Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1333436383976

Komentarz

  • My mamy lalkę ła lali. Ania.dostala na jakieś urodziny. Faktycznie ładnie pachnie i jest ładna ale Anna się nie bawiła. Ciuchy były bardzo dobrej jakości. Dostała 2 sukienki dla lalki k dla siebie i swoje nosiła bardzo dużo i dalej wyglądają super.
  • http://www.grakrolestwo.pl
    gra planszowa
    czy ktoś ma/grał/zna
    chętnie się czegoś dowiem...
  • @Ania D. przepraszam za tak późną odpowiedź, przegapiłam wywołanie.
    Grubość filcu nie jest obojętna. Jeśli chcemy zszyć materiał musi się on zmieścić między igłami a 'blatem' maszyny, tym kowadłem takim (nie wiem jak to się nazywa ta powierzchnia robocza).
    Także mega grube to raczej nie. Mamy chyba 1 i 2mm. Mogą być sztywne byle raczej cienkie.

    Podziękowali 1Ania D.
  • Czy możecie polecić jakiś zdalnie sterowany samochód? Taki solidny, który nie zużywa baterii za szybko i dobrze nim się steruje.
  • Mam pytanie zbliżają się urodziny trojaczków będą mnie pytać niektórzy co im w prezencie. Oni ostatnio lubią najbardziej te wszystkie interaktywne hałasy.. ktoś ma jakieś rady co by ich mogło zająć co jest dobrze zrobione bo oni psują strasznie.. np. Little tikes takie coś dla maluchów 3w 1 ze niby bramka mały kosz i kregle ktoś widział na żywo? Albo co innego..może jesCze? Może być na zewnątrz do zabawy
  • Domek plastik jakiś little tikes czy coś w tym stylu?Patrzyliśmy na drewniane do zamówienia albo własnej budowy ale po pierwsze nie wiem jak to szybko pójdzie a po drugie to raczej dla dziewczyn na razie a im na szybko nie wiem co.. to są małe maluchy jeszcze dość chwiejne i spadające i robiące sobie krzywde
  • Zjeżdżalnie maja litttle tikes i zabraliśmy im z tarasu. Włażą na sama górę stają bez trymanki albo przysuwają do krawędzi tarasu. Włażą bo ślizgu bez trZymanki mam dość .. nie wiem czy są bezpieczne płace zabaw dla takich dzieci.. może rzeczywiście domek z plastiku nie za wielki..a z autek grających pancernych które fajne mogą być?
  • Nie wiem recenzje przemawiają na korzyść ale cena i to co widzę na YouTube tak sobie wrażenie robi.. takie fajne? I malozniszcZalne? 
  • @MAFJa, gdybym ja była żądnym ruchu dzieckiem, to bym chciała takie coś... (Ale, praktyki nie mam, tylko teoretycznie!). 

    http://www.lilmonkey.pl/
    Podziękowali 1MAFJa
  • Małpi gaj Little Tikes (kostka że zjezdzalnia) mamy w .... salonie na dywanie. Bawi się 10kg i 13kg dziecko. 20kg córka jak wejdzie to przerwali.
    Podziękowali 1MAFJa
  • @Mafja co prawda nie interaktywne ale zabawka na wiele lat to Tomek i Przyjaciele z serii Take and play.
    Są fajne zestawy, różnej wielkości, świetna jakość, mamy wiele lat i nic się nie zepsuło. Pociągi przyczepiają się na magnes więc nie jest to trudne dla maluchów, wsyztskie zestawy i tory również łączą się ze sobą w prosty sposób. Każdy zestaw jest poręcznie składany, niektóre mają rączki do przenoszenia. Mój młodszy dostawał na wiele okazji i ładny komplecik zdołał zebrać. Teraz ma 6 lat a nadal jak wpadają koledzy to wyjmują wszystko i się bawią.
    chodzi o coś takiego:

    Podziękowali 1MAFJa
  • Tez z Duplo są pociągi,  duzy zestaw i pewnie tez będą się chlopcy bawic.

    @MAFja, a zrzutka na jakis wiekszy/drozszy prezent?  

    Rowerki biegowe?  Hulajnogi?
    Podziękowali 2wiesia MAFJa
  • Z duplo też mieliśmy, ale czas nie był dla nich łaskawy, łamały się elementy, a Take and play nadal w stanie idealnym.

    Ale biegówki to super pomysł może być :)
    Podziękowali 1MAFJa
  • No na większy tak dlatego pytam o takie rzeczy.ale nie chce im na zapas kupować bo się teraz nudzą szczególnie we wnętrzach .. taki Tomek wydaje mi się ze jeszcze nie czas.. biegowy mamy jeden puky to jeszcze za mali na razie bardO ładnie na puky wutch jeżdżą i jeździki autka w użyciu. Na hulajnodze Tosi jeszcze tez za mali a ma micro trójkołowa 
  • uJauJa
    edytowano sierpień 2018
    takie coś
    Podziękowali 1wiesia
  • to fajne (doczytalam o zjeżdzalniach)
  • uJauJa
    edytowano sierpień 2018
    a tablica manipulacyjna?


    Podziękowali 1Katia
  • uJa powiedział(a):
    to fajne (doczytalam o zjeżdzalniach)

    Fajne,  nawet trzech jest na zdjęciu ;)
  • Jak rodzina bogata to klocki magnetyczne JollyHeap! Ale kurka dla 6 dzieci to będzie z 300 klockow potrzebne. Kosmos finansowy 10tys.

    Little Tikes od @uJa świetny, my mamy mniejszy malpi gaj też bawi od lat! Tylko trza brać pod uwagę wywrotnosc przy 3 kamikadze. Pomacac czy stabilny. Smyk? Toys'ur'us?
  • Jeszcze namiot jakis zabawkowy? 

    Ewentualnie jakieś pancerne pojazdy zdalnie sterowane z latwym sterownikiem? Nie wiem w sumie czy jednak nie są za mali.


    Podziękowali 1wiesia
  • @MonikaN, chyba tak. Mój 20mcy się bawi RC (remote controlled) ale często frustruje. Także na 3lata git chyba.
  • Namioty tunele IKEA ;)
    Podziękowali 1MAFJa
  • @wiesia, moi starsi się bawią,  a maly gania za autem, no juz teraz odklada, ale jedno wykonczyl, bo rzucal ;).
  • Nie wiem czy na pulpit nie za mali. Płace zabaw ten od uja fajny góra zjeżdżalni trochę osłonięta ale ponad 1000 to jednak obawiam się ze takiej zrzuty nie zbierzemy .. mimo ze łączna wartość prezentów może opiewać na tyle ale ciężko może być żeby No wiecie..ten drugi do wnętrz ma ktoś?placyk ? Co trzech jest? Namiot ikea maja z tunelem. Dwóch siedzi w środku a trzeci się rzuca na nich.. śmiechu co nie miara przez dwie minuty a potem ryk wniebogłosy
  • Ten mamy my, 400pln, ale Tobie nie polecę, bo wywrotny i nie przyszłościowy przy takiej ekipie:


    Ten chyba w miarę spoko z bezpieczeństwem (nie widać tyłu) też tysiaka :(

    Ten chyba co @uJa linikowała to bardziej 2tyś:

    U nas duża zjeżdzalnia i stolik Little Tikes jest na tarasie, niszczeje troche ale wystarczy wymyć i jest to wspaniała zabawka na lata - od 2latka do 6latka (20kg) służy. Ogólnie piszę o tych sprzętach, że są sprawdzone.

    W domu mamy Wieloryba 150pln. Jedynakowi to bym poleciła, ale przy licznej dziatwie łatwo o przyciśnięcie nóżki (u nas dzieci boso chodzą). Może w bucikach na dwór to by była fajna zabawka? (3 dzieci w tym wieku tam wejdą... choć bywają przepychanki).

    No i podobnie ich jeździki, autka są (prócz naklejek płowiejących) dość trwałe.

    Mnie jeszcze zastanawia czy te nasze dzieci są gotowe na coś takiego?
    I czy to wogóle fajne.


  • Ten bujak dwuosobowy, to odradzam, serio
  • Bujak little tikes jest super ale ten pojedynczy-konik. Moi sie bawią. Puky jest nr jeden! Moj 1,5 roczny zasuwa az milo  :)
    Poprzedni, obecnie 3 latek kochał swoj rowerek puky i teraz kolejny tez go uwielbia.

    Pulpit dyrygenta moi dostali na gwiazdke, Wanda mówiła ze warto, aczkolwiek moi-sami faceci jakas wielką miloscią nie pałają. Mlodszy lubi wlaczyc i grac, mysle ze dziewczynka moja moze bardziej skorzysta.
  • U nas ostatnio ulubioną zabawką podwórkową dla najmłodszej oraz dla wszystkich dzieci do lat 6,które przychodzą jako goście jest jeździk little tikes coupe.
    Nie wiem czy te otwierane drzwi czy dach w tym autku tak przyciąga dzieci ale wybierają i walczą o to.
    Podziękowali 1wiesia
  • O tak to sie sprawdza przy takich dzieciach. Albo są takie autka na naped znajde potem to wkleje.
    Podziękowali 2wiesia MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.