Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Plamy

1235»

Komentarz

  • O właśnie to sudokrem byl
  • Mokre chusteczki są z nami non stop od 10 lat nawet jak nie mamy dzieci pieluvhowych .. niezastąpione.. aczkolwiek kredki świecowe ze ściany spróbuje gąbka chińska bo jednak nie zeszły 
    Podziękowali 1mamuma
  • MAFJa powiedział(a):
    Mokre chusteczki są z nami non stop od 10 lat nawet jak nie mamy dzieci pieluvhowych .. niezastąpione.. aczkolwiek kredki świecowe ze ściany spróbuje gąbka chińska bo jednak nie zeszły 
    A lakierem do włosów próbowałaś?

  • Odkopuje. 
    Plamy po fluidzie/płynnym podkładzie. 
    Czym sprać? 
    Trzasnęła mi butelka w Rossmannie i poszło na spodnie (jeansy) i futerko z ugg’sów 

    jak się tego pozbyć teraz 
  • Na pierwszym miejscu jest wymieniony płyn do mycia naczyń, potem płyn do demakijażu, kolejno: benzyna ekstrakcyjna i szare mydło. W artykule szerzej o tym.
  • Z butów częściowo puściło, resztę najmniejszymi nożyczkami po włosku prawie wycinałam.
    spodnie wydają się być ok- płyn do mycia naczyń, mydełko (nie znam nazwy, dostałam od siostry, piorę nim buty sportowe i jest sztosem ;) ) i odplamiacz dr. Beckamnn. Teraz piora się jeszcze w pralce. Oby puściło. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.