Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1323335373876

Komentarz

  • Marka Siku:))
    Podziękowali 2In Spe NC500
  • edytowano czerwiec 2018
    In Spe powiedział(a):
    谢谢
    Matchbox jest b. dobry i tani, realistyczny;
    ale osie się wyginajom. Małe to, poręczne, dzieciak polubi.

    Podziękowali 1In Spe
  • Dla roczniaka polecam bujak za niecale 100zl little tikes
  • A farmer to to samo co ufo farmer? Widzę że podobna szata graficzna.. Ale dla mnie ten ufo to trochę słabe.. Bez sensu niektóre rzeczy serio... Ale ja mam takiego pecha chyba.. Z tych nowoczesnych gier to co super to camelot jr. A labirynt jr taki se, ten ufo farmer też średnio z sensem..nie wiem czy będziemy dalej szli w planszowki bo na razie to na prawdę te które sama miałam sto lat temu w stylu chińczyk memory czy monopoly rządzą. A już najgouosze to takie do nauki alfabetu różne np.  Połączyć literkę pierwsza z obrazkiem... Pełno tego mam i szczypie się czy wydać bo Tosia jeszcze nie zna literek a to od czasu fa sa w domu.. Samo dziecko nie pogra a dla mnie to serio nuda i nie mam kiedy
  • edytowano lipiec 2018
    zdecydowałam się na Siku World i dziecko bardzo baaaaaardzo zadowolone :)
    (mąż też)
  • edytowano lipiec 2018
    @In Spe, tego world nie znałam. Ale świetne! Myślę o znajomym dwulatku i jego bracie 7 latku:) w jakim wieku Twój synek?

    Coś mi post zjada na telefonie:)
  • syn 5 lat
    córka 3 lata ( w październiku)

    złożony parking i warsztat  są wg mnie  bezpieczne dla prawie 3-latki
    ale nie jest trudno zdemontować, jest trochę  małych części więc dla 2-latka bym się obawiała
    starszy chłopiec z pewnością byłby zachwycony


  • edytowano lipiec 2018
    Mniejsze mama pochowa:) i tak ma 7 latka z dużą ilością drobiazgów.

    Pokaż linka!

    uwielbiam siku!!!
    Podziękowali 1In Spe
  • Podziękowali 1ewaklara
  • a jaki wypaśny katalog dołączają
    na 20 lat kompletowania :)
  • Nie sądziłam że opublikuję tu post w temacie kreatywnym-szyciowym, ale dla naszej 6 i 4latki cudo po prostu!


    Maszyna łączy materiały bez nici, plątając go jakby igłami.
    6latka prawie wcale nie potrzebuje pomocy. Uczy 4 latkę ;-)
    Nie trzeba pracować na materiałach producenta, wystarczy dużo filcu kupić.
    Sam sprzęt polecono nam w zabawkowym lokalnym za 99pln (rzekomo do tej pory bez reklamacji). Na początek w pudle Jest dołączonych trochę wykrojów, gotowych materiałów do 'szycia'.
    Ale zabawa idzie potem sama, tak kreatywnie, tylko ten filc trzeba gdzieś tanio kupić ;-)
    Podziękowali 2maliwiju kowalka
  • polećcie proszę jaką lalkę dla 3-latki, żeby było łatwo przebierać
    (znaczy, żebym nie musiała ja ciągle przebierać ;) )
    i żeby dodatkowe ubranka nie kosztowały 50zł za sztukę ;) 
    i nie Barbie :)
  • edytowano lipiec 2018
    Murzynek, Chinczyk albo Rusek( my tak na niego mowimy) z Ikea. Miekka, szmaciana lalka z krotkimi wloskami w bluzeczce i gatkach. Potem kazde male ubranko na 50-56 cm z sh pasuje i kazda mala czapeczka i ma dziecko przebierania a przebierania. Moje mialy wsystkie tsy ;)
    Podziękowali 2In Spe Katia
  • Jeszcze nie mam doswiadczenia ale czaję się na taką
    https://la-lalla.pl/product/lalka-kasztanowa-oczy-niebieskie/83

    Ubranka drogie są u nich wiec planuję uszyć sama dla córki i lalki.
  • @kika0 to lalka Paoli Reiny pełno jest na allegro. 
    Podziękowali 1kika0
  • No my tez w hiszpanki Zainqestowalismy ale nie żałujemy.fa ma bobasa guca chyba.ubranka 50 ok a jak trojaczki były malutkie to ciagle zawału dostawałam kto jednego do wózka dla lalek wrzucił albo gdzie badz
  • podobają mi się lalki Llorens, też hiszpańskie



  • Jeju, przesliczne, ja takie chceeeee!!!!! :)
  • Chinka Paoli Reiny nazywa się Liu też jest ładna.
    Podziękowali 1In Spe
  • Llorensa ma Tosia.taka blondynkę z włosami dzidziuś.tylko największa dostępna tez.. te włosy raz moczyłam bo jednak filc się zeobil.. teraz trochę lepiej
  • @Rejczel - którą wybierasz? ;) 
    @Joanna36- dzięki bardzo :)  nie znałam. I widzę na All ubranka do dokupienia.
  • @Joanna36 ale na allegro są dużo droższe niż na la-lalla. Chyba że źle patrzę...
  • może dlatego, że bez ubrań jak rozumiem z opisu

  • ATSD mąż orzekł, że pokazane przez mnie LLorensy mają buzie japońskie, a Liu Paoli Reiny to Wietnam lub Indonezja :)
    Podziękowali 1wiesia
  • Jak Wy to wychwytujecie?
    Podziękowali 2In Spe madzikg
  • @Wiesia napiszesz więcej o tej maszynie? Ona szyje tylko filc? Gdzie kupujesz większe ilości filcu?
  • Tylko filc. Tam są 3 igły które dzgaja i plączą materiał. Osloniete przezroczysta plastikowa osłoną. Gdy automat się zatnie na materiale, można w trybie ręcznym podnieść igły. Raz na kilka godzin pracy się to zdarzyło. Dziecko sobie radzi z "naprawą".

    Filc A4 ok 2mm kosztuje u nas w papierniku/zabawkowym 2.50pln. Na alledrogo pół ceny... Ale przesyłka boli. Obkupilismy wszystkie Empiku, bo na filc mają teraz -50%. Wychodzi taniej niż allegro lub tak samo.
    Jednak przy większych projektach (przebrania? gobeliny jakieś?) można brać A5 lub w rolkach.

    Nie umiem szyć na maszynie to nie mam porównania. Tutaj widzę że nie jestem prawie potrzebna. Przy szyciu ręcznym musiałam corce wiązać nić. Przy tym filcu nie trzeba nic supłać. Doradztwo projektowe jedynie.

    Podziękowali 1Ania D.
  • @kika0 na la lalli 90 zł za gołą lalkę, a na allegro 120 za ubraną i z butami. Butki są dość drogie na la lalli po 20 zł. Ubranka łatwo można uszyć , z butami trudniej. Ja kupowałam w la lalli na prezent jedną lalkę , drugą na allegro bo chciałam żeby miały różne rysy bo to dla sióstr. Jedna twarz to Clair (zawadiacka bardziej) druga Claudia. Prezenty piękne bo z ubraniami dla lalki i dziewczynki. Ale dziewczynki się nie bawiły i tak :) Moja córka ma z ciucholandu tą lalkę ale też się nią nie za dużo bawiła. Przynajmniej buty były tanie bo 50gr. 
  • @Wiesia, dziękuję. A zapytam jeszcze o grubość filcu. Bo miałam i taki troszkę grubszy, miękki oraz taki cieńszy, taki sztywny. Czy to obojętne jaki filc czy mam szukać takiego 2 mm?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.