Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy klikacie w swój znak zodiaku?

2

Komentarz

  • [cite] Agax4:[/cite]mam czarnego kota :))
    jest super
    Ja wolę burasy z białymi plamami.....
    Czarne prześwitują :wink:
  • Też mam jednego burasa i jednego białasa z czarnymi uszami i ogonem.
  • Nika chyba nie oglądałam. Zresztą nie zawsze mogę obejrzeć wklejone linki bo mi często głośniki nie działają.
  • Okropny ten film.... chyba dokumentalny, obejrzyj
  • Powracając do znaków zodiaku to niestety często wierzą w nie i to nie z przymrużeniem oka ludzie którzy mówią, że w nic nie wierzą.
  • Mój dobry znajomy, na dociekliwe pytania znajomych ciotek (spokrewnionych i nie) - "Spod jakiego jest znaku" ? (a propos jego synów) odpowiadał z szerokim uśmiechem:
    - Jak to? Spod znaku Jezusa Chrystusa!

    Co powodowało natychmiastowe zakończenie rozmowy.
  • [cite] Nika6:[/cite]My złośliwie wyszukaliśmy sobie na ślub majową datę :tooth:
    my lipcową ;)
    ostatnio w temacie zabobonów z koleżankami z LO gadałyśmy coś o naszym ślubie - właśnie wyszło, że lipiec, że dobrze, że bez "R", że przesądna nie jestem, czy coś na kształt. Potem się dziewczyny pytały o obrączki - a będziemy mięli je robione m.in. ze złota z obrączek rozwiedzionych rodziców K - no wiesz, ja też nie jestem przesądna, ale może jednak nie bierzcie tego złota.... Ja bym się bała!

    Rozbawiło mnie to ;)
  • [cite] kowalowa:[/cite]Mój dobry znajomy, na dociekliwe pytania znajomych ciotek (spokrewnionych i nie) - "Spod jakiego jest znaku" ? (a propos jego synów) odpowiadał z szerokim uśmiechem:
    - Jak to? Spod znaku Jezusa Chrystusa!

    Co powodowało natychmiastowe zakończenie rozmowy.
    Ja mowie - "nie wiem, nie interesuje mnie to" - ale o Jezusie - lepiej brzmi :bigsmile:
  • Mój mąż ma obrączkę z lombardu - "Bóg wie po kim" - po tym jak swoją zgubił.
  • Ja mówię ludziom, że spod ryb- co będę kłamać , że nie wiem jak wiem. Tylko uprzedzam ich, że w to nie wierzę więc niech mi nie trują , że np. nie pasuję do mojego męża spod bliźniąt, albo co kogo dzisiaj spotka bo tak było w gazecie.
  • Trzysnastego w piątek ślub brałam, r w nazwie miesiąca było :-)
  • [cite] ruda megi:[/cite]Ja mówię ludziom, że spod ryb- co będę kłamać , że nie wiem jak wiem. Tylko uprzedzam ich, że w to nie wierzę więc niech mi nie trują , że np. nie pasuję do mojego męża spod bliźniąt, albo co kogo dzisiaj spotka bo tak było w gazecie.
    Ja juz naprawde nie wiem jak z tymi znakami u moich dzieci
  • I lepiej żeby dzieci nie wiedziały. Bo to kształtuje jak jakieś fatum . Jednemu od małego na wmawiają, że jest np. koziorożcem więc jest taki super, ma zdolności przywódcze, inteligencję i cały świat ma mu się podporządkować - to wyrośnie z niego cham i terrorysta a innemu dziecku spod wodnika albo ryby będą kłaść do głowy,, jaki ty jesteś beznadziejny jak twój znak -nic ci się w życiu nie udaje a na dodatek nie masz charakteru". I wyrasta socjopata lub ofiara losu.
    A przecież znaki to tylko ułożenie gwiazd i głupio jest uzależniać czyjeś życie od nieożywionych elementów przyrody.
  • Niedobre reklamy uprasza się zgłaszać adminowi drogą mailową.
  • [cite] ruda megi:[/cite]I lepiej żeby dzieci nie wiedziały. Bo to kształtuje jak jakieś fatum . Jednemu od małego na wmawiają, że jest np. koziorożcem więc jest taki super, ma zdolności przywódcze, inteligencję i cały świat ma mu się podporządkować - to wyrośnie z niego cham i terrorysta a innemu dziecku spod wodnika albo ryby będą kłaść do głowy,, jaki ty jesteś beznadziejny jak twój znak -nic ci się w życiu nie udaje a na dodatek nie masz charakteru". I wyrasta socjopata lub ofiara losu.
    :wink: Och te Twoje teksty :ap:
  • Neopogaństwo szerzy się strasznie... dlatego też, zawsze informuję pseudokatolikoneopogan - że to co mówią "np. horoskopy" to pogaństwo:bigsmile:

    Bardzo się wszyscy oczywiście z tego cieszą:eu:
  • Super, grzeczne Dziewczynki no i chłopcy :iw::bt:
  • [cite] Nika6:[/cite]Mój mąż ma obrączkę z lombardu - "Bóg wie po kim" - po tym jak swoją zgubił.
    A moze to jego wlasna?ktos znalazl i zaniosl do lombardu.:bigsmile:
  • Od mojego narzeczonego dostałam zaręczynowy srebrny pierścionek z perłą. W dodatku okazał się trochę za duży i musiałam go nosić na dużym palcu. Ale jak zobaczyły to moje kochane wierzące ( to one uczyły mnie pierwszych modlitw) a nawet już wtedy,, moherowe i radiomaryjne " babcie to oj...było gadanie , że to szczęścia nie przynosi.
  • data naszego ślubu to 2 maja. Ani nie specjalnie ani specjalnie.
    Ale nie tylko to jest "najgorsze".."najgorsze" jest to, że niektóre nasze dzieci mają imieniny przed urodzinami patrząc od początku roku kalendarzowego...a tak być NIE MOŻE wg niektórych (nie wiem czy to zabobon czy nie ale głupota straszna).
  • Urodziny to protestancki zwyczaj. prawdziwy katolik obchodzi jeno imieniny.
  • trudno...
  • I tak naprawde powinien obchodzić "urodziny dla nieba" czyli wspomienie chrztu... a tą datę niewielu pamięta.
  • ja mam za to reklamę portalu randkowego, ale odkąd adblock mi niszczy strony, to już go nie instaluję...
  • Nie klikam, nie wierzę. Za to bardzo mnie "pokrzepiło" stado księży KULowskich po obronie doktoratu mojego męża. Ja w głębokiej ciąży, no i oczywiście, kiedy rodzę, ja że w lutym, a tu zaczynają się rozważania, jaki to znak zodiaku :shocked: A Młoda urodziła się w MB Gromnicznej więc na pytania o znak zodiaku zawsze mówię, że jest spod MB Gromnicznej i już. Lud pytający się silnie degustuje takim stawianiem sprawy.
    Co do zabobonów, to ja zła matka dziecku obcięłam włosy przed roczkiem. I to aż DWA razy. Głupie będzie jak nic...
  • Ja juz cztery razy :wink:
  • ja obcinałam sobie między studniówką a maturą
    i cholera zdałam...
  • Horoskopy to dla mnie idiotyzm ,wiem ,że okultyzm służy zniewoleniu czlowieka -więc sprawa jest oczywista.

    Słyszałam jak studentka dziennikarstwa odbywająca staż w naszej regionalnej gazecie układała horoskop .Narzekając na nieudany dzień pisała jakieś bzdety i motała ludziom w łbach.
  • czarny kot nie przyniesie pecha jak się trzy razy splunie przez ramię i przytupnie.:bigsmile:
  • Urodziłem się na Aniołów Stróżów.. jak tu nie obchodzić urodzin?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.