Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kaja Godek + Marek Jurek = ...

2»

Komentarz

  • @Tola dokłądnie. W dodatku jego książki bardzo mi się podobały, gdy byłam młoda i spragniona wyjazdów. Z biegiem czasu uważam, że są baaardzo efekciarskie. Zdecydowanie wolę książki podróżnicze Paula Theroux.
  • Sa tez teraz takie jablka o smaku gruszkowym.
  • Tola powiedział(a):
    Jego książki podróżnicze to jeszcze przejdą, 
    Jego książki podróżnicze były czyms fajnym lata temu. Mógł pisać co chciał i jak chciał,bo weryfikować cokolwiek bylo trudno. 
    Dziś pierwszy lepszy blog podróżniczy  bije je na glowe. 
    Jego programy podróżnicze zawsze zawierały mniej lub bardziej zawoalowaną pogardę dla " prymitywnego,pogańskiego tambylca" 
  • Ja tam Cejrowskiego lubię, przyjechał do nas kiedyś , to naprawdę fajny człowiek. 
    Podziękowali 2Joannna Aniela
  • Tola powiedział(a):
    Swoją drogą obrońca moralności, a po rozwodzie.
    No i nieprawda.
  • edytowano sierpień 2019
    Pamiętam jeden z programów,w którym WC  stojąc w dżungli przekonywał ( tak z grubsza przytaczam),ze drzewa wcale nie są tak potrzebne,jak się "wmawia" [ kontekst: wycinanie lasów wcale nie degraduje planety,nie wpływa na klimat itp],bo skoro by produkowały tyle tlenu,to on nie miałby teraz problemów z oddychaniem 
    Podziękowali 1Anka

  • Jego programy podróżnicze zawsze zawierały mniej lub bardziej zawoalowaną pogardę dla " prymitywnego,pogańskiego tambylca" 


    Nieprawda.


    Podziękowali 2Zuzapola Mle
  • Tola powiedział(a):

    Swoją drogą obrońca moralności, a po rozwodzie.

    Nie tylko nie jest po rozwodzie, ale nawet nie miał wcześniej ślubu kościelnego, ponieważ jego małżeństwo z Pawlikowską było nieważnie zawarte.

    Podziękowali 1Zuzapola
  • Mam wrażenie, że nie każdy ma wyczucie jego częstej ironii i specyficznego humoru. Jak dla mnie zawsze z podziwem i miłością traktował tubylców, tylko bardzo bezpośredni był przy tym, stosował raczej ich zwyczaje, a nie nasze sztuczne uprzejmości.
    Podziękowali 4Ida Rejczel Mle Rogalikowa

  • @Ojejuju , gdybym miała możliwość kliknięcia "podziękuj" 10 razy, to bym tyle razy kliknęla pod Twoimi dwoma ostatnimi komentarzami.
    Zgadzam się z każdym Twoim słowem i nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy ludzie stosują tak daleko idące manipulacje.
  • > Ja zawsze podziwiałam podejście Cejrowskiego do tubylców i to, z jakim szacunkiem on wyrażał się o tych ludziach.

    Też mam podobne wrażenie. Mówił prawdę, bez lukrowania.
  • Raczej płaci cenę za wyraźne poglądy, nie jest politycznie poprawny. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Nie wiem. Wole ludzi wyrozumialych, dobrych w sensie empatii do drugiego czlowieka a nie agresywnych ( oceniajacych zlo nie czlowieka) niz tzw " swietrzych od papieza" i bardzo ostrych w przekazie. Na razie glosuje na PiS.
    Ja też będę głosować na PiS, chociaż WC bardzo cenię.
  • Czasem mam wrażenie, że Godek jest opłacana przez lewicę, aby pokazać głupotę katolików. A potem nadchodzi mnie wątpliwość, że całkiem jest możliwie i zupełnie niewykluczone, że ona jest głupia tak po prostu, sama z siebie.
  • @Malgorzata w linku, który wrzuciłam jest informacja, że Godek jednak nie idzie z Jurkiem, inne źródła wskazują, że pójdzie z... Liroyem :smiley:
    Póki co mam wrażenie, że zniknęła z mediów. Zdaje się, że stale ma problemy z Twitterem.
  • Skuteczni nie zebrali podpisow zeby zarejestrowac komitet ogolnopolski. A Godek miala szanse z Konfederacji wejsc...
    Ja tez nie marnuje głosu i na Popis nie głosuje. Pis, PO jedno zlo. Wybor dla nieswiadomych.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Godek i Jurek się rozstali więc temat można zamknąć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.