Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1353638404176

Komentarz

  • A podpowie ktosik jakiś prezent dla dziewczynki siedmiolatki? Pierwsza klasa. I dziewczyna i prezent ;-).

    Mam już zamówioną książkę, ale potrzebuję czegoś jeszcze, bo ksiązeczka skromna (a dany tytuł po prostu mama zasugerował).

    Co lubią dziewczynki w takim wieku?
    Musze zamówić już...
  • Jeny moje lubią wszystko co zobaczą . Playmobilow nie zbierają ale jak od @kika0 przyszła przesyłka ( kiła dzięki przeleje tylko jestem w trakcie przeobrażeń konta) w pudełku od zamku playmobil to od wczoraj by chciały tylko to :-)
    Podziękowali 1Rien
  • Barbie , księżniczki, magicclipy, lego , lego duplo,Sylvanian.. gry np monopolu junior 
    Podziękowali 1Rien
  • edytowano październik 2018
    a za mną,  tak- za mną :-)  chodzą ostatnio dwie Collecty :stajnia i farma
    Collecta stajnia z akcesoriami i komi zestaw z fugurkCollecta Stodoa z akcesoriami i figurkami 89882
    Podziękowali 1Rien
  • No szkoda przepraszam aż się zaczerwienilam
  • Haha. Chyba już kiedyś tak się przekręciło komuś. Także nie jesteś pierwsza  :D 

    A co do pudełka to nawet z mężem rozmawiałam, że idzie do domu z dwoma dziewczynkami i pewnie pomyślą, że to zabawka. Ale nie miałam już w co spakować. Przepraszam, chyba Ci pod górkę zrobiłam.
    Napisz jak buty, czy na któregoś są dobre?
  • Mąż twierdzi ze dobre ale chyba poczekają . Chociaż nie człapia się ale zapas jest..ale bardzo fajne. Jonatan Zrobił tup tup tup zadowolony .. tylko mi się ostatnio wydaje ze jednak 22 nawet na nich za duże.. nie ogarniam z tymi numeracjami.. 
  • Aaaaa, @In Spe , aaaaa, moja młoda uwielbia zwierzątka gospodarskie. Ale superaśne. Nie znałam!

    Jejku, tyyyyle przede mną...

    Barbie, @MAFJa, pamiętam, no i Lego Duplo kojarzę od niedawna.. ale co to ta reszta cała... Mam nockę w internetach zapwnioną ;-).

    A odnośnie do prezentu - wic polega na tym, że to dziecko, które z życzenia rodziców dostaje prezenty raczej takie ę/ą. Może faktycznie trzeba wparować z Barbie? - choć to nie jest tak, że za chwile z nich wyrośnie? 
    Podziękowali 1In Spe
  • Kika0 jontek biega w butkach a fa dostała playmobil taki sam -niebezokazji ii wniebowzięta :-)
    Podziękowali 1kika0
  • Nie wiem czy ktoś już o nich wspominał, ale chciałabym polecić takie klocki -patyki konstrukcyjne : https://allegro.pl/klocki-patyczki-kolorowe-do-laczenia-ukladanka-i7429258871.html

    Kupiłam dziś mojemu czterolatkowi i cały dzień spędził przy różnych konstrukcjach i ciągle powtarza jakie to super :) Budował jakieś transformujące się pojazdy itd :)

    Jeśli zapał nie minie po jednym czy dwóch dniach to myślę, że zamówię dodatkowo większy zestaw, np ten : https://allegro.pl/klocki-konstrukcyjne-patyczki-slomki-1000-elem-hit-i6890526240.html
     
    Podziękowali 2In Spe Rien
  • Ooo @uJa dzięki. Czuję, że to byłby hit. Zobaczę jak będzie się kształtować jego zainteresowanie i być może będę miała już pomysł na prezent "od Mikołaja"  :D
  • Ja jak zwykle problem mam z prezentami dla własnych dzieci.. fa bardzo by chciała mikroskop ale zastanawiam się czy jest sens bo ona mówi ze by chciała zobaczyć robale co są na rękach itp. (Chodzi o bakterie i takie drobnoustroje)A tego nie zobaczy szkolnym takim dziecięcym raczej. Macie jakieś dobre doświadczenia z dzieckiem i mikroskopem? Co można obserwować i jakim mikroskopem żeby to miało sens. Mowa o 8latce
  • Moja siostra kupiła swojej 7 latce mikroskop. Jakiś wypasieńszy. Nie miało to najmniejszego sensu. Równie dobrze mogła zainwestowac w szkło powiększające.
    Podziękowali 2MAFJa Quintana
  • 1:1 ..na razie..wydaje mi się ze jej oczekiwań nie spełni - chyba jakiś laboratoryjny.. chyba żeby podpowiedzieć cobogladac i co może być fajne.. ale ona marzy o tych robalach.. ja miałam odczucia jak Rien w dzieciństwie.. co to za powiększenie..zawracanie gitary 
  • A polecicie jakies gry przygodowe na PS? 
    Moi chłopcy najstarsi (9i 8) grają z raz na mc jedynie w Fifę. Namawiali nas na jakies Minecraft i Fortnight ale nie zgodziliśmy się bo nam się nie podobają i druga nie dla ich wieku, choć koledzy grają...

    chcielismy im coś fajnego odpowiedniego dla nich znaleźć 
  • @annabe ;
    Moi chłopcy mają Raymana. Mąż czytał sporo o niej zanim kupiliśmy. Dzieci były zadowolone. 
    Podziękowali 1annabe
  • Wyglada ciekawie. Ładna grafika. I opinie ma bardzo dobre  :)
  • Zestawy "Mały konstruktor" z Aleksandra ktoś posiada? Nada się dla 6 latka z pomocą taty? Jest to stabilne po złożeniu?
  • olgal powiedział(a):
    Zestawy "Mały konstruktor" z Aleksandra ktoś posiada? Nada się dla 6 latka z pomocą taty? Jest to stabilne po złożeniu?
    podbiję, bardzo dobre pytanie ! :)
  • My mamy jeden zestaw. Mały. Ośmiolatek go złożył samodzielnie, ale stabilne to niestety nie jest. W małych rączkach błyskawicznie się rozpada. Ja sama próbowałam dokręcić coś co odpadało. Ale i tak ten element nadal nie trzymał się mocno. Może gdyby dorosły to skręcał samodzielnie całe, żeby maksymalnie zminimalizować luzy, to byłoby stabilniejsze. Mnie nie zachwyciło.
  • to co zamiast tego małego konstruktora dla chłopaków 6-7 letnich w cenie około 16 zł?
  • @annabe my mamy Raymana na płytach cd. Baaardzo stary. Dzieci uwielbiają choć już daaaawno nie grały. Nie wiem jak na Ps ale przy kolejnych wersjach Raymena wyciszałam głos bo teksty były głupkowate.
  • Gdzie można kupić stacjonarnie niedrogo książeczki ubieranki z naklejkami?
  • edytowano listopad 2018
    No dobra- pytanie do tych co ten minimalizm w domu stosują- 

    jakie prezenty kupujecie na święta dzieciakom? Jak zastosować minimalizm w tym obszarze? 
    Ze starszymi ustalacie co chcą? Nasi w tym roku niezdecydowani. Nie chce kupować czegoś dla kupowania. Widzę ze już wchodzi tez inny etap- cieszą się z ciuchów. 

    Mam już przesyt ogromny pierdół. Mam ochotę kupić jeden większy zestaw lego i finito. Tym się będą bawić zawsze i długo. 

    Kupilam właśnie pudła plastikowe w pepco i mam zamiar zapakować wszystkie małe zabaweczki, pierdoly itp gadżety i zostawić tylko klocki, tory, resoraki, zwierzęta. A reszty się pozbyc.. 
  • Ja kupuję małe lego bo duże za bardzo zobowiązuje do składania w ten zestaw i nabożne pilnowanie części. Przy trzecim tak mnie olśniło. 
  • Poleccie jakis niezniszczalny samochód zdalnie sterowany. Może byc drogi;) byleby duzo wytrzymal.
  • @Joanna 36 widzisz, a u nas zawsze mniejsze kupowaliśmy i brakuje im jakiejś "bazy", czegoś większego. 
  • To warto kupić coś co ma ściany, jeśli ma być baza do domków.  
  • Czekajcie, ale o czym Wy rozmawiacie? Lego małe w znaczeniu te zwykłe 'małe', nie DUPLO w małych zestawach? Eeee... ja się dopiero uczę na starość, @Joanna36, @annabe?

    A i w sąsiednim wątku wyszła kwestia - a nie polecałam, a polecam. 
    Kredki żelowe. Są super! Lekko rysują, kolory są intensywne. na początek przygody z kolorowaniem - rewelacja. 

    I farby w sztyfcie. tez fajne - nieco inna specyfikacja, bo mają gruby ten sztyft, a tym samym do kolorowania dużych powierzchni - świetne. I bez problemu i jedne, i drugie się zmywają (co istotne, wszak). 

      
    Podziękowali 1edytam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.