Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ogłoszono datę beatyfikacji Jana Pawła II

13»

Komentarz

  • [cite] szczurzysko:[/cite]ale do Klarci też tak niemal wszyscy mówią:bigsmile:
    Bowiem Klarcia tego sobie życzy - mało kto potrafi Klarci dorównać w luzackim traktowaniu swojej osoby.:bigsmile:

  • To się akurat Robertowi należy, jeszcze przed ogłoszeniem beatyfikacji chłopak miał duże zaufanie do wstawiennictwa papieża. Ten już chyba raz wymodlił Kubicy ocalenie życia.
    Chociaż moim skromnym zdaniem - to jest nieco głupie, wystawiać się na duże ryzyko, pokładając nadzieją w opiece Nieba. I pewnie tak teraz jest, że jak Robert za kierownicą siada, to Niebo na rzęsach staje, żeby głupol nadmiernej krzywdy sobie nie zrobił.
    Na mojego nosa - teraz już, w rekonwalescencję i przywrócenie pełnej sprawności, żeby Robert mógł się nadal ścigać, Opatrzność swojej "ręki" nie przyłoży.

    PS: Warto przeczytać komentarze pod notatką, kard. Dziwisz ma już w pewnym środowisku przerąbane.
  • Zajrzałam sobie na "Rebelkę" - myślałam, że dowiem się co z portalem Fronda znowu się stało - i to co poczytałam o papieskich relikwiach postawiło mi włosy na głowie.
    Klarcia nie ma nabożeństwa do relikwii, bo - jak mówią - jest sprotestantyzowana, ale "katolicy"? Czyżby tylko dlatego psioczą, że akurat ta beatyfikacja im nie leży?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.