Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy klikacie w swój znak zodiaku?

edytowano marzec 2011 w Arkan Noego
Taka propozycja pojawia się w banerku -reklamie na forum?
«13

Komentarz

  • nie , nie widzę nigdzie znaków
  • Nie. Nie czytam horoskopów.
  • No pojawia się takie dziadostwo z reklam Google.
    Nie klikam. Nie mam znaku zodiaku.
  • Nie skuszę się, gdy ktoś mnie zagaduje odpowiadam: nie wierzę w znaki tylko w Pana Jezusa. Tego uczę dzieci. Podobnie z innymi zabobonami ; a ja właśnie kładę torebkę na podłodze i mogę podać rękę przez próg... łusek od karpia też konsekwentnie nie wkładam do porfela. A co !
  • Właśnie oglądam wstrząsający dokument na TVP 2 o albinosach w Afryce. Straszne.
    Oto do czego doprowadzić mogą zabobony, do których zaliczam też znaki zodiaku.
  • Ja też nie klikam w swój znak i tak jak manatta stawiam torebkę na podłodze, przechodzę pod drabiną, lubię czarne koty biegające przez drogę i generalnie mam alergię na wszelkie zabobony. A że charakter przekorny mam, to zwykle robię dokładnie na odwrót niż oczekują tego wierzący w przesądy... :bigsmile:
  • A po co miałabym to robić?
  • [cite] ganna4:[/cite]Taka propozycja pojawia się w banerku -reklamie na forum?
    Ja tez widze.....
    Z tego co wiem, to Admin nie ma wplywu na reklamy "nosnika" forum...
    Albo sie myle...?
  • Manatta i MonikaMa, witam w Klubie Łamaczy Przesądow :fj:
  • NIE wierzę w przesądy.
  • Oczywiście, że NIE klikam. Nie stosuję się do żadnych przesądów od dawien dawna... Dzieciom tłumaczę dlaczego - bo wierzę w Boga i Jemu ufam.
  • ja też zapisuję się do klubu łamaczy przesądów. Pytanie moje było oczekiwaniem na odpowiedź "po co to tutaj" Rzeczywiście Maciek nie ma na to wpływu?
  • olewam przesądy...i dobrze mi z tym.
  • Nie czytam żadnych horoskopów,nie wierze w nie ani żadne zabobony typu-czarny kot ,jak sie wrócisz to usiadz.Rowniez staram sie ,żeby dzieci też nie braly na serio tego typu rzeczy..nawet nie wiem ze cos sie takiego pojawilo.Nie reaguje juz chyba na samo słowo horoskop..w Pana Boga tylko wierze..
  • Nie wierzcie w te bzdury. Znałam pary, które porozlatywały się tylko dlatego bo ktoś im nawmawiał, że znaki do siebie nie pasują...
  • nie wierzę w przesądy ani inne zabobony czy horoskopy. (I też lubię zrobić coś co "szokuje" przesądnych)
  • Kocham czarne koty
  • [cite] Bea1:[/cite]nie wierzę w przesądy ani inne zabobony czy horoskopy. (I też lubię zrobić coś co "szokuje" przesądnych)
    Ja tak samo..
  • [cite] ruda megi:[/cite]Kocham czarne koty
    To juz zakrawa na wiedźmowanie, Megi :wink:

    Z drugiej strony cóż winny kot, że sie czarny urodził?
  • My złośliwie wyszukaliśmy sobie na ślub majową datę :tooth:
  • Ruda megi pewnie kocha wszystkie koty a przy tej okazji wspomniala o czarnym:bigsmile:
  • [cite] Nika6:[/cite]My złośliwie wyszukaliśmy sobie na ślub majową datę :tooth:
    W maju jest coś takiego w powietrzu, czego nie ma w żadnym innym miesiącu.
    Prawdopodobnie jest to charakterystyczna mieszanka zapachu kwiatów co czuć nawet w mieście ale jak byłam mała to myślałam, że to miłość Matki Boskiej ( bo nabożeństwa majowe są) spadając na świat tak ożywia powietrze.
  • Swoją drogą nie rozumiem dlaczego czarne koty są w ludzkiej świadomości atrybutem czarownic? W Bilblii nic takiego nie ma a już na pewno w NT. Jeszcze jeden przesąd który mnie powala to rude= fałszywe, szajbniete,wredne. W młodości zawsze współczułam takim transparentnie rudym dzieciom z kręconymi włosami ( moja rudość aż tak się w oczy nie rzucała) i charakterystyczną dla jasno- rudych urodą.Było mi ich żal jak reszta dzieci ich wyzywała.
  • A ja zawsze chcialam miec piegi jak moja ruda kolezanka:bigsmile:
  • A ten przesąd , że trzeba plunąć na ulicy przez lewe ramię jak się zakonnicę zobaczy?
  • [cite] ruda megi:[/cite]A ten przesąd , że trzeba plunąć na ulicy przez lewe ramię jak się zakonnicę zobaczy?
    Przez lewę ramie zakonnicy? :tongue:
  • mam czarnego kota :))
    jest super
  • [cite] ruda megi:[/cite]Swoją drogą nie rozumiem dlaczego czarne koty są w ludzkiej świadomości atrybutem czarownic? W Bilblii nic takiego nie ma a już na pewno w NT. Jeszcze jeden przesąd który mnie powala to rude= fałszywe, szajbniete,wredne. W młodości zawsze współczułam takim transparentnie rudym dzieciom z kręconymi włosami ( moja rudość aż tak się w oczy nie rzucała) i charakterystyczną dla jasno- rudych urodą.Było mi ich żal jak reszta dzieci ich wyzywała.
    W tym linku z forum na temat źródeł Halloween było o czarnych kotach. Nie oglądałaś?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.