Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sernik Odrobinki

2

Komentarz

  • o, w życiu bym na to nie wpadła.
  • ja też zrobiłam z truskawkami i już go nie ma. i spód był ok trochę go dłużej piekłam żeby zanadto nie zwilgotniał od truskawek. No.
  • @Jinia nie próbowalam z bułką tartą.
  • No właśnie ja chyba z krótko i stąd zakalec.Następnym razem spróbuję wersji z herbatnikami, którą podałaś.
  • Moja ciocia używa bułki tartej, kiedy piecze jabłecznik, stąd pomysł. Zobaczę w sobotę, co z tego wyniknie.
  • No tak zachwalacie, ze na sobotę upiekę
  • Piekłam wczoraj. Wyszedł super. Tak się zastanawiałam, czy wyjdzie z truskawkami. Już doczytałam. 1 lipca mój 10 latek zostaje przyjęty na ministranta. Myślę, że się ucieszy.

     

  • Robię dziś na powrót Męża, tylko bez owoców.bo on nie przepada.
  • Pochwal się, bo dobry sernik na zimno to rzadkość. może odkryłaś sernikowy skarb?
  • Moze Wigilia to nie najlepszy moment na wyprobowywanie nowych przepisow, ale tak wlasnie zrobilam. I nie bardzo wiem co zrobic. Caly sernik plywa. Gora ciemno brazowa, za bardzo wg mnie, a tu ser w stanie polplynnym. :(
    Chyba jestem jedyna osoba ktorej ten sernik sie nie uda:(
  • mniam, kowalce wyszedł bardzo dobrze:) pierwszy sernik, który mi smakował:)
  • Ja się cieszę bo jak się go robi to choć trochę się o mnie pomyśli... ;)
  • U mnie tez się piecze, ale wrzuciłam wszystko razem i ostatnie uchowane truskawki
  • Chyba w pon upieke ten sernik, ale bez spodu i bez owocow. Polewa karmelowa brzmi smacznie i dzieci by mogly jesc.
  • To już ten czas na podbicie wątka ;) 
    Smacznego :)
  • edytowano grudzień 2019
    Ja często piekę szarlotkę od Savii, teraz przy każdym pieczeniu się za nią i jej rodzinę pomodlę,.
  • Czy to moZna ze zwykłym wiaderkowym czy pływać będzie? A jak tak to skąd wziąć ser? :-) 
  • Zawsze go robię z wiaderkowym. Ma tylko jedną wadę...za szybko znika :D
    Podziękowali 1MAFJa
  • Ale wiaderkowe są różne. Polecam skład czytać!
  • edytowano grudzień 2019
    To samo mialam napisac, @Berenika. Niektore maja w skladzie serwatke w proszku. Upieklam kiedys z sera w wiaderku sernik wiedenski i dziekuje, to byl pierwszy i ostatni raz. Od tej chwili uzywam wylacznie porzadnego, tlustego twarogu a nie sztucznej ciaparaji, szkoda mi dobrych skladnikow marnowac( maslo, jajka, do tego mojego idzie 10). Uzycie dobrego sera ma rowniez ta wartosc, ze sernik nie opada - jest rowny jak stół.
    Podziękowali 1Berenika
  • Ni tak tylko jak mężowi zlecam to jaki. Musi być mielony No ja się z kuchnia nie lubię i wchodzę tam na minimum konieczne tylko 
  • Rejczel powiedział(a):
    To samo mialam napisac, @Berenika. Niektore maja w skladzie serwatke w proszku. Upieklam kiedys z sera w wiaderku sernik wiedenski i dziekuje, to byl pierwszy i ostatni raz. Od tej chwili uzywam wylacznie porzadnego, tlustego twarogu a nie sztucznej ciaparaji, szkoda mi dobrych skladnikow marnowac( maslo, jajka, do tego mojego idzie 10). Uzycie dobrego sera ma rowniez ta wartosc, ze sernik nie opada - jest rowny jak stół.
    W najbliższym hipermarkecie wiaderko sera twarogowego kosztuje 15 zł. Obok stoją za 7 zł i 8 z - ale w składzie mają skrobię modyfikowaną, olej palmowy, cukier i różności. Ile sera w serze ciężko dociec.
  • Dobry jest twaróg z Piątnicy w wiaderku. U nas przed świętami w Biedronce można kupić.
    Podziękowali 1Berenika
  • President tez mial zawsze dobry skład. Nie wiem jak teraz. 
  • jukaa powiedział(a):
    Jeśli ktoś ma dostęp, polecam ten twaróg , jest rewelacyjny - miękki, śmietankowy, delikatny
    U nas pan co sery sprzedaje od 20lat też tylko ten poleca na sernik :)



  • Z tych wiaderk zawsze mi wychodzą serniki.
  • Dorota z moich wypieków pisała jakie sery z wiaderek nadają się na sernik.
    Podziękowali 1andora
  • Dokładnie na moich wypiekach jest. Piątnica jest bardzo wysoko oceniona, delfiko również ma 10/10, juliko też super, mlekovita twaróg hanusi też ma bardzo dobrą note, wyżej polecany mój ulubiony Wieluń to podobno hit nad hity!, I ten wyżej polecany Hej też bardzo dobry.

    Osobiście najczęściej robię na Piątnicy bo jest najłatwiej dostępna
     Czaje się na ten Wieluń ale u nas słabo dostępny a Piątnica w każdej biedronce stoi.
    Teraz w ciąży marzę o serniki ale nikt u mnie nie lubi, więc stwierdziłam że zrobię na sylwestra.
    Podziękowali 1Berenika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.