Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sprawdzony produkt, polecam!!!

edytowano sierpień 2012 w Ogólna
Proponuję wątek , gdzie będziemy zamieszczać sprawdzone produkty, marki, towary, które mogą się przydać także innym forumowiczom. Często stoimy przed regałem w sklepie i mamy dylemat co wybrać. Jak ktoś coś poleca, to zapraszam :)

Moje dzieci uwielbiają rysować i zdecydowanie polecam grube kredki Bambino. Rysują miękko, mają dojrzałe kolory. Są droższe od innych, ale nie znalazłam na rynku tańszych, a tak wyraźnie rysujących. Polecam :)
«1345

Komentarz

  • W Tesco na Bambino promocja - 9,90 kosztują z 15.
  • Fajny wątek :)

    A ja polecam mokre chusteczki do czyszczenia z Lidla - 5,99zł są w tej samej cenie co Biedronkowe, a się nie lepią i nie robią piany jak Biedronkowe po naciśnięciu.

    I serdecznie polecam mop Vileda professional - moje życie stało się dzięki niemu lepsze
    Uwielbiam ten mop!!!
  • =))
    też chcę takiego mopa w takim razie
  • uJauJa
    edytowano sierpień 2012
    image


    taki???
    właśnie szukam fajnego mopa

    (chociaż jakby Mili założyć jakieś szmatki do raczkowania to najpierw poodkurza (zje) a potem wyszoruje :)
  • ja też, zwłaszcza, że mój mop mnie wkurza, o!

  • Proszzzz... mam taki tylko niebieski :)



    image
  • 78 zł na allegro z przesyłką kurierem gratis.
    Był następnego dnia...

  • edytowano sierpień 2012
    Kurde, Haku, przyjdziesz z Felką, Haczorem i mopem - na próbę!!!
  • Ostatnio sobie poplotkowałam z sąsiadkami (średnia wieku 75+) o mopach i wyszło, że teraz hitem jest jakiś rotacyjny
  • @Pompejanko, dziś cały dzień zmiatałam nim styropianowe kuleczki, co wpadały nam przez okno...
  • edytowano sierpień 2012
    image

    ja mam taki (ale pomarańczowy) i też jest ok, choć mógłby mieć jeszcze nieco dłuższą rączkę... to chyba jest własnie rotacyjny, nazywa się Magic mop :)
  • a co w nim rotacyjnego tak właściwie?
    coś się samo kręci?
    Ponoć się nim świetnie zdejmuje pajęczyny
  • Mamy taki sam mop jak Haku i bardzo go polecam- tzn do naszej jest on jedyny, nie zostawia takich smug jak tradycyjna "baba Jaga".
  • edytowano sierpień 2012
    Też polecam mopa Vileda. Mam juz 2 lata i się nie popsuł.

    Polecam też deskę do prasowania Leifheit. Mam tą największą z przypinanym stojaczkiem do żelazka. Deska jest bardzo stabilna i ma tak wyprofilowany tył w kształcie pleców że łatwo się prasuje męskie koszule.
  • Haku, wklej proszę linka do tego Twojego mopa, na all jest ich tyle jakieś ultramax, profesjonal, obrotowe itp ble ble ble, wszystkie droższe od ceny którą podałaś, a potrzebuję czegoś sprawdzonego.
  • @Haku - no jak naciskasz pedał, to się wyżyma wirując i cała główka rotuje oraz zmienia kąt w stosunku do pałąka... żałuję, że nie mam różowego, hyhy
  • Ja polecam chałwę firmy tesco :)
  • W Warszawie podobnie jest z księgarnią Warszawa ksiegarniawarszawa.pl

    Ma dogodne punkty odbioru na terenie stolicy i (niezależnie, czy odbiór, czy dostawa) jest taniej niż w innych. Przeniosłam się z Merlina. Merlin chyba zauważył utratę stałego klienta (też nie mamy na miejscu polskiej biblioteki), bo mi ciągle przysyła kupony rabatowe, tyle że mimo kuponów ciągle jest taniej w Księgarni Warszawa.
  • Dobrze wiedzieć, jeśli się robi zamówienie pow. 200 zł (wtedy jest bezpłatna dostawa). Poniżej, na terenie Warszawy najtańszą znaną mi opcją jest "moja" księgarnia.
    A przy okazji, znasz http://www.pus.pl/lista.php?poddzial=1&PHPSESSID=a79e939bb91a7bf241369ea1325bb4ae
    To jest w sumie MiniLÜK, tylko po polsku i szczerze mówiąc, ciekawszy (bardziej różnorodny, grafika z reguły lepsza). Pola mogłaby zaczynać powoli te najłatwiejsze układanki. U nas rewelacyjnie się sprawdzają.
  • TawTaw
    edytowano sierpień 2012
    Tak sobie myślę czy coś fajnego ostatnio kupiłem no i jedyne co mi przychodzi do głowy i się sprawdza (robimy remont i rotujemy rzeczy między trzema miastami) to moje własne osobiste mróweczki, których zastosowanie nie wymaga nawet pakowania rzeczy w kartony.
  • edytowano sierpień 2012
    Polecam ściereczki z mikrofibry. Są świetne do czyszczenia płyty indukcyjnej (wygląda jak nowiutka), do szyb, luster, w domu i aucie :) Nie zostawiają smechów i smug, więc obywa się bez polerowania.
    Nigdy nie lubiłam myć okien. Teraz robię to bardzo często :)
  • Ja polecam też z viledy szczotkę do zamiatania .
    Mocna ,wygodna .Wytrzymuje ze mną już b.b.długo.
  • To jest ten sprzedawca - tu jest taki sam mop tylko czerwony i się nie nazywa professional: O TU


    Ważne w mopie jest to, żeby się zginał do góry- tzn żeby ten wkład zwisał w dół i można było go tak wspaniale jednym ruchem cudownie wyżąć.
    Wcześniej miałam mop tesco - wkłady były za 2,49 ale trzeba było je zdejmować itp itd

    a ten jest CUDOWNY...

  • PUS-y są rewelacyjne!

    Mam jeszcze ich piramidę orto i matematyczną.
  • Rety też mam taki mop - nie wiedziałam, że jestem taką szczęściarą  - a poza tym nic mi nie przychodzi do głowy godnego polecenia;) 

    I dzięki Aga za PUS chyba się skuszę.
  • No to polecę - bo mnie strasznie ten mop męczy, że cały wątek o nim, że tu nic tylko mycie podłóg... łózko na pilota trochę jak w szpitalu;) też mi romantycznie wyszło ;) aleale - łóżko rewelacyjne jest dla Matki...- w ciąży podnosi nogi a zaraz po porodzie pomaga w karmieniu :) Jest też rozrywkowo czasem - Wini ma swoje łóżeczko obok naszego, na naszym wisiał pilot, a On w nocy chcąc się bardziej do mnie dobić przypadkiem włączył przycisk i mnie z głośnym warkiem podniosło ze snu  :D
  • z prawej strony mignęło mi łóżeczko turystyczne caretero grande. Ktoś może coś o nim powiedzieć?
  • Kumpel używa i jest zadowolny,ale on stary kawaler a mieszka zbyt daleko,żebym mogła osobiście ocenić efekty
  • edytowano czerwiec 2013
    My mamy, mój mąż lubi takie bajery i kupił ale nie używamy wcale. Jest kilka powodów
    1. On odkurza ale nie odśmieca, tzn wciąga pyłki i jakieś drobne śmietki ale nie wszystko bo tam nie ma ciągu wciągającego śmieci tylko takie obrotowe szczotki. Także np z rozsypaną kasza reczej by sobie nie poradził.
    2 . On jeździ od ściany do ściany i hałasuje to trwa naprawdę długo, 5 razy szybciej poodkurzam normalnie.
    3. Jak masz meble pod które może wjechać, to licz się z tym że czasami się zaklinuje.
    4. Na podłodze nie powinno być nic, albo jak najmniej, wszelkie zabawki, czy drobne sprzęty, kable go ograniczają.
    5. Czasami ma problem z wjechaniem z podłogi na dywan.
    6. Można by było go nastawiać wychodząc z domu ,  wtedy godzina czy dwie upierdliwego hałasu nie przeszkadza, ale my akurat , włączamy alarm więc nie wchodzi to w rachubę.

    Plus jest taki że niektóre mają lampę UV to przy okazji dzeynfekują podłogę, ale ja osobiście nie mam takich potrzeb sterylizacji podłogi.


  • Odkurzacz automatyczny mają rodzice i bardzo chwalą. Wychodzą do pracy a on śmiga, przy dwóch psach jest to pewna wyręka. Na moje oko nie jest on dla perfekcjonistów (ręcznym jest dokładniej) i nadaje się raczej na duże powierzchnie. No i cena też raczej nie kusi 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.