Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Freelancer

edytowano lipiec 2011 w Pomagajmy sobie
Jakie portale polecacie aby znaleźć jakąś robotę jako freelancer?
«13

Komentarz

  • Freelancity.pl
    Elance.com
    Zlecenia.przez.net
    GoldenLine.pl
    Gumtree.pl
    Pracownicy.it
  • coworkingpoznan.pl

    może Cię to zainteresuje, idea jest fajna - multum ludzi pod jednym dachem, kontakty się nawiązują, zlecenia itd...

    wiem z opowieści męża, że jest to bardzo popularne w innych krajach, u nas powoli się rozkręca, ale w Warszawie to już podobno hula na całego.
  • [cite] Madika:[/cite]coworkingpoznan.pl

    może Cię to zainteresuje, idea jest fajna - multum ludzi pod jednym dachem, kontakty się nawiązują, zlecenia itd...
    Coworking, to jak masz mała firmę jest fajny. Ale ja na razie szukam klientów ;-) Potem pomyślę o o coworkingu
  • moj maz przechodzi wlasnie od wyrobnika na freelancersto.
    Nie orientuje sie, jak to w PL wyglada, ale moze sprobuj soe do jakiegos headhuntera sie zglasic, albo posrednika.
    Bardzo duzo tez certyfikaty robia: maz zdal jeden w poniedzialek i od razu jak tylko do CV wpisal mial kilka zgloszen, dzis mial pierwsza rozmowe.
  • A co to w ogóle znaczy?
  • lansowanie się na darmo:smile:
  • właśnie ...
  • [cite] mona:[/cite]A co to w ogóle znaczy?
    Wolny strzelec to chyba najodpowiedniejsze tłumaczenie
  • Fajnie być wolnym strzelcem. Tylko najpierw trzeba mieć odpowiedni zawód i doświadczenie. Zazdroszczę takich możliwości. Pracownik najemny ma gorzej od niewolnika. Utraci pracę ląduje na bruku.
  • Trochę marudzisz. Wolny strzelec polega na tym, że możesz bez zlecenia przeżyć 2-3 miesięcy. z tego co zarobiłeś w poprzednich 6. Ryzyko duże, owszem ale moja branża nadaje się na freelancerstwo jak ulał, tylko w .pl trochę to jeszcze stoi albo bardzo kuleje.
  • Kulawi są zleceniodawcy: "10zł, przecież to takie proste, na 1/2h roboty".

    Skoro proste i na 1/2h roboty to czemu sam nie zrobi?
  • o, witam
    już po urlopie?
  • [cite] Paradidel:[/cite]Witam, witam :)

    Na urlop chyba jutro pojedziemy, aczkolwiek bycie freelancerem polega na tym, że na urlop jedzie się razem ze swoją robotą...
    To właśnie mnie czeka... :sad:
  • Jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia, to ten, kiedy mąż poszedł wreszcie na etat...
  • [cite] Gregorius:[/cite]Trochę marudzisz. Wolny strzelec polega na tym, że możesz bez zlecenia przeżyć 2-3 miesięcy. z tego co zarobiłeś w poprzednich 6. Ryzyko duże, owszem ale moja branża nadaje się na freelancerstwo jak ulał, tylko w .pl trochę to jeszcze stoi albo bardzo kuleje.

    No własnie o te mozliwosci chodziło :tongue:
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Kulawi są zleceniodawcy: "10zł, przecież to takie proste, na 1/2h roboty".

    Skoro proste i na 1/2h roboty to czemu sam nie zrobi?

    Bo nie potrafi ... albo co gorsze konkurencja zrobi to za 11 plnów.
  • [cite] Aga:[/cite]Jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia, to ten, kiedy mąż poszedł wreszcie na etat...

    Kwestia zawodu i dochodów. Gdyby przejście na etat wiązało się z utratą 75% dochodów to nie wiem czy byś się tak cieszyła ...
  • [cite] Spioch:[/cite]
    [cite] Paweł i Ola:[/cite]Kulawi są zleceniodawcy: "10zł, przecież to takie proste, na 1/2h roboty".

    Skoro proste i na 1/2h roboty to czemu sam nie zrobi?

    Bo nie potrafi ... albo co gorsze konkurencja zrobi to za 11 plnów.
    To jest ten paradoks. Nie potrafi nic zrobić, ale że to łatwe i to na 30 minut pracy, to potrafi stwierdzić.
  • [cite] Spioch:[/cite]
    [cite] Aga:[/cite]Jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia, to ten, kiedy mąż poszedł wreszcie na etat...

    Kwestia zawodu i dochodów. Gdyby przejście na etat wiązało się z utratą 75% dochodów to nie wiem czy byś się tak cieszyła ...

    Jeżeli na swoim wyciągasz czterokrotnie tyle, co na etacie, to tylko korzystać z życia, a nie narzekać:cool:
  • a jak dwukrotnie? :wink:
  • To narzekać.
  • Greg, przyślij mi na priv zakres prac, które chcesz wykonywać.
  • @Maciejka
    narzekanie naszą cechą narodową, więc trudna decyzja:ag:
  • jak to dobrze byc kobieta
    niech maz decyduje, czy sie cieszyc, czy narzekac:cool:
  • Freelancer pozdrawia przyszłych freelancerów :bigsmile:

    Póki co, oboje z mężem nie narzekamy, choć co prawda to prawda - praca w nocy, na urlopie, w knajpie, w szpitalu na porodówce...

    :ag:
  • Biedny. Nie będzie narzekał, powiedzą, że się zgermanizował i polskości wyrzekl.
    Będzie narzekał, powiedzą, że niezasymilowany i mentalnie tkwi w polskim grajdołku...
  • Zresztą nie chcę być źle zrozumiana, dzięki etatowi mojego męża, ja mam szansę na pracę na swoim (co oczywiście ma zalety wobec powszechnie znanego entuzjazmu firm do zatrudniania kobiet z większą ilością dzieci). To nas akurat cieszy.
  • U nas tak samo tylko na odwrot :bigsmile:

    dzieki mojej socjalistycznej pracy odwazylismy sie na ten krok.
  • [cite] Maciek:[/cite]Greg, przyślij mi na priv zakres prac, które chcesz wykonywać.
    Nie ma sprawy. Wyślę Tobie na FB
  • Gregorius w grupie raźniej i zakres możliwych do wykonania prac większy.
    Tak to oferta współpracy. :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.