Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Dziecko" i sex - jak podchodzicie

145791018

Komentarz

  • Mnie w ogóle bardzo  inspirują takie silne, piękne kobiety


    i właśnie nie ma to często nic wspólnego z wyglądem zewnętrznym
    czy liczbą dzieci
  • edytowano listopad 2014
    Ja nie wiem, jak można czytać pismo, w którym 2/3 tresci są antychrzescijanskie (antykocepcja, samorealizacja, rozwody, moda) Płytkie i prymitywne, przepsychologizowane teksty. Kiedyś miałam okazję czytać u bratowej, ale teraz unikam w myśl zasady czym się karmię tym żyję.
    PS. To nawet gorszy szmatławiec od Wysokich obcasów...

  • joanna91 - Ja straciłam dziecko jedne raz. I w szpitalu mimo to moja noga nie stanęła. Więc normalne, że nie leci się do szpitala nawet w sytuacji poronienia.
  • Nooo, Apolonia, mnie jednak zachwyca Twój styl uczestnictwa w forum. Wypróbowujesz różne rzeczy - przepisy, porady zdrowotne, przychodzisz na spotkania - ale nie rozumiem Twojej motywacji. Wygląda, jakbyś to robiła tylko po to, żeby skrytykować. Jak słusznie zauważyłaś, piękno jest w oczach patrzącego, a Ty masz najwyraźniej w oczach cos takiego, że nawet Floradix na Ciebie nie działa (a działa nie tylko na sektę jaglankową).

    I jak sobie przypominam, z kim rozmawiałaś wtedy na AMR, to ewentualnie ja podpadam pod "zaniedbaną", bo w portkach latam i bez makijażu.

    A miałam się w wątku nie wypowiadać, bo mam małe dzieci.
  • edytowano listopad 2014
    Nie Marcelina, po prostu nie po linii forum piszę i tyle. Tyle chciałam napisać, że forumki, które uwazają się lub wzajemnie komplementują siebie za super wyglad (w tym też Małgorzata), wygladają normalnie zwyczajnie. Wcale nie lepiej od tych których tu nazywa się sierotami.
  • Ja tam apolonie uwielbiam. Czytam i milkne w zachwycie. Ze dwie dlugosci przede mna jak nic.
  • Marcelina a co do Floridaxsu to jeszcze kilka osób pisała na forum (z sekty jaglankowej) ze na nich też nie działa. 
  • @joanna_91 poroniłam 3 razy, też ani razu nie skończyło się szpitalem, choć z pomocy lekarskiej korzystałam. Tu jednak powodem nie był wypadek, ale słabość mojego organizmu. Gdybym jednak w ciąży miała jakikolwiek wypadek szpital byłby absolutnie pierwszymi miejscem do którego bym się udała.
  • Sprawdz co oznacza masochizm. To, że nie podziela się zdania innych na różne tematy to jeszcze nie jest masochizm. 
  • Hmm, no to pewnie wiesz lepiej ode mnie;)
  • Ale to w sumie nie o strój tych państwa chodzi, tylko o ogólny wyraz.
    Jak
    dla mnie pani ubrana niezbyt gustownie ale kompletnie mi to nie
    przeszkadza - akurat w takich sytuacjach mało zwracam uwagę na ubiór.

    Chodzi
    o całościową energię, którą oni tchną. Obejrzałam tylko kawałek bo
    warunków chwilowo brak na dłuższą projekcję. Możliwe, że mówią rzeczy
    ważne i do rzeczy. Ale do mnie jako nastolatki by z całą pewnością nie
    trafili. Bo robią wrażenie takiej klasycznej nawiedzonej pary
    oazowej....

    I w sumie wcale nie chcę twierdzić, że to źle. Że on powinien być w glanach i
    z irokezem a ona jakoś podobnie, żeby byli ciekawi. Z dzisiejszej
    perspektywy potrafię docenić ich takich jacy są. Ale jak miałam lat 17
    czy coś koło tego to na widok takiej parki odwróciłabym się na pięcie i
    tyle...
  • No widzisz, Apolonia, a ja jednak uważam wiele z forumowych dziewczyn za wyjątkowo wdzięczne, ładnie ubrane i z wielką klasą. Niektóre są po prostu piękne, bez żadnego "jak na tyle dzieci".
    Co do "ja tylko piszę nie po linii i za to mnie nie lubią" - radzę Ci, poczytaj sobie do poduszki wypowiedzi Kociary.

  • Ja nie wiem, jak można czytać pismo, w którym 2/3 tresci są antychrzescijanskie (antykocepcja, samorealizacja, rozwody, moda) Płytkie i prymitywne, przepsychologizowane teksty. Kiedyś miałam okazję czytać u bratowej, ale teraz unikam w myśl zasady czym się karmię tym żyję.
    PS. To nawet gorszy szmatławiec od Wysokich obcasów...


    Schabowy już nigdy nie będzie smakował tak samo ;)
  • Przytałam i średnio mnie przekonują. 
  • joanna 91 - Nie ma znaczenia. Pozwólny decydować pacjentowi o metodach leczenia czy w ogóle o pójściu do lekarza. Nawet jeśli jest krwawienie - kto powiedział, że da się zaradzić? Ja miałam krwawienie, bóle - wiedziałam, że już medycyna nic nie zrobi. 
  • Ale one Cię nie mają przekonać: są dowodem, że można mieć odmienne - nawet skranie odmienne - zdanie i wyrazić je tak, że czytający nie ma czerwonej mgły na oczach.
  • Wniosek taki by nie dawac spontanicznych swiadectw
  • Ostatnio na amr to byly takie laski ze heja.ja bylam w swoim ulubionym luznym swetrze to czulam sie jak sierota.zreszta maz mowi ze tak właśnie w nim wygladam.dobrze ze u nas nie ma zwyczaju spontanicznych swiadectw ..uff
  • @asiao bo co, bo jakas jedna osoba czy 10 nazwie cie sierotą? A moze chociaż jedna posłucha treści, skorzysta i zmieni swoje życie. Świedectwa się daje dla wiary, a nie oceniania.
  • Tam gdzie ja bywam zadnych swiadectw nikt nie daje a na rekolekcjach to w ogole jest nakaz mało sie odzywac ;)
  • Mi tez nie pomogl. Ten Floradix. Znaczy,zelazo mi podniósł, ale nie pomógł. Jak żyć? [znów jestem opóźniona o dwa oftopy...]
  • edytowano listopad 2014
    11.12 mamy kolejne AMR, nikt nie będzie pewien, czy to nie on będzie wywołany do dania jakiegoś świadectwa, wiec @asiao, nie bądź taka pewna ze tego typu atrakcje mogą cię ominąć ;)


    Po chrześcijańskich demokratkach, mozemy pogadać o sexie, tylko niech iktos przyniesie jakąś flaszkę ;).
  • A w co się ubrać?
  • Na AMR każdy może być wywołany do tablicy?? 
  • @Joanna- nie znasz dnia ani godziny;)


    Flaszkę moge wziąć

    tylko z kim ja będe piła jak prawie same ciężarne?)juz nawet o tym seksie nie musimy gadac, bo przecie widać, że wszystko gra i buczy:)
  • Tę flaszkę zgodnie z mottem, że nie ma kobiet brzydkich, tylko czasem wina brak.
  • Tylko wiecie

    ja na nastepny dzień w tv umówiona...
    to musicie mnie przypilnować
    żebym po tej flaszce sobie nic nie spłaszczyła

    i wyglądała
     jak nie- sierota
    ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.