Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

17810121354

Komentarz

  • ja płaskie wypalałam :)
    (sama)
  • Kurzajkę miałam od 8rż. I robiłam wszystko, co wymyśliła rodzina.
    Zawodniczka była ciężka: gryzły ją świerszcze, traktowano ją moczem, ziołami, lodem, okładami, wypalaczami z apteki, ogniem, cytryną, czosnkiem, bursztynami i zawsze skubana odrastała.
    I...w końcu...



    ....ktoś polecił mi niesamowity środek o 100% skuteczności.
    Byłam już wtedy w LO. Bałam się, bo sposób był bardzo, bardzo bolesny.
    Ale pomyślałam...raz się żyje...









    (domyśla się ktoś???)






    Ta metoda wydawała mi się okrutna.
    Ale ostatecznie pomógł mi jeden środek:



    SKALPEL CHIRURGA!

    (i problem już nigdy nie wrócił!)
  • ja płaskie wypalałam :)
    (sama)
    Ale czym i jak?
  • grzałam widelec nad palnikiem i plask punktowo w kurzajkę.
    Potem kilka dni dbałam o higienę i blizny z reguły nie widać było.
  • plask jednym ze szpikulców widelca
  • Mam wstrętne gówno przy nosie, w każdej ciąży rośnie, a każde dziecko w niemowlęctwie próbuje mi to ukręcić. Pani dermatolog oblukała, na onkologiczne nie wygląda, można wyciąć u plastyka - powiedziała- ale blizna może być brzydsza niż to coś, co mi koło nosa rośnie... 
    Co robić? Droga Redakcjo? co robić?
  • U nas w szpitalu onkologicznym usuwają takie, a specjaliści są tacy, że blizna minimalna, lepiej niż płatnie u plastyka. Usuwają ze względów na możliwość urazów i paprania się, jak powiesz, że dzici ci to atakują i drapią, to może ci za darmo usuną.
  • ja bym usunęła.
    Do blizny zawsze możesz dorobić jakieś przekonującą mitologię. ;)
  • edytowano lipiec 2013
    A nie da się wypalić laserem albo wymrozić? Moja Babcia miała tez narośl koło nosa i wypaliła u  dermatologa i ma spokój i ani śladu po tym. Ale to może zależeć od rodzaju narośli i zdolności skóry do regeneracji. Ważne jest prawidłowe postępowanie po zabiegu. tzn. nawilżanie blizny odpowiednimi maściami przez parę,paręnaście tyg. po zabiegu  i chodzenie w specjalnym plastrze  (chyba silikonowym ale nie pamiętam dokładnie). Mam w domu teraz dwóch delikwentów ,a w rodzinie jeszcze jedna osobę, którym usuwano chirurgicznie znamiona (tyle że na plecach- to bardziej narażone ) i blizny się porozłaziły,i wygląda to okropnie. Oczywiście po samym zabiegu lekarz nie poinformował jak można dbać o bliznę, żeby była przyzwoita.

    Ps. osobiście bym też usunęła, zawsze można jakimś korektorem lekko zamaskować bliznę po
  • jak wypalisz lub usuniesz to nie można zbadać histopatologicznie potem, dlatego raczej się wycina bo nigdy nie wiadomo co to jest
  • A nie można zrobić wcześniej jakiejś bijopsji,czy po prostu łatwiej i taniej jest wyciąć wszystko?
  • No to u nas nie ma sensu sie badac, tylko zakupy w Tajlandii od razu zrobic mozemy. Ale i tak najdluzej rozmawialismy o dr butach...
    Katarzono s. Trabilam Wam :-)
  • @agga - dlaczego w Tajlandii?
  • Bo u nas takich nie ma. A te dostepne nie dzialaja na lamblie.
  • Można też w Meksyku.
  • Odrobaczywek odpowiednich nie ma... Nie butow ;-)
  • Ja też z profilaktycznym odrobaczeniem całej rodziny czekam do koca wakacji. Bo po drodze jeszcze jedna kolonia starszych i wspólny wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego.
    P.S. - to może Ci , z którymi mamy się spotkać w weekend - tez odłożą ten zabieg
    :bz
  • W Meksyku najlepiej osobiscie ;-) a serio to jak wroce do dom sie bede orietowac gdzie lepiej. Albo mi tu napiszcie moze :-*
  • Eee Monika nie ma pospiechu :-)
  • @katarzynamarta - dla roczniaka można Pyrantelum.
  • Nie miała Baba kłopotu, 
    może ktoś coś znajdzie dla siebie miłego (nie wiem czy było)

  • Łał . klamki w miejscach publicznych otwierać łokciem ...

    Trochę żałuję , że przeczytałam
    ;) B-)
  • Ja akurat tylko te klamki praktykuje B-)
  • No i mam na szczescie wrodzona niechec do tak skonstruowanych list;-)
  • I unikanie sal zabaw , jacuzzi , kąpielisk ...
  • Na szczescie, bo moznaby spokojnie zwariowac. iA to juz trzeba w zamknieciu leczyc
  • Poza tym pewnie lepiej nie mieć psa czy kota ).
  • No ja basenow nie cierpie. A ostatnio z jacuzi przed babciami zwiewalam... Wynika ze jestem na dobrej drodze
  • A takich termalnych ? Z wodą ponoć leczniczą i licznymi atrakcjami typu zjeżdżalnie , kaskady itp. ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.