba pomodlę się o rozum dla niego...:cry:
  • Czyli tak wygląda msza "neonów" ?????????











    :ai::ai::ai::ai::ai:
  • zdecydowanie nie!

    jedyne co tam z neo to: ksiądz który ponoć "prowadzi" wspólnoty na parafii i częściowo melodia ME.
  • Żartowałem.. oczywiście.
  • Mi jest średnio do żartów...:cry: Później ktoś to barachło będzie linkował jako liturgię neo.
  • A później ploty chodzą ze Neo ma pojechaną liturgię.

    Kubeł zimnej wody na łeb i biskupowi uprzejmie donoszę...

    Ciarki po plecach przechodzą

    Zabrać to stąd
  • A później ploty chodzą ze Neo ma pojechaną liturgię.
    ---
    No to akurat jest faktem.
  • "Zabrać to stąd"

    A jak nie zabiorę to co mi zrobisz? ;)
  • to cie złapię.:bigsmile:
  • http://www.youtube.com/watch?v=779UPy_SC88&feature=player_embedded#at=84

    A tu mamy Mszę młodzieżową u lefebrystów. Razi mnie brak instrumentów perkusyjnych i smętne pienia, ale wiadomo - schizmatycy. I jeszcze powołują się na jakieś śmieszne zalecenia Soboru Watykańskiego II, które inni mają w nosie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.