Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ja tez blagam o modlitwe (rozwazana aborcja)

13

Komentarz

  • No właśnie też się nad tym zastanawiałam, ale jednak chyba nie. Znaku krzyża też nie zrobił, zastukał i odprawił po prostu. No, ale on wiekowy, mógł zapomnieć. Wybieram się do niego jeszcze, żeby mi dopełnił spowiedź (rada mojego teologa znajomego).
  • Teraz akurat to nie tak ważne ,jak życie tego dziecka...jak modlitwa za To życie zagrożone.
    od czasu Maciejkowego wątku modle sie za Tamto ,jakby zyło ...
  • Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki,
    Maryi, która urodziła Cię z miłością,
    oraz za wstawiennictwem św. Józefa,
    człowieka zawierzenia, który opiekował
    się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji
    tego nie narodzonego dziecka, które duchowo
    adoptowałem, a które znajduje się w
    niebezpieczeństwie zagłady. Proszę,
    daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje
    dziecko pozostawili przy życiu, które
    Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.






    przepraszam ,że sie powtórze...
  • Zgadzam się z Tobą Bridget. Mam nadzieję, że dzieciątko przeżyje. Jak tylko będę coś wiedzieć, napiszę.
  • Okazuje się, że mojej koleżance pomyliły się daty i chodziło nie o wczorajszy poniedziałek tylko przyszły. Mamy więc jeszcze tydzień na intensywną modlitwę o życie dla dzieciątka.
  • Choroba genetyczna rzekomo. Chociaż z tego, co koleżanka mówiła, to już wcześniej chciała się dziecka pozbyć, a wyniki badań z 12 tc dały jej pretekst.
    Szlag mnie trafia na te badania, u moich bliskich znajomych w rodzinie miał być zespół Downa, całą ciąże ich nastawiali na to, dziecko urodziło się zdrowe, bez śladów jakichkolwiek chorób, błąd diagnostyczny się zdarzył. Ciekawa jestem, jak często się te błędy pojawiają?
  • u nas w rodzinie rok temu urodziło się zdrowe dziecko, które rzekomo miało bardzo poważną wade genetyczną i żadnych szans na przeżycie...
    oczywiście grono życzliwych znajomych zalecało usunięcie ciązy ..jak zresztą zalecał lekarz....
  • Też na to liczę. Wierzę, że nasze modlitwy zostaną wysłuchane.
  • [cite] Predikata:[/cite]Choroba genetyczna rzekomo. Chociaż z tego, co koleżanka mówiła, to już wcześniej chciała się dziecka pozbyć, a wyniki badań z 12 tc dały jej pretekst.
    Szlag mnie trafia na te badania, u moich bliskich znajomych w rodzinie miał być zespół Downa, całą ciąże ich nastawiali na to, dziecko urodziło się zdrowe, bez śladów jakichkolwiek chorób, błąd diagnostyczny się zdarzył. Ciekawa jestem, jak często się te błędy pojawiają?
    W Wielkiej Brytani 40% dzieci zabitych ze względu na diagnozę ZD okazuje sie być całkowicie zdrowe.
  • :shocked: 40% ???? to co to za diagnozy?

    za dzieciaczka +++
  • [cite] uJa:[/cite]:shocked: 40% ???? to co to za diagnozy?

    za dzieciaczka +++

    na kims musza testowac urzadzenia...:sad:
  • Będę w modlitwie pamiętała
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]
    [cite] uJa:[/cite]:shocked: 40% ???? to co to za diagnozy?

    za dzieciaczka +++

    na kims musza testowac urzadzenia...:sad:

    Podejrzewam, że to kwestia prawna: mają obowiązek "ostrzec" przed dzieckiem chorym, bo inaczej będą ciągani po sądach (lekarze), płacić odszkodowania itp. "Ostrzec" nie kosztuje, a jak się nie traktuje człowieka od poczęcia, jak człowieka, to ... :sad:
  • Beraeniko raczej na obowiązku " ostrzec" nie poprzestają - ja dostałam dwa razy propozycje -zapytanie czy "khmkhm chcę urodzić?" a powodem była mała różnica wieku:devil:
  • Skąd taki wysoki odsetek pomyłek? Bo diagnoza jest omylna, natomiast nie ukrywam, że to dane sprzed tego nowego testu pozwalającego ponąć wykryć ZD juz u początków ciązy i mniej zawodnego.
  • Za dzieciątko +
  • W intencji+++
  • Każde życie jest darem Boga ...Darem, który jest dany nie tylko matce i najbliższej rodzinie dziecka ....Jest DAREM dla całego świata. ... Do nas należy również ochraniać zagrożone ciąże, dodawać nadziei i wiary przestraszonym matkom....
    W dziale " Muzyka, która naprawdę robi wrażenie" umieściłam dziś tekst, którego autorem jest Andrea Bocelli. Warto zajrzeć.... Podesłać znajomym ...
    Bocelli tak pisze: " Chciałbym, by historia ta dodała odwagi mamom, które przeżywają trudne chwile, są w skomplikowanej sytuacji, ale mimo to chcą ocalić życie swoich dzieciâ?.
  • [cite] agga:[/cite]Beraeniko raczej na obowiązku " ostrzec" nie poprzestają - ja dostałam dwa razy propozycje -zapytanie czy "khmkhm chcę urodzić?" a powodem była mała różnica wieku:devil:

    Też byłam narażona na takie sugestie, ze wzgl. na kolejne cc oraz rzekomo trudne warunki o których nikomu nie mówiłam, więc jestem ciekawa skąd to wytrzasnęli.
  • Chcieli nam zrobić dobrze - my głupie, zacofane - wystarczyło lekkie skinienie głowy, potulny uśmiech i już pan doktor nam pomaga - no tak się nakręciłam, że następnym razem chyba to nagram:devil:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.